Завантаження...

bus-2_s

Автобус Рівне - Кропивницький

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Рівне - Кропивницький

Кропивницький - це старовинне місто в центральній частині України, яке розташоване на березі річки Інгул. Воно приваблює туристів своєю архітектурою, яка представлена будівлями ХІХ ст. Більшість із них зведено в стилі класицизму або модерну. При цьому вони чудово поєднуються одна з одною. До місцевих визначних пам'яток належать руїни військових укріплень, єврейські квартали, численні музеї та театри. Багато з них були зруйновані в результаті військових дій, і відновлені згодом. Це дало змогу зберегти загальну атмосферу, проте первісний вигляд будівель, і міста загалом, було втрачено. Також у місті є невелика набережна, що збереглася ще з радянських часів. Звідси відкривається чудовий краєвид на річку та прибережні райони міста. Спекотними літніми вечорами тут можна зустріти не тільки туристів, а й місцевих жителів.

Тривалість поїздки Рівне - Кропивницький коливається від дев'яти до дванадцяти з половиною годин. Купити квиток на автобус ви можете за допомогою сервісу SkyBooking. Ми співпрацюємо з кількома компаніями-перевізниками, тому пропонуємо вам велику кількість рейсів на кожен день. Встановивши параметри пошуку, ви самі зможете підібрати час і місце відправлення, а також тривалість шляху.

;

Купити квиток на автобус Рівне - Кропивницький

Купуючи квиток на автобус Рівне - Кропивницький, варто враховувати кілька факторів. Насамперед зверніть увагу на ваші плани в місті прибуття. Якщо ви з легкістю засинаєте в транспорті, тоді вам підійдуть нічні переїзди. Таким чином, ви збережете час і заощадите гроші на нічліг. Для подорожі з дітьми краще вибирати денні або ранкові рейси. У дорозі будуть зроблені зупинки, щоб ви могли прогулятися і подихати свіжим повітрям. Подивитися весь графік автобусів за цим напрямком і купити квиток ви можете на сайті skybooking.ua.

Скільки коштує квиток на автобус Рівне - Кропивницький

Вартість квитка відображається у відомостях про рейс. Ви можете відразу вивчити їх і визначити, який діапазон цін вам підходить більше. При цьому потрібно враховувати, що на вартість проїзду може впливати кілька факторів:

  1. Кількість вільних місць у салоні. Чим їх менше, тим дорожчий квиток. Тому краще купувати проїзний документ заздалегідь.
  2. Попит на рейс. Перед вихідними або святами кількість туристів збільшується. Це сприяє підвищенню цін на квитки.
  3. Відстань. Попри те, що маршрут у всіх рейсів один (Рівне - Кропивницький), кожна компанія прокладає свій шлях. Тому тривалість поїздки може бути різною.

Звернувши увагу на ці критерії, вам вдасться заощадити. При цьому комфорт вашої подорожі не постраждає. Також на нашому сайті є можливість оформити розстрочку. Для цього потрібно оплатити квиток банківською картою онлайн.

Як купити квиток на автобус Рівне - Кропивницький

Під час купівлі квитка в офісі або касі, вам потрібно лише вказати дані пасажира, щоб отримати проїзний документ на руки. Що стосується онлайн-покупки, то тут вам потрібно самим внести всю інформацію. Це займе всього кілька хвилин.

Щоб побачити всі доступні рейси, заповніть поля пошуку на цій сторінці. Вкажіть маршрут, дату поїздки і кількість пасажирів, щоб сервер зміг знайти всі варіанти. Потім ознайомтеся з результатами, які з'являться на екрані. В описі рейсу вказана вся інформація, яка вам знадобитися, щоб зробити свій вибір. Після цього вам залишиться лише заповнити бланк і оплатити квиток.

Де купити квиток на автобус

Сервіс SkyBooking залишає за вами право вибору способу купівлі квитка. Ви можете це зробити в нашому офісі або на сайті. Обидва ці варіанти дозволять вам підібрати найоптимальніший рейс для вашої поїздки.

Купити квиток на автобус онлайн

Онлайн-покупка - це найшвидший і найзручніший спосіб отримати квиток. Проїзний документ буде надіслано на вашу електронну пошту, а весь процес триває стільки часу, скільки вам знадобитися на ухвалення рішення. Ви отримуєте цілодобовий доступ до всіх даних, самі встановлюєте критерії пошуку і вибираєте рейс.

Купити квиток на автобус в офісі

Наш офіс знаходиться в Києві. Менеджери завжди готові проконсультувати вас із питань поїздки, знайти дешеві квитки або підібрати маршрут із пересадками. Оскільки ми співпрацюємо і з міжнародними компаніями, то надаємо можливість купити квиток на автобус для поїздки за кордон.

Розклад автобусів Рівне - Кропивницький

Графік руху автобусів часто оновлюється. Компанії-перевізники вносять зміни у свої рейси залежно від попиту на ті чи інші напрямки. Щоб побачити актуальний розклад автобусів на заплановану дату, просто заповніть усі поля на цій сторінці та натисніть кнопку "пошук".

Електронний квиток на автобус

Електронний квиток - це проїзний документ, який повністю відповідає його паперовій версії. Під час посадки в автобус, вам достатньо показати екран смартфона або іншого гаджета, на якому чітко буде видно штрих-код квитка. Його потрібно буде відсканувати, щоб підтвердити ваше право на проїзд. Якщо сканер з якихось причин відсутній, це вказується в описі до рейсу. У такому разі квиток буде потрібно роздрукувати.

Повернути квиток на автобус

Повернути квиток на автобус, куплений за допомогою сервісу SkyBooking, можна в нашому офісі або у відповідному розділі на нашому сайті. За необхідності наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вам купити новий проїзний документ на більш відповідний час.