Завантаження...

bus-2_s

Автобус Кременчук - Івано-Франківськ

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Кременчук - Івано-Франківськ

Між Кременчуком та Івано-Франківськом добре налагоджено транспортне сполучення. В цьому напрямку щодня курсують комфортабельні автобуси зі зручними кріслами ергономічної будови, системою кондиціонування, вільним доступом до Інтернету та розетками. Відстань між містами складає майже 850 км, тож дорога займе чимало часу — від 17 до 19 годин без пересадок. 

Івано-Франківськ — місто на заході України, яке вважається економічним та культурним центром Прикарпаття, а також одним з головних осередків історико-географічного регіону Галичина. Перші згадки про нього датовані 1662 р. В ті часи місто знаходилося під владою Речі Посполитої та мало назву Станиславів. Свою остаточну назву місто отримало лише в 1962 р. 

Нині Івано-Франківськ є містом, що процвітає та постійно розвивається. Його історія та культура привертає увагу діячів науки та звичайних туристів, які цікавляться історією рідного краю. Оскільки в різні періоди місто довгий час знаходилося під впливом Речі Посполитої, Австро-Угорщини та Польської Республіки, їх культура наклала певний відбиток на сучасний вигляд міста. Це переважно відображається в архітектурі та пам’ятках, що залишилися з тих часів. Багато з них вже втрачені, але згадка про них назавжди залишилася в письмових джерелах, які зберігаються в архівах та бібліотеках. 

Збираючись в тривалу подорож, краще завчасно купити квитки на автобус, адже попит на них чималий. На сьогодні, зручно користуватися спеціалізованими сервісами, які займаються пошуком та продажем квитків, одним з таких є SkyBooking.

;

Купити квиток на автобус Кременчук - Івано-Франківськ

Щоб не зіпсувати свої враження від подорожі, слід відповідально поставитися до її організації. Кожна поїздка починається з придбання квитків. На сайті skybooking.ua можна обрати та купити квитки, дізнавшись всі подробиці про кожен рейс, а саме розклад автобусів, кількість вільних місць, вартість квитків, тривалість шляху, наявність зручностей в салоні автобуса тощо. Інформація узгоджена з офіційними сайтами перевізників, тож заслуговує на довіру. 

Скільки коштує квиток на автобус Кременчук - Івано-Франківськ

Вартість квитків встановлює перевізник під впливом низки факторів. До того ж ціни не є сталою величиною, вони можуть змінюватися в залежності від:

  • кількості вільних місць;
  • дати відправлення (в будні дні — ціни нижчі, а на вихідних та свята зростають);
  • довжини маршруту;
  • компанії-перевізника тощо. 

Слідкувати за динамікою цін можна на сайті, де тарифи оновлюються разом зі змінами на офіційних сайтах наших партнерів. Це відбувається автоматично, тож ви завжди матимете можливість планувати бюджет своєї поїздки. Для зручності доступна послуга розстрочки, тобто загальну суму купівлі можна розділити на кілька платежів, щоб сплачувати її поступово, а не одразу. Крім того, для тих, хто бажає заощадити, регулярно з’являються дешеві квитки на автобус. Щоправда, вони мають попит серед пасажирів, тож помітивши вигідну пропозицію, не варто зволікати. 

Як купити квиток на автобус Кременчук - Івано-Франківськ

Визначившись з деталями своєї поїздки, можна переходити до наступного кроку та купити квитки на автобус. Зробити це дуже просто — достатньо слідувати вказівкам на сайті та уважно надавати необхідну інформацію. Загалом алгоритм дій складається з наступних сходинок:

  1. На головній сторінці сайту оберіть вкладення “Автобуси”.
  2. Вкажіть напрямок, дату та кількість пасажирів.
  3. Перегляньте запропоновані рейси та оберіть один із них.
  4. Заповніть анкету та здійсніть оплату, щоб купити квитки на автобус онлайн.
  5. Отримайте проїзні документи за вказаною електронною адресою.

Отримання квитків не вимагає тривалого очікування, вони надходять одразу після успішної оплати. Важливо відразу перевірити їх наявність, щоб підтвердити отримання, так ви будете почуватися впевнено.

Де купити квиток на автобус

Купити квитки на автобус можна двома способами — онлайн на сайті або в офісі. Кожен обирає свій спосіб, але обидва є доволі зручними та мають свої переваги. Який спосіб ви б не обрали, ви отримаєте проїзні документи вчасно та без зайвих зусиль. 

Купити квиток на автобус онлайн

Купівля квитків на автобус онлайн стане в пригоді тим, хто звик вирішувати більшість повсякденних питань не відволікаючись від своєї основної діяльності. Неважливо, де ви знаходитесь та котра година — купувати квитки на автобус онлайн можна без жодних перешкод. Вам не потрібно підлаштовуватися під графік роботи кас, стояти в чергах та витрачати час на дорогу. 

Купити квиток на автобус в офісі

Завітавши до нашого офісу, ви можете бути впевнені, що кваліфіковані менеджери задовольнять будь-які ваші вимоги. Шукаєте дешеві квитки на автобус, бажаєте обрати прямий рейс без пересадок чи маєте інші побажання — спеціалісти знайдуть відповіді на всі ваші питання та допоможуть підібрати оптимальний рейс. 

Розклад автобусів Кременчук - Івано-Франківськ

Маршрутки Кременчук - Івано-Франківськ кожного дня здійснюють близько 5 рейсів в різний час доби — є ранкові та денні. Час прибуття припадає на ніч або ранок наступного дня, відповідно. Місця відправлення та прибуття відрізняються в залежності від перевізника, тож пасажири мають змогу обирати рейс, спираючись не лише на час, а й на зупинку. Детальну інформацію щодо розкладу автобусів можна переглянути на сайті або запитати у менеджерів в офісі. 

Електронний квиток на автобус 

Купуючи квитки на автобус за допомогою сервісу SkyBooking, ви отримаєте їх в електронному форматі. Їх не потрібно роздруковувати, тож загубити, забути чи вкрасти їх неможливо. Це дуже зручно, адже подібні ситуації трапляються доволі часто. При посадці електронний квиток достатньо показати на екрані свого смартфона. 

Повернути квиток на автобус 

Придбали квиток на маршрутку Кременчук - Івано-Франківськ, а плани змінилися — не проблема, адже їх можна з легкістю повернути та ще й отримати часткове матеріальне відшкодування у розмірі від 10% до 80%. Сума залежить від того, коли саме ви здійснили повернення. Чим більше часу залишилося до відправлення, тим більше грошей можна повернути назад. Повернення квитків здійснюється як онлайн, так і офлайн.