Завантаження...

bus-2_s

Автобус Кошице - Львів

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Кошиці - Львів

Кошице від Львова відділяє близько 320 км. В цьому напрямку регулярно відправляються автобуси. Цей шлях можна подолати приблизно за 7-8 годин. Провести стільки часу в сидячому положенні доволі складно. Щоправда, в салоні автобуса є все необхідне для комфортної поїздки, а маршрут передбачає зупинки. То ж у вас буде час трохи відпочити. 

Львів — місто на заході України. Його було засновано у XIII ст., розвиток відбувався під впливом різних культур та історичних подій. В центральній частині міста розташовані середньовічні будівлі, барокові церкви, палаци та вузькі вулички. Видатні архітектурні пам'ятки Львова включають Ратушу, Львівську оперу, Домініканський костел та Високий замок. Місто має чимало музеїв, театрів, галерей та бібліотек. Також Львів відомий на всю Європу кавою та шоколадом. На кожному кроці ви знайдете затишні ресторани та кав’ярні, де можна скуштувати ці традиційні смаколики. 

Якщо ви плануєте поїздку зі Словаччини до України, то автобус Кошице - Львів стане для вас гарним рішенням. Варто завчасно купити квитки на автобус, адже вони мають попит серед пасажирів. Це легко зробити за допомогою сервісу SkyBooking. Він слугує для того, що користувачі могли без обмежень шукати та купувати квитки будь-де та будь-коли. Тепер немає потреби шукати необхідну інформацію на офіційних сайтах перевізників, адже ми вже це зробили замість вас. 

;

Купити квиток на автобус Кошиці - Львів

Купуючи квитки в касі на автостанції, не завжди є можливість дізнатися всі деталі рейсу, що так цікавлять. Зазвичай на це не вистачає часу. На сайті skybooking.ua ви можете дізнатися про наявні рейси все — розклад автобусів, ціни, кількість вільних місць, тривалість поїздки, рівень комфорту в салоні автобуса, зупинки, час відправлення та прибуття, тип рейсу тощо. При цьому ви можете легко змінювати дату, порівнюючи різні варіанти. Це сприяє більш ефективному плануванню подорожі. До того ж так легше знайти дешеві квитки на автобус. 

Скільки коштує квиток на автобус Кошиці - Львів

Формування цін — доволі динамічний процес. За це несе відповідальність перевізник. Наш сервіс є посередником між ним та користувачем, тож ми надаємо інформацію щодо вартості квитків, оперуючи даними з офіційних сайтів наших партнерів. На вартість квитків впливають наступні чинники:

  • попит маршруту;
  • відстань між пунктом відправлення та прибуття;
  • кількість вільних місць;
  • дата відправлення;
  • сезонність тощо.

Розуміючи вплив цих факторів, набагато легше відстежувати дешеві квитки на автобус. Щоправда, доведеться витратити певний час на це. Якщо їхати треба негайно, а квитки здаються надто дорогими, то можна скористатися розстрочкою. В такому випадку загальна сума буде поділена на декілька платежів, тож купівля квитків на автобус не стане вагомим ударом для вашого бюджету. 

Як купити квиток на автобус Кошиці - Львів

Купуючи квитки на автобус за допомогою сайту-агрегатора вперше, можуть виникнути питання та хвилювання на рахунок того, щоб все зробити правильно. Насправді це дуже просто. Дійте за наступною інструкцією:

  1. На головній сторінці сайту оберіть бажаний вид транспорту. Якщо ви хочете купити квитки на маршрутку Кошице - Львів, то оберіть вкладення “Автобуси”.
  2. У формі для пошуку рейсів введіть початковий та кінцевий пункти вашої поїздки, а також дату та кількість пасажирів.
  3. Зачекайте кілька секунд поки система обробить ваш запит. Перегляньте результати та оберіть рейс.
  4. Перейдіть до заповнення анкети, щоб завершити покупку. 
  5. Оберіть спосіб оплати та здійсніть її.

Квитки надходять в електронному форматі на вказану пошту після оплати. При цьому не доведеться довго очікувати. Це вагома перевага, яка дозволяє за умови наявності вільних місць купити квитки на автобус, навіть якщо він відправляється через декілька годин.

Де купити квиток на автобус 

Сьогодення диктує нам свої умови. Все більш поширеними стають онлайн-послуги. Наш сервіс з розумінням ставиться як до людей, що звикли до онлайн-формату, так і до тих, кому досі зручніше робити покупки особисто. Кожен з цих способів має свої переваги, тож обирайте для себе найзручніший формат. 

Купити квиток на автобус онлайн

Купувати квитки на автобус онлайн набагато зручніше, ніж їхати на автовокзал, стояти в чергах та намагатися з’ясувати деталі щодо наявних рейсів. На нашому сайті ви можете обирати квитки стільки часу, скільки знадобиться. Навіть якщо ви ще не готові зробити замовлення, але найближчим часом збираєтесь, перегляд наявних варіантів буде корисним. 

Купити квиток на автобус в офісі

Купити квиток на автобус можна й в офісі. Особливо це зручно, коли є додаткові питання або потрібні поради щодо вибору квитків. Кваліфіковані менеджери завжди готові допомогти та приділити достатньо часу кожному клієнту. Сервіс SkyBooking є офіційним представником перевізників в Європі, то ж заслуговує на довіру. 

Розклад автобусів Кошице - Львів

Зі Львова до Кошице щодня їдуть автобуси. Всі вони відправляються у вечірній час, а прибувають рано вранці. Ознайомитися з детальним розкладом автобусів можна на сайті. Зверніть увагу, що адреси відправлення відрізняються, тож ви можете обрати ту, куди вам зручніше під’їхати. 

Електронний квиток на автобус 

Купуючи квитки на автобус онлайн чи в офісі за допомогою нашого сервісу, ви отримаєте їх в електронному вигляді. Їх не потрібно друкувати, вони є дійсними саме в такому форматі. Кожен квиток має унікальний QR-код, який занесено до єдиної бази даних, тож просканувавши його, контролер пересвідчиться в його дійсності. Такі проїзні документи неможливо загубити чи забути вдома — це їх головна перевага. Вони завжди поруч, у вашому смартфоні.

Повернути квиток на автобус 

Сервіс надає своїм клієнтам можливість повертати квитки за необхідності. На сайті ви можете ознайомитися з правилами повернення. Разом з квитками на електронну пошту надходить посилання, перейшовши за яким, ви можете повернути квитки. При цьому ви отримаєте частину грошей назад. Ця сума залежить від того, скільки днів залишилося до відправлення рейсу. Чим більше часу, тим більший розмір відшкодування.