Завантаження...

bus-2_s

Автобус Кам'янець-Подільський - Івано-Франківськ

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Кам'янець-Подільський - Івано-Франківськ

Івано-Франківськ вважають культурним та економічним центром Прикарпаття. Місто відоме австрійською та польською архітектурою різних століть, якою можна помилуватися у центрі. Там є п’ять пам'яток архітектури національного значення, та понад 500 – місцевого.

В центрі Івано-Франківська розташована площа Ринок, яка є одним з символів міста. Там знаходиться ратуша, яка збудована у стилі конструктивізму за часів перебування міста у складі Польщі у 1930 р. Вона споруджена у формі хреста, над яким височіє вежа. Ця світська споруда є єдиною в Україні з позолоченим куполом. Ратуша має унікальний оглядовий майданчик.

Одним із символів міста є Кафедральний собор Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ, який більш відомий як вірменський собор, або “Блакитна церква”. Майже сучасного вигляду храм набув після Першої світової війни, коли технічним керівником реставрації був архітектор ратуші Станіслав Треля. В Івано-Франківську ви можете відвідати Вовчинецькі гори чи прогулятися вздовж міського озера, що неподалік парку ім. Тараса Шевченка.

Поїздка автобусом Кам’янець-Подільський - Івано-Франківськ займає орієнтовно п’ять-шість годин. На цьому маршруті є прямі рейси. Купити дешевий квиток на автобус чи маршрутку Кам’янець-Подільський - Івано-Франківськ за допомогою сервісу SkyBooking легко. На нашому сайті можна знайти розклад автобусів, вартість квитка та іншу корисну інформацію.

;

Купити квиток на автобус Кам’янець-Подільський - Івано-Франківськ

Раніше, щоб придбати квитки на автобус, їздили на вокзал, де можна було дізнатися розклад, ціну квитків. Тільки після цього ви могли планувати подорож. Тепер купувати квитки в рази простіше, за кілька хвилин, зайшовши на skybooking.ua, який оновлює дані з офіційних сайтів партнерів. У нас розміщена тільки актуальна інформація про маршрути. Скориставшись сервісом SkyBooking, ви можете переглянути велику кількість рейсів та знайти дешеві квитки на автобус за потрібним напрямком у зручний час. 

Скільки коштує квиток на автобус Кам’янець-Подільський - Івано-Франківськ

Вартість квитка залежить від багатьох факторів. Плануючи подорож, варто врахувати, що ціна квитка змінюватиметься, залежно від різних чинників. Серед них рівень комфорту транспорту, розклад рейсу, сезонність, популярність маршруту, додаткові послуги та час бронювання. Крім того, на вартість впливають:

  • маршрут – чим довша відстань між містами, тим дорожчим є квиток;
  • дата поїздки – у святкові та вихідні дні або перед великими заходами ціна на квитки зростає;
  • тип транспорту – за цим же маршрутом ціна квитка на автобус може бути вищою, ніж на маршрутку Кам’янець-Подільський - Івано-Франківськ.

Щоб придбати квиток за найнижчою ціною, варто його купувати заздалегідь, адже збільшення попиту на рейс або зменшення кількості вільних місць можуть підвищувати вартість. У разі необхідності квиток на автобус можна купити в розстрочку. Для цього потрібно поставити відмітку у відповідному полі перед розрахунком карткою. Після чого буде оформлено оплату частинами.

Де купити квиток на автобус

Підібрати та купити квиток на автобус дуже зручно на нашому сайті або в офісі. Адже на skybooking.ua ви можете вибрати найзручніший для вас рейс з усіх можливих. Звісно ж, купити квиток на автобус онлайн буде найшвидше. Проте ви можете звернутися до менеджерів в нашому офісі та отримати детальну інформацію про рейс. 

Купити квиток на автобус онлайн

Купити квитки на автобус онлайн дуже швидко та вигідно, адже під час вибору рейсу ви можете побачити повну інформацію про рейс: час відправлення, можливість перевезення тварин, тип автобуса, надання зручностей (кондиціонер, розетки тощо). Крім того, ви оберете тип рейсу (прямий чи з пересадками). Зручно купувати онлайн ще й тому, що ви бачите кількість квитків, які залишилися на кожному рейсі до потрібного міста на заплановану дату.

Купити квиток на автобус в офісі

Сервіс SkyBooking є офіційним представником великої кількості транспортних компаній, які їздять не тільки по території України, але й мають рейси у країни Європи. Купити квиток на автобус Кам'янець-Подільський - Дніпро чи на інший маршрут в нашому офісі також дуже зручно, адже вас проконсультує менеджер, який допоможе вибрати найкращий рейс, враховуючи всі вимоги. Наші менеджери зроблять все за вас й ви зможете придбати відповідний квиток за часом відправлення, ціною та зручностями. Купуючи проїзний документ у нашому офісі, ви отримаєте його паперовий варіант. 

Розклад автобусів Кам’янець-Подільський - Івано-Франківськ

На нашому сайті skybooking.ua ви завжди знайдете актуальний розклад автобусів Кам'янець-Подільський - Івано-Франківськ. Ми пропонуємо найзручніші варіанти транспорту, включаючи маршрутки. Зручний інтерфейс сайту дозволяє легко порівнювати розклади, вибирати оптимальний час відправлення та прибуття. Ми надаємо актуальну інформацію згідно з офіційними сайтами транспортних компаній, щоб ви могли придбати відповідні квитки. За необхідністю у нас ви також можете купити поліс ОСЦПВ

Електронний квиток на автобус

Скориставшись нашим онлайн-сервісом, ви отримаєте зручний електронний квиток, який зберігатиметься у вашій електронній пошті та особистому кабінеті на сайті. Цей електронний квиток є аналогом традиційного паперового, але набагато практичніший у використанні. Електронний квиток має QR-код та вважається офіційним проїзним документом. Він не потребує друку, вам достатньо показати його на своєму смартфоні та пройти у салон автобуса.

Повернути квиток на автобус

Придбавши квиток на автобус онлайн на skybooking.ua, ви можете легко і швидко його повернути. У листі з квитком ви отримаєте посилання на його анулювання. Якщо у вас змінилися плани або виникли непередбачені обставини, ви можете скористатися цією можливістю. Сума повернення варіюється від 10% до 80% від вартості квитка, залежно від часу, який залишився до відправлення рейсу. Щоб повернути квиток, придбаний в офісі, зверніться до наших менеджерів.