Завантаження...

bus-2_s

Автобус Харків - Кременчук

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Харків - Кременчук

Харків від Кременчука відділяє 250 км, тому на дорогу доведеться витрати не більше п'яти годин. Перевізники долають цей шлях за різний час, адже у кожного з них різний маршрут. Скільки б не довелося провести часу в дорозі, ви гарантовано почуватиметеся комфортно в салоні автобуса. Для цього створено всі умови – вільний доступ до Інтернету, зручні крісла та система клімат-контролю.

Кременчук знаходиться в центральній частині, на правому березі річки Дніпро. Воно є адміністративним центром Кременчуцького району та однією з найбільших міських агломерацій в Полтавській області. Кременчук – важливий промисловий, транспортний і культурний центр регіону. Однією з основних галузей економіки цього регіону є важка промисловість, зокрема машинобудування і металургія. Окрім промислової складової, Кременчук відомий багатим культурним спадком. Серед видатних архітектурних пам'яток міста можна відзначити Кременчуцьку фортецю, яка була споруджена ще в епоху Середньовіччя. Також в місті чимало храмів, музеїв та парків.

Поїздка з Харкова до Кременчука – це чудова нагода дізнатися більше про життя в різних куточках України. Не варто відкладати довгоочікувану подорож на потім, адже достатньо купити квитки на автобус і вже найближчим часом насолоджуватися новими місцями та вражаючими краєвидами. Із сервісом SkyBooking можна придбати квитки на автобус онлайн без зайвих зусиль за лічені хвилини.

;

Купити квиток на автобус Харків - Кременчук

На сайті skybooking.ua можна знайти всю необхідну інформацію про обраний рейс, включаючи ціни на квитки, кількість вільних місць, вид маршруту (з пересадками або без пересадок), тривалість поїздки, проміжні зупинки, розклад автобусів тощо. Це дуже зручно, коли в одному місці зібрано все необхідне. Так значно легше порівняти можливі варіанти та зробити правильний вибір. 

Скільки коштує квиток на автобус Харків - Кременчук

Вартість квитків має властивість змінюватися під впливом низки факторів, якими оперують перевізники. Тому переглядаючи рейси на сайті, ви помітите, що ціни значною або незначною мірою відрізняються. Щоб знайти дешеві квитки на автобус було легше варто розуміти від чого залежить вартість квитків:

  • тривалість маршруту;
  • сезон;
  • кількість вільних місць;
  • день тижня та час відправлення;
  • комфортабельність транспорту.

Пошуку дешевих квитків на автобус необхідно приділити час, щоб постійно слідкувати за оновленнями. Якщо їхати треба терміново або нема часу на пошуки вигідних пропозицій можна скористатися послугою розстрочки, яка передбачає оплату повної вартості квитків частинами протягом певного проміжку часу. Звісно, це не вплине на поточні ціни, але дасть можливість рівномірно розподілити свої витрати.

Як купити квиток на автобус Харків - Кременчук

Якщо ви збираєтеся купити квитки на автобус онлайн, то не буде зайвим дізнатися, як саме це зробити. Це дозволить позбутися хвилювань та почувати себе впевненіше при покупці квитків. Наш сайт постійно автоматично оновлюється відповідно до офіційних сайтів перевізників, тому до вашої уваги завжди лише перевірена інформація. При покупці квитків ми радимо дотримуватися наступних кроків:

  1. Розгляньте пошукові рядки та заповніть їх належним чином. 
  2. Передивіться наявні рейси та оберіть один із них. 
  3. Заповніть форму для покупки квитків, вказавши свої персональні дані.
  4. Оплатіть покупку, обравши один зі способів. 
  5. Отримайте квитки на вашу електронну пошту.

Ви можете переглядати рейси необмежений час, порівнюючи різні варіанти. На заповнення форми ви матимете 25 хвилин. Цього більше ніж достатньо, щоб вказати всі необхідні дані (ім’я, прізвище, дату народження, номер телефону та email). При цьому важливо бути вкрай уважним, щоб не допустити помилок. За такой схемою ви можете купити квиток на автобус Харків - Кривий Ріг або в інші міста. 

Де купити квиток на автобус

Вибір між онлайн-покупкою квитків на сайті та офлайн-придбанням у офісі є абсолютно індивідуальним і залежить від особистих уподобань. Обидва способи мають чимало переваг. Наш сервіс працює лише з офіційними джерелами інформації, тому надає дані безпосередньо з офіційних сайтів перевізників.

Купити квиток на автобус онлайн

З розвитком активного використання Інтернету виконання більшості послуг можливе онлайн. Купити квитки на автобус можна перебуваючи вдома, на роботі, тобто будь-де та будь-коли. Це дозволяє більш раціонально розпоряджатися власним часом, адже вам не знадобиться їхати до кас на автовокзал, чекати в чергах тощо. Якщо ви не знайдете відподного автобуса, можна купити квиток на потяг Харків - Кременчук

Купити квиток на автобус в офісі

Покупка квитків на автобус має свої переваги. По-перше, це особисте обслуговування. Ви матимете нагоду особисто поспілкуватися з менеджерами, які допоможуть вирішити будь-які ваші питання. По-друге, можливість розрахуватися у будь-який зручний спосіб. Наші спеціалісти підберуть найкращі пропозиції відповідно до ваших вимог. 

Розклад автобусів Харків - Кременчук

Маршрутка Харків - Кременчук дотримується розкладу автобусів, який зазначено на сайті. Рейси відправляються щодня в різний час доби. Щоденно здійснюється понад 15 рейсів. Відправлення автобусів відбувається з різних зупинок, тому можна вибрати адресу залежно від свого місцезнаходження. Краще завчасно приїжджати, щоб не поспішати під час посадки та не затримувати відправлення. 

Електронний квиток на автобус 

Поява електронних квитків зробила покупку квитків значно безпечнішою та зручнішою. Їх легко зберігати та перевіряти при посадці. До того ж вони мають захист у вигляді QR-коду, тому випадки крадіжки чи фальсифікації виключені. Крім того, використання електронних квитків сприяє зменшенню використання паперу та інших ресурсів, що сприяє захисту навколишнього середовища. 

Повернути квиток на автобус 

Якщо ви купили квитки на маршрутку Харків - Кременчук, але з певних причин поїздку доводиться перенести чи скасувати, можна оформити повернення квитків та отримати кошти назад. Відшкодування можливе в розмірі від 10% до 80% від вартості квитків в залежності від того, скільки часу залишилося до відправлення рейсу. Повернути квитки можна як онлайн, перейшовши за посиланням, яке надходить разом з квитками на електронну пошту, так і офлайн – в офісі.