Завантаження...

bus-2_s

Автобус Дніпро - Чернігів

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Дніпро - Чернігів

У Чернігів з Дніпра легко дістатися автобусом. Щоденно від'їжджає кілька автобусів, які відрізняються рівнем комфортабельності та часом у дорозі. 

Чернігів розташований у північній частині України. Перші згадки про нього датуються X століттям. Чернігів – це земля, де збереглася старовинна церковна архітектура, яка стала візитівкою міста. Цікавими локаціями є Дитинець, Антонієві печери, Болдині гори, пішохідний міст через Десну та “фонтани, що співають”. Пориньте у особливу атмосферу одного зі старовинних міст Київської Русі.

За допомогою сайту skybooking.ua ви оберете рейс, зручний за відправленням та прибуттям. Якщо ви плануєте з самого ранку зайнятися власними справами, то обирайте рейс у вечірні години. Бажаєте спостерігати за краєвидами, що відкриваються дорогою? Тоді заплануйте ранковий виїзд. Подорожуйте із задоволенням, а квиток на автобус купуйте за допомогою сервісу SkyBooking.

;

Купити квиток на автобус Дніпро - Чернігів

Онлайн-ресурс SkyBooking – це агрегатор  з пошуку та підбору квитків. Ви можете знайти в онлайн-режимі рейси на ранній, денний чи вечірній час. На нашому сайті представлені різні перевізники, які мають в своєму парку швидкісні маршрутки і комфортабельні автобуси, тому ви легко зможете купити квитки Дніпро - Чернігів.

Скільки коштує квиток на автобус Дніпро - Чернігів

Вартість квитка залежить від комфортабельності транспортного засобу, швидкості прибуття та додаткових послуг. Розрахуватися за квиток можна готівкою чи банківською картою. 

Як купити квиток на автобус Дніпро - Чернігів

Щоб купити квиток, скористайтеся простим алгоритмом. Використовуйте пошук на сайті, щоб побачити, які є пропозиції в день відправлення. Виконайте такі дії:

  1. Вкажіть маршрут: Дніпро та Чернігів. В полі кожного рейсу вказано перевізника, адресу, час посадки й приїзду, кількість вільних місць, вартість.      
  2. Оберіть дату виїзду.
  3. Серед запропонованих рейсів натисніть на відповідний.  
  4. Зазначте ім'я та прізвище пасажира, дату народження.
  5. Визначте кількість квитків.
  6. Проведіть оплату.

Щоб мати більший вибір на певну дату, замовляйте квитки заздалегідь. Якщо квитків на автобус не буде в наявності, скористайтесь альтернативним варіантом – оформіть замовлення на потяг. 

Де купити квиток на автобус Дніпро - Чернігів

Квиток на автобус Дніпро - Чернігів можна придбати за допомогою онлайн-сервіса чи в нашому офісі. Наш сайт оновлюється згідно з офіційною інформацією перевізників. 

Купити квитки на автобус онлайн

Найшвидше замовити квитки онлайн. Купуйте квитки на автобус з будь-якого гаджета та у будь-якому зручному місці. Зберігайте квиток в смартфоні, друкувати його не потрібно.

Купити квиток на автобус в офісі

Тим, хто бажає мати паперовий квиток, необхідно приїхати до офісу SkyBooking. Ми – офіційні представники вітчизняних та європейських перевізників, тому наші менеджери оформлять квитки на обраний рейс. 

Забронювати квиток на автобус Дніпро - Чернігів

Якщо ви не впевнені у своїх планах, бронюйте квитки на автобус і розраховуйтеся пізніше. При оплаті карткою ми пропонуємо послугу – розстрочка. Будьте уважними у процесі вибору. Під час бронювання потрібно вчасно викупити проїзні документи. Якщо не внести оплату до вказаної дати, бронювання скасовується, і квитки повторно повертаються у продаж.

Розклад руху автобусів Дніпро - Чернігів

Якщо у розкладі автобусів відбудуться зміни, ця інформація відображається на сайті. Якщо рейс на маршрутку чи автобус Дніпро - Чернігів буде скасований, перевізник запропонує рівноцінну заміну. 

Електронний квиток на автобус

В міжнародній практиці перевезень вже давно існують електронні квитки. Такий вид проїзного документа рівноцінний паперовому аналогу. Тому пасажири обирають покупку електронних квитків на автобус Дніпро - Чернігів чи інші рейси. Під час посадки покажіть електронний квиток з QR-кодом, і займайте своє місце. Не забудьте взяти посвідчення особи.

Здати квиток на автобус

Іноді виникають непередбачувані обставини й доводиться відмовлятися від запланованої поїздки. Щоб здати невикористаний квиток, звертайтеся в нашу службу підтримки чи офіс.

Приємної подорожі