Завантаження...

bus-2_s

Автобус Одеса - Вінниця

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Одеса - Вінниця

Для подорожі із сонячної Одеси до Вінниці рекомендуємо зробити вибір на користь автобуса. Маршрут досить популярний, тому регулярні рейси ходять щодня в різний час дня. Залежно від кількості зупинок і наявності пересадок, час у дорозі становитиме від чотирьох до семи годин. 

Одеса - курортне місто в південній частині України, є адміністративним центром. Щороку до міста з'їжджаються тисячі охочих погрітися на пляжі та помилуватися унікальною архітектурою, знаменитими двориками, культурним надбанням.

Вінниця - це населений пункт у центральній частині країни, також обласний центр. Місто відносно невелике, але сучасне та комфортне. Вінниця - перлина подільського краю. Вона вирізняється доглянутістю вулиць, великою кількістю класичної архітектури ХIX століття та пам'ятників. Наприклад, у місті встановлено монумент на честь великого українського поета-дисидента Василя Стуса. 

Однак, головна визначна пам'ятка Вінниці - Музей-садиба Миколи Пирогова - геніального хірурга XIX століття. Там знаходиться його забальзамоване тіло, медичне обладнання та предмети побуту.

За допомогою нашого сервісу, купити квиток на автобус до Вінниці або інших міст України та Європи зможе кожен охочий. Головне, не затягуйте з покупкою, особливо на популярні напрямки.

;

Купити квиток на автобус Одеса - Вінниця

Автомобільними дорогами відстань між двома населеними пунктами становить трохи більше 400 км. Тому маршрутка Одеса - Вінниця - це оптимальний вид транспорту, який дасть змогу дістатися до пункту призначення швидко і комфортно. 

Скільки коштує квиток на автобус Одеса - Вінниця

Пасажирські перевезення за цим маршрутом здійснює кілька компаній, які пропонують різні ціни. Тому вартість квитків може суттєво відрізнятися. 

На skybooking.ua вказана актуальна інформація, взята з офіційних сайтів компаній-перевізників. Скористайтеся нашим сервісом, щоб знайти найдешевші квитки на автобус. 

Як купити квиток на автобус Одеса - Вінниця

За допомогою нашого сервісу можна оперативно знайти і придбати проїзні документи в різні куточки України та Європи. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь, а якщо плани зміняться - просто повернути їх і отримати назад кошти.

Щоб оформити проїзні документи на нашому сайті, достатньо виконати кілька простих дій:

  1. Перейти у вкладку "Автобуси" і вказати потрібний маршрут.
  2. Відзначити дату поїздки та кількість пасажирів - дітей до 15 років окремо. Натиснути кнопку "Знайти".
  3. Серед списку варіантів вибрати відповідний. Результати пошуку відразу відображають час у дорозі, ціну проїзду, місце відправлення, кількість вільних місць у салоні.
  4. Вибрати місце.
  5. Заповнити дані про пасажира. 
  6. Вказати спосіб оплати. Натиснути кнопку "Оплатити".

Будьте уважні, на оплату відводиться певний час. У правому верхньому кутку сторінки з реєстраційною формою, ви побачите таймер. 

Де купити квиток на автобус

Для купівлі квитків на автобус є два шляхи: прийти до нашого фізичного офісу (графік роботи та місце розташування можна знайти на сайті) або замовити на сайті (skybooking.ua доступний цілодобово).

Купити квиток на автобус онлайн

Докладний алгоритм для придбання квитка на автобус онлайн ми описали вище. Як бачите, у цьому немає нічого складного. Усе, що знадобитися для оформлення проїзного документа за допомогою нашого сайту - банківська картка і кілька хвилин вільного часу. 

Купити квиток на автобус в офісі

У нашому офісі можна придбати проїзні документи на будь-який рейс, який вас цікавить. Команда наших менеджерів оперативно відповідає на запитання клієнтів і допомагає знайти оптимальні варіанти за вашим запитом.

Забронювати квиток на автобус Одеса - Вінниця

В офісі компанії і на нашому сайті для клієнтів доступна послуга забронювати квиток на автобус. Бронювання - це резервування (закріплення за собою) місця в салоні автобуса з відстрочкою оплати. 

Компанія-перевізник встановлює термін, до якого потрібно внести кошти. Як правило, це кілька календарних днів. Якщо ж ваші плани змінюються і поїздка більше не актуальна, просто не оплачуйте квиток - бронювання буде скасовано автоматично.

Розклад автобусів Одеса - Вінниця

Уважно стежте за розкладом автобусів на нашому сайті, оскільки компанії-перевізники можуть коригувати графіки своїх рейсів. Також радимо приходити на місце відправлення заздалегідь - за 10-20 хвилин до зазначеного у квитку часу. 

Електронний квиток на автобус

Оформлюючи проїзний документ у нас на сайті, ви отримуєте електронні квитки. Що це е-квиток? Це повноцінний проїзний документ, який дає право посадки та проїзд у транспорті (зокрема в автобусах). 

Часто його навіть не потрібно друкувати. Покажіть проїзний з екрана телефона і проходьте в салон. Якщо квиток у друкованій формі вимагає компанія-перевізник, ми вкажемо це в описі рейсу.

Здати квиток на автобус

Повернення квитка - стандартна процедура, яка дасть вам змогу повернути кошти, якщо ви відмовитеся від поїздки. Ми пропонуємо два варіанти, як здати квиток на автобус:

  1. Звернутися в наш офіс. Фахівці оперативно допоможуть із поверненням. 
  2. Зробити все самостійно, скориставшись відповідною опцією на нашому сайті. 
  3. Крім повернення, клієнту доступний обмін проїзного документа на іншу дату.

Приємної подорожі