Завантаження...

bus-2_s

Автобус Полтава - Миколаїв

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Полтава - Миколаїв

Відстань між Полтавою та Миколаєвом становить близько 600 км. Час у дорозі автобусом зазвичай становить приблизно сім годин. Він може трохи змінюватися залежно від маршруту і ситуації на трасі. Маршрутка Полтава - Миколаїв на шляху свого прямування проїжджає через кілька населених пунктів, у тому числі Дніпро. 

Пункт прибуття - Миколаїв, місто в південній частині України, розташоване на березі річки Південний Буг. Воно було засноване 1789 р. і відтоді стало одним із найбільших у цьому регіоні. Миколаїв є важливим транспортним і промисловим центром, тут розташовано безліч суднобудівних заводів і фабрик. Серед визначних пам'яток можна виділити:

  1. Миколаївський музей морського флоту - його експозиція представляє історію суднобудування і військово-морських сил на Чорному та Азовському морях.
  2. Миколаївська обсерваторія - одна з найстаріших в Україні, заснована 1821 року.
  3. Пам'ятник святому Миколаю, якого вважають покровителем міста.
  4. Пам'ятник Кораблебудівникам - встановлений на честь 200-річчя міста, виконаний у вигляді земної кулі, оточеної фігурами моряків.
  5. Пам'ятник Нареченій - Миколаїв вважається "містом наречених", тому в 2010 р. з'явився цей милий пам'ятник, його встановлено біля Палацу одружень.

Тут також багато зелених зон, де можна відпочити і насолодитися природою. Наприклад, парки Центральний, Сонячний і Шевченка. Придбати квитки на автобус до Миколаєва вигідно і просто можна, скориставшись сервісом SkyBooking. Серед пропозицій є безліч рейсів як в Україні, так і в інші країни Європи. Ми працюємо з великими транспортними компаніями - інформація про розклад автобусів, маршрути та ціни береться з їхніх офіційних сайтів, тому завжди є достовірною та актуальною.

;

Купити квиток на автобус Полтава - Миколаїв

Автобусне сполучення є одним із найшвидших і найкомфортніших способів подорожі між містами. Якщо ви шукаєте дешеві квитки на автобус, то можете скористатися сайтом skybooking.ua або завітати до нашого офісу. Миколаїв - приморське місто, тому туди їде безліч туристів, особливо в літній сезон. Краще купити квитки на автобус завчасно - так ви трохи заощадите і не будете обмежені у виборі рейсу.

Скільки коштує квиток на автобус Полтава - Миколаїв

Кілька транспортних компаній здійснюють пасажирські перевезення за цим маршрутом. Кожна з них розраховує ціни на проїзд відповідно до власної політики ціноутворення. Щоб швидко знайти підходящу пропозицію на сайті, можна скористатися функцією сортування. Виберіть "найдешевший" і система автоматично розташує рейси в порядку зростання вартості квитка.

Перед тим, як оплатити проїзний документ на сайті, вам буде запропоновано скористатися вигідною пропозицією - розстрочкою. Ця опція доступна виключно під час оформлення квитків на автобус онлайн. Вона дає змогу оплатити проїзний протягом 15 днів без нарахування комісії.

Як купити квиток на автобус Полтава - Миколаїв

Алгоритм для оформлення квитка на нашому сайті нескладний. Щоб знайти і придбати проїзний документ до Миколаєва або в інший населений пункт, потрібно: 

  1. Відкрити розділ "Автобуси".
  2. Заповнити необхідні дані в рядку пошуку.
  3. Обрати рейс, що задовольняє ваш запит і вподобання.
  4. Внести необхідні дані для реєстрації пасажира.
  5. Здійснити оплату карткою будь-якого банку.

Після того як компанія отримає підтвердження оплати, проїзний буде надіслано на вказаний під час купівлі email.  Це відбудеться протягом кількох хвилин. Ви можете завантажити квиток на свій телефон, але це не обов'язково. У будь-якому разі квиток зберігатиметься на вашій електронній пошті, поки ви не вирішите видалити його.

Де купити квиток на автобус

Ми пропонуємо різні способи купівлі квитків. Перший - це онлайн-покупка. Детальний алгоритм ми описали вище. Другий - особистий візит до нашого офісу. 

Купити квиток на автобус онлайн

Цей метод хороший тим, що ним можна скористатися цілодобово з будь-якого комп'ютера або мобільного пристрою. Усе, що потрібно - доступ до Інтернету. Інформація на сайті оновлюється регулярно. Оплатити квиток можна тільки банківською картою.

Купити квиток на автобус в офісі

Офісні працівники нашої компанії зустрінуть і обслужать кожного клієнта в індивідуальному порядку. Вони підготують пропозиції за вашим запитом, оформлять папери. Крім того, користувач отримає детальну консультацію стосовно особливостей маршруту, умов поїздки тощо.  При купівлі квитка в офісі, можна розплатитися зручним для вас способом (готівкою або карткою).  

Розклад автобусів Полтава - Миколаїв

З Полтави до Миколаєва ходить кілька регулярних рейсів - ранкові та денні. Ми пропонуємо поїздки без пересадок. Слідкуйте за оновленнями графіка на нашому сайті. Скористайтеся рядком пошуку та отримайте розклад автобусів на необхідну дату. 

Електронний квиток на автобус

Зараз дедалі більшої популярності набирають електронні квитки. Вони є цифровими аналогами звичайних паперових квитків. Електронні проїзні зручніші за класичні в багатьох аспектах. Наприклад, вони не можуть бути втрачені або вкрадені зловмисником, не забирають час на роздруківку тощо. Такі квитки приймають більшість перевізників, проте є і більш консервативні компанії, які все ще вимагають друковані квитки. 

Якщо перевізник висуває подібні вимоги, то ми завжди попереджаємо наших клієнтів. Тому перед купівлею квитка, обов'язково ознайомтеся з інформацією про рейс.

Повернути квиток на автобус

Якщо виникла необхідність повернути квиток, ви зможете зробити це як онлайн, так і під час звернення до співробітників офісу. Залежно від часу повернення, ви можете отримати назад до 80% від вартості проїзного документа. Умови повернення проїзного описані на сайті, а також їх можна дізнатися у співробітника офісу перед покупкою.