Завантаження...

bus-2_s

Автобус Чернігів - Суми

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Чернігів - Суми

З Чернігова до Сум можна доїхати за шість годин. За цей час ви побачите багато цікавих куточків країни та помилуєтеся мальовничою природою північно-східної частини України. Автобус виїжджає щодня зранку, тому ви можете поїхати в будь-який день, коли вам буде зручно.

Суми – привітне місто з затишними вуличками та величною архітектурою. Якщо у вас буде час відвідати найвідоміші місця Сум, це місто вам неодмінно сподобається. Вулицю Соборну місцеві жителі називають "сотнею", хоча вже напевно ніхто не пам'ятає, чому саме. Можливо, через її довжину, та Соборна насправді довша за 100 м. Справжньою її перлиною є Спасо-Преображенський собор – вдале поєднання стилів бароко і класицизму, прикрашений скульптурами, що не характерні для православних храмів. Біля собору знаходиться висока дзвіниця та палац єпископа, що не може похвалитися великими розмірами, та виглядає розкішно. Подібних споруд в Сумах багато, тому тут ви точно знайдете, на що подивитись.

Суми – місто, повне загадкових легенд, деякі з яких здаються правдою, деякі зовсім неймовірні. Навіть сама назва міста оповита легендами. Подейкують, що козаки, переправляючись через річку Псьол, загубили в ній сумки з монетами. Деякі з них вдалося знайти, ось на ті гроші й було збудовано місто Суми. Там і досі ходять легенди про козацькі скарби та навіть в центрі міста стоїть пам'ятник сумці з золотом.

Хоча їхати з Чернігова до Сум і не далеко, але про квитки краще подбати заздалегідь, щоб вам вистачило вільних місць на заплановану дату. Це просто виконати за допомогою сервісу SkyBooking, що дуже значно економить ваш час. Купити квиток на автобус Чернігів - Суми, не відвідуючи каси автовокзалу, зараз доступно кожному, у кого є Інтернет. Скористайтеся нашими сервісом, і вам не потрібно буде хвилюватися за проїзд, ви завжди зможете знайти найкращий варіант транспорту. Інформація надходить з офіційних сайтів партнерів, тому вона завжди актуальна і точна.

;

Купити квиток на автобус Чернігів - Суми 

Зараз багато компаній переходять на продажі онлайн, тому що це комфортно і не так довго, як іншими способами, а ще не потребує від вас багато зусиль. Квитки на автобус також можна купити онлайн на сайті skybooking.ua. Тут ви можете переглянути розклад автобусів, знайти необхідну інформацію по вашому маршруту та замовити проїзні документи для себе чи своїх рідних. 

Скільки коштує квиток на автобус Чернігів - Суми 

Вартість квитка залежить від багатьох чинників, тому зверніть на це увагу, якщо хочете купити дешеві квитки на автобус. Ціна формується на основі таких показників, як довжина шляху, дня відправлення, бо в окремі дні попит на квитки більший, тому ціна на них підвищується. Вартість квитка ви можете побачити, переглядаючи розклад автобусів, якщо введете всі потрібні дані на сайті.

Як купити квиток на автобус Чернігів - Суми 

Щоб купити квиток на автобус Чернігів - Суми, вам потрібен лиш Інтернет та готовий план майбутньої подорожі. Просто відкрийте вкладку "Автобуси" та замовте проїзні документи таким чином:

  1. В пошуку зазначте міста, що є початком вашого шляху і його кінцевим пунктом.
  2. Визначтеся з датою подорожі та також введіть її в пошук.
  3. Перегляньте розклад автобусів та маршруток Чернігів - Суми, що з’явилися у переліку.
  4. Виберіть найбільш зручний для вас варіант, що влаштовує за всіма показниками.
  5. Оформіть замовлення за всіма правилами, вказавши всі необхідні дані про себе чи іншу особу, для якої ви замовляєте квиток. 
  6. Виберіть зручний спосіб оплати та проведіть платіж, отримавши електронний квиток на свій email.

На сайті skybooking.ua ви знайдете інформацію про те, чи потрібно роздруковувати даний проїзний документ, чи можна просто завантажити його на свій гаджет.

Де купити квиток на автобус 

Хоча все більше пасажирів надають перевагу купівлі квитків на автобус онлайн, деякі все ж таки ставляться до цього способу з недовірою і користуються старими перевіреними методами. Тому сервіс SkyBooking пропонує можливість купити проїзні документи на автобус чи маршрутку Чернігів - Суми в офісі компанії. Це зручніше, ніж в касах автовокзалу, та все ж таки потребує вашої присутності, тому підходить не кожному.

Купити квиток на автобус онлайн 

Для того, щоб замовити місця в автобусі на сайті, достатньо просто мати Інтернет та декілька вільних хвилин. Ви можете скористатися цією опцією в будь-який час і в будь-якому місці, і купити квитки на автобус онлайн, що дуже зручно і сучасно, бо зберігає ваш час для більш важливих справ. 

Купити квиток на автобус в офісі 

Якщо вам потрібна консультація спеціаліста, зверніться в наш офіс. Менеджери компанії допоможуть вам розв'язати всі питання, що стосуються поїздки, а також знайдуть для вас дешеві квитки на автобус і запропонують найбільш вигідні варіанти. Також ви можете запланувати поїздку за кордон, наша компанія займається продажем квитків і на такі рейси, бо ми є одним з офіційних представників найкращих європейських перевізників. 

Розклад автобусів Чернігів - Суми

Щоденні рейси з Чернігова до Сум дають можливість обрати будь-який день виїзду. Ви завжди можете перевірити на сайті наявність квитків на той чи інший рейс. Вся інформація надходить з офіційних сайтів перевізників, тому в її достовірності немає сумнівів. 

Електронний квиток на автобус 

Хоча вже досить багато людей купують квитки на автобус на сайті, дехто продовжує вважати, що ці документи не мають такої ж сили, як паперові квитки. Це не так. Електронний квиток повністю ідентичний паперовій версії та його не потрібно роздруковувати, що дуже корисно для екології, бо допомагає зберегти природу. Ці квитки дуже зручно зберігати. Вони завжди з вами, у вашому смартфоні. Ви можете не думати про їх збереження, можете взагалі про них забути, а згадати тільки під час посадки. Ви їх у жодному разі не залишите вдома, як часто буває з паперовими.

Повернути квиток на автобус 

Іноді буває так, що ваші плани порушуються, якими б ідеальними вони не здавалися. Та це не страшно. Навіть подорож мрії можна перенести на потім, якщо вона зараз не на часі. Ви можете повернути квитки в нашому офісі або на сайті, скориставшись посиланням, яке надходить на пошту разом із придбаним квитком.