Завантаження...

bus-2_s

Автобус Хмельницький - Чернівці

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Хмельницький - Чернівці

Чернівці – місто в південно-західній частині України, центр Північної Буковини та Чернівецької області. Серед звань та статусів, яке воно має – найкомфортніше, найбільш бажане для туристів, пісенна столиця держави. Приїхати до Чернівців варто, аби вповні відчути силу його слогану – “Унікальність в розмаїтті”. Поєднанням форм та стилів вражають архітектурні пам'ятки, яких у Чернівцях понад 600 (!). Радимо оглянути:

 1. Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації (зараз – приміщення Національного університету імені Юрія Федьковича), яка фігурує у переліку Світової спадщини ЮНЕСКО. Унікальні фрески, китайський шовк, венеціанські дзеркала, “англійський” дендропарк – це та багато іншого підкреслюють велич комплекса споруд ХІХ ст.
 2. Миколаївську церкву, що є найстарішим дерев'яним храмом Чернівців (1607 р.). Будівля без купола нагадує традиційну буковинську хату.
 3. Ратушу (будівля ХІХ ст.). Щодня опівдні на її 50-метрову вежу сходить сурмач, щоб виконати на трубі мелодію неофіційного міського гімну, відомої пісні “Марічка”.
 4. Музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської. Театральна споруда початку ХХ ст., за висловом одного публіциста, є мрією з оксамиту і золота, спроектованою віденськими архітекторами.
 5. Костел (базиліку) воздвиження всечесного Хреста. Туристів зачаровують сонячний годинник (найдавніший у західній частині країни), трон імператора Австро-Угорщини, великий орган ХІХ ст., визнаний кращим у Європі за тембром.

З Хмельницького до Чернівців краще їхати просторим автобусом або комфортабельною маршруткою. Відстань у 180 км вони долають за три-п'ять годин. Вирушати у мандрівку можна будь-коли упродовж дня. Підібрати та замовити квиток на автобус не буде проблемою, якщо скористаєтеся допомогою сервісу SkyBooking. Його функціонал дозволяє ознайомитися з корисною інформацією, переглянути доступні варіанти, вартість квитків, розклад автобусів й вибрати потрібний рейс.

;

Купити квиток на автобус Хмельницький - Чернівці

Час у дорозі минає швидко, якщо подорожувати сучасним автобусом зі зручними кріслами. Таку нагоду має той, хто вирішить купити квиток на автобус Хмельницький - Івано-Франківськ, Хмельницький - Чернівці або іншого західного напрямку в межах України. Зробити це онлайн дозволяє сервіс SkyBooking. На нашому сайті можна визначитися з перевізником, порівняти ціни на проїзд, підібрати дешеві квитки на автобус.

Скільки коштує квиток на автобус Хмельницький - Чернівці

Ціна проїзду суттєво залежить від класу автобуса або маршрутки Хмельницький - Чернівці. У люксовому транспорті вона є більшою, ніж у звичайному, але і рівень комфорту на порядок вище. На вартість квитка також впливають:

 • час у дорозі та відстань;
 • надання додаткових послуг.

Щоб у нас на сайті уточнити ціну проїзду в автобусі Хмельницький - Чернівці, потрібно лише зазначити маршрут і день виїзду. Цінові пропозиції, зібрані з офіційних сайтів перевізників-партнерів, будуть розміщені у порядку зростання, від найнижчої до найвищої. Якщо коштів на квиток не вистачає, скористайтеся розстрочкою. Послуга активується при оплаті банківською карткою на skybooking.ua.

Як купити квиток на автобус Хмельницький - Чернівці

Вільних місць стає менше, що ближче день виїзду. Сума ж, яку слід сплатити за проїзд, збільшується. Тому варто завчасно придбати квитки на автобус онлайн. Зробити це на нашому сайті можна так:

 1. У пошукових полях задати маршрут (Хмельницький - Чернівці) та день поїздки.
 2. Обрати у списку рейсів відповідний.
 3. Знайти місце на інтерактивній мапі.
 4. Заповнити форму з особистою даними.
 5. Розрахуватися онлайн банківською карткою або за допомогою платіжної системи.

Квитки, які надійдуть на вашу електронну адресу, краще скопіювати на смартфон або планшет, тоді їх буде легко пред'явити при посадці й, за потреби, роздрукувати. Після отримання квитків на автобус перевірте правильність всіх даних: день та місто відправлення, ім'я та прізвище пасажира.

Де купити квиток на автобус

Пасажири мають можливість придбати квитки на автобус за допомогою сервісу SkyBooking двома способами: шляхом особистого відвідування офісу та онлайн. Якщо маєте час та потребу поспілкуватися особисто, можете приїхати за проїзним документом до нашого офісу у Києві. Ті, хто хоче придбати квиток на автобус онлайн можуть скористатися сайтом.

Купити квиток на автобус онлайн

Не в усіх є достатньо часу, щоб їздити на автовокзал і стояти у довгій черзі до каси. Для таких людей оптимальний варіант – оформити квитки на автобус онлайн. Вони можуть будь-коли ознайомитися з розкладом руху автобусів, порівняти ціни і швидко купити проїзні документи. 

Купити квиток на автобус в офісі

Якщо у вас виникли труднощі при замовленні квитка, за допомогою краще звернутися до нашого офісу. Менеджери SkyBooking допоможуть пасажиру придбати квиток, надаючи професійну консультацію з урахуванням індивідуальних потреб та пріоритетів пасажира. Наші менеджери можуть:

 • підібрати дешеві квитки на автобус;
 • запропонувати варіанти з пересадкою і без;
 • допомогти придбати проїзні документи на місці.

Ми пропонуємо високий рівень комфорту, адже сервіс SkyBooking є офіційним представником низки європейських транспортних компаній. Зі SkyBooking ви знайдете квитки не тільки для поїздок по Україні, а й за кордон за популярними направленнями, такими як Київ - Прага, Львів - Варшава, Київ - Відень.

Розклад автобусів Хмельницький - Чернівці

Аби не запізнитися на посадку, радимо перевірити актуальний розклад руху автобусів перед поїздкою. Його система оперує даними з офіційних сайтів перевірених перевізників-партнерів, що є свідченням достовірності. Інформація на skybooking.ua оновлюється регулярно. Знайти її легко: потрібно вказати у пошуку маршрут і сортувати за часом виїзду та типом рейсу.

Електронний квиток на автобус

Серед тих, хто їздить маршруткою або автобусом Хмельницький - Чернівці, електронний квиток давно став популярним. Електронні квитки на автобус є зручними, оскільки вони дозволяють пасажирам уникнути необхідності друкувати фізичний квиток, зберігаючи його в електронному форматі у смартфоні. Пасажири відчули такі його переваги:

 • купити можна без черг і марнування часу;
 • має захист від пошкоджень, втрати і крадіжки;
 • є повним замінником паперової версії.

Електронний квиток завжди є під рукою – в email або особистому кабінеті  сайту. Зі смартфона його легко пред'явити при посадці до автобуса. Багато перевізників віддають перевагу саме електронним квиткам.

Повернути квиток на автобус

При купівлі квитка на автобус на skybooking.ua, будьте певні: якщо поїздку доведеться скасувати, гроші вам відшкодують. Повернути квиток є можливість у нашому офісі та на сайті. Сума відшкодування залежить від терміну, в який ви до нас звернетеся. Чим ближчий день виїзду, тим менша сума відшкодування.