Завантаження...

hero

Авіакомпанія Royal Jordanian

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Напрями авіакомпанії

europe
Європа
north_america
Північна Америка
south_america
Південна Америка
asia
Азія
africa
Африка

Royal Jordanian

icon
Про авіакомпанію
icon
Про авіакомпанію
teritory
Розмір та опис флоту
flight_way
Напрямки польотів
members
Дочірні компанії

Про авіакомпанію

Національний авіаперевізник Йорданії – один із символів країни та за сумісництвом економічний "двигун". Він працює з 1963 р. і базується в аеропорту Аммана ім. Королеви Алії. Початкова назва компанії також була присвоєна на честь принцеси Алії, але згодом була змінена на більш універсальне і пізнаване найменування Royal Jordanian.

Авіакомпанія входить до престижних міжнародних повітряних альянсів і регулярно займає призові місця в різних конкурсах, де оцінюється якість послуг. Перевізник орієнтується на західні стандарти, пропонує гідний сервіс, вирізняється прийнятним співвідношенням ціни та якості.

Стабільні рейси, відносно дешеві квитки, професіоналізм обслуговуючого персоналу, кваліфіковані пілоти та широка карта польотів. Все це в комплексі забезпечує Royal Jordanian високим попитом серед мандрівників та провідні конкурентні позиції на ринку пасажирських авіаперевезень.

Історія розвитку

"Йорданські Авіалінії" були створені приватними інвесторами за наказом короля Хусейна у 1963 р. Компанія названа на честь йорданської принцеси Alia, яка в 1971 р. символічно була прийнята в штат персоналу. Це стало одним із аспектів, що популяризують компанію у світі.

Перші рейси здійснювалися на кількох суднах моделей Handley Page Dart Herald та Douglas DC-7. На той час це були сучасні літаки, які відповідали всім міжнародним нормам. До 70-х рр. головними маршрутами були виключно довколишні східні країни. У Європу рейси практично не здійснювалися. З європейських напрямів першою стала Німеччина, безпосередньо Мюнхен.

Глобальне розширення карти польотів відбулося в унісон із солідним вливанням грошей до компанії. У середині 80-х сталося суттєве оновлення флоту на користь надійних літаків класу Airbus. У 1986 р. компанія офіційно змінила назву на звичну для сучасних туристів Royal Jordanian.

У 90-х рр. квитки авіакомпанії з'явилися в онлайн-системі бронювання Galileo CRS, що позитивно позначилося на обсягах перевезень та впізнаваності бренду. Відповідно, збільшилася кількість пунктів призначення у Європі та Азії.

У 2007 р. Royal Jordanian першою з арабських авіакомпаній увійшла до міжнародного альянсу Oneworld. До карти польотів додалися популярні туристичні міста: Будапешт, Київ, Брюссель та Бангкок. З того часу обсяги перевезень щорічно перевалюють за 3 млн пасажирів. Спостерігається позитивна тенденція, на підставі чого експерти роблять прогноз: найближчим десятиліттям пасажиропотік збільшиться приблизно в 1,5-2 рази.

Корпоративний стиль

Літаки авіакомпанії не можна сплутати з іншими. У їхньому дизайні чітко простежується корпоративний девіз: "Мистецтво польоту"! Цей слоган знайшов своє відображення в оформленні повітряних суден, яке справді нагадує витвір мистецтва. Темно-сіра ліврея тягнеться від хвоста до носа. Уздовж днища вона окантована трьома широкими лініями червоного, жовтого та чорного кольорів. На хвостовому оперенні красується золота корона.

У ХХІ ст. компанія особливу увагу стала приділяти зовнішньому вигляду обслуговуючого персоналу. Станом на 2022 р., форма екіпажу – червоно-чорна. Стюардеси носять червоні костюми, а чорна класична форма стюардів доповнена червоною краваткою. Уніформі притаманні простота, охайність та елегантність.

Бонусна програма

Програма лояльності Royal Club проста, але ефективна. Вона діє за стандартним для багатьох перевізників принципом накопичення миль у польотах регулярними рейсами компанії та її партнерів. Але на відміну від більшості аналогічних пропозицій, за нею власник накопичувальної картки може не лише використовувати бонусні милі у своїх інтересах, але й дарувати їх чи жертвувати на благодійність. Доступна можливість переказу бонусів на інші рахунки. Традиційні переваги, що дає участь у програмі накопичення миль:

  • можливість купити квиток на наступний рейс із великою знижкою;
  • функція підвищення класу авіаквитка, без збільшення його номінальної ціни;
  • шанс обміняти накопичені милі на послуги бронювання готелю, оренди авто в аеропорту, оплату товарів в Duty Free.

Для участі у програмі необхідно зареєструватися на сайті авіакомпанії та внести разову стартову суму. Залежно від її розміру клієнт отримує бронзову, срібну, золоту або платинову карту. За кожним видом закріплений свій коефіцієнт, за яким нараховуються накопичені милі. Початковий "колір", тобто статус картки можна міняти у майбутньому, накопичуючи бонуси.

Розмір та опис флоту

Особистий флот авіакомпанії помітно зріс за останні 10-20 років. Зараз він налічує 25 сучасних та більш "досвідчених" суден. Їхній середній вік становить 15 років:

  • Airbus A319-100 – 4 вузькофюзеляжні літаки для малих та середніх дистанцій, розрахованих на 110 пасажирів;
  • Airbus A320-200 – 6 машин для ближніх та середніх дистанцій із місткістю 136 пасажирів;
  • Airbus A321-200 – 2 літаки, розраховані на 167 посадочних місць;
  • Boeing 787-8 – 8 далекомагістральних лайнерів, місткістю 267 пасажирів;
  • Embraer 175 – 3 судна для рейсів середньої дальності та перевезення 72 пасажирів;
  • Embraer 195 – 2 літаки з місткістю 100 осіб.

Напрямки польотів

"Йорданські Авіалінії" забезпечують перельоти чотирма континентами, охоплюючи близько 40 країн і 60 аеропортів у різних містах. У тому числі налагоджено сполучення між Києвом та Амманом.

Купити квиток на літак за допомогою сервісу SkyBooking з української столиці до йорданської в середньому можна за 200-300$, а час польоту складе три з половиною години. При цьому ціна квитка залежить від часу покупки. За три-чотири місяці цілком можна купити відносно дешевий авіаквиток від 150$. Також слід звертати увагу на різні акції від турагентств та самої авіакомпанії. Актуальні акції представлені на офіційному сайті Royal Jordanian. Найчастіше вони з'являються напередодні значних свят.

Дочірні компанії

Royal Jordanian Cargo – вантажна філія авіаліній, що обслуговує Європу, Африку, Близький Схід та Північну Америку. Компанія виконує як регулярні логістичні перевезення, так і чартерні вантажні рейси.