Завантаження...

hero

Авіакомпанія Georgian Airways

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Напрями авіакомпанії

europe
Європа
asia
Азія

Georgian Airways

icon
Про авіакомпанію
icon
Про авіакомпанію
teritory
Розмір та опис флоту
flight_way
Напрямки польотів

Про авіакомпанію

Приватна авіакомпанія Georgian Airways є одним із найвідоміших у регіоні та головним національним авіаперевізником Грузії. Штаб-квартира розташована у аеропорту Тбілісі, звідки здійснюються регулярні рейси по всьому материку, а також усередині країни, включно з популярними напрямками серед закордонних туристів, що вирушають на відпочинок біля моря чи гірськолижні курорти.

"Грузинські Авіалінії" входять до світових організацій повітряного транспорту та мають повноцінну акредитацію на польоти на ближні, середні та далекі відстані. Компанія підтримує соціально відповідальну корпоративну політику та регулярно підвищує якість своїх послуг.

Купити авіаквиток на рейс від Georgian Airways можна не тільки через авіакаси та туристичні агенції (класичний варіант) але й за допомогою сервісу SkyBooking та безпосередньо через мобільний додаток від самого авіаоператора, що дає нові можливості з точки зору планування та економії часу.

Доступний функціонал та можливість розрахунку будь-якою із трьох найпопулярніших валют спрощують завдання для потенційного пасажира. Навіть якщо ви вперше користуєтеся мобільним застосунком від цього перевізника, зможете на інтуїтивному рівні розібратися "що до чого і куди". Висока якість послуг переноситься з "онлайн" до "офлайн": професійний та привітний персонал на найвищому рівні обслуговуватиме вас в аеропорту та на борту літака. Головна філософія компанії – прагнути до того, щоб клієнт, який щойно висадився на землю, захотів знову піднятися в повітря!

Історія розвитку

Головна авіакомпанія Грузії почала зароджуватися практично відразу після відновлення Грузією незалежності. Офіційний вихід на ринок відбувся у 1993 р. під назвою Airzena. 

На початку своєї роботи компанія виконувала переважно чартерні перевезення до Австрії, Китаю, ОАЕ, Італії, Єгипту, Індії та Сирії. До кінця 90-х рр., завоювавши довіру постійних клієнтів, авіаперевізник вийшов на більш масштабний ринок регулярних рейсів. У 1999 р. авіакомпанія Airzena стає національним авіаперевізником, що істотно піднімає її статус як в очах самих грузинів, так і серед іноземних туристів.

У 2004 р. назва була змінена на Georgian Airways, але стара коротка все ще жива. Вона часто застосовується в побуті та у позначенні Грузинських Авіаліній. З 2010 р. авіакомпанія є повноправним членом організації IATA. Наразі її літаки забезпечують зв'язок Тбілісі з багатьма містами Європи та Азії.

Корпоративний стиль

Літаки "Грузинських Авіаліній" оздоблені червоною ліврею з національним прапором. Через весь корпус проходить червона зігнута смуга.

Стюардеси носять витончені чорні костюми із золотою смужкою та яскраві червоно-сині хустки з традиційним візерунком. У вбранні проглядаються народні мотиви та простежується знаменитий грузинський колорит. При цьому одяг персоналу відповідає найвищим міжнародним стандартам. Йому притаманна зокрема деяка "європейськість".

Умови перельоту

"Грузинські Авіалінії" не пропонують яскраво-виражені акційні програми, але славляться високою гнучкістю ціноутворення. На всіх рейсах діють умови економічного та бізнес-класу. До ваших послуг пропонуються:

  • економ – Light. Найдешевший варіант перельоту, що включає в ціну квитка лише провезення ручної поклажі до 8 кг та харчування на борту;
  • економ – Standard. Тариф передбачає перевезення багажу вагою до 23 кг, а за доплату в 50$ можна змінити дату вильоту на більш зручну;
  • економ – Flexible. Найгнучкіший тариф, ціна авіаквитка за яким включає харчування на борту, провезення багажу, вибір місця при купівлі квитка.
  • Business. Авіаквиток у бізнес-клас передбачає можливість вибору посадкового місця, покращене меню, максимально комфортні крісла в літаку, доступ до кімнат відпочинку для бізнес-класу в багатьох аеропортах під час очікування рейсу.

Розмір та опис флоту

На зорі свого існування авіакомпанія мала кілька суден мінімальної місткості, переважно призначених для чартерних рейсів. Розширення флоту Georgian Airways почалося наприкінці 90-х рр., паралельно з виходом на більший ринок. Станом на 2022 р. в ангарах авіакомпанії знаходилося шість власних літаків, середній вік яких становить 19 років:

  • Boeing 737-700 – 1 літак із місткістю 143 місця, 12 з яких відносяться до бізнес-класу;
  • Boeing 737-800 – 3 літаки, розраховані на 189 посадочних місць;
  • CRJ-200 – 2 машини на 50 пасажирів, для шести з яких передбачені місця в бізнес-класі.

Напрямки польотів

Флагман авіаперевезень Грузії здійснює регулярні рейси з аеропорту Тбілісі, де розташований їх хаб, у трьох основних напрямках:

  1. Європа. Літаки Georgian Airways літають у столиці Австрії, Нідерландів, Великобританії, Чехії, України. Авіаквиток з Києва в Тбілісі дешевий, він обійдеться в 50-100$, а час у дорозі займе близько двох з половиною годин.
  2. Ізраїль. Повідомлення налагоджено із столицею Ізраїлю Тель-Авівом через аеропорт ім. Давида Бен-Гуріона.
  3. Закавказзя. Можна купити авіаквиток до Вірменії, а також на внутрішній рейс до Батумі – грузинський курорт, що стрімко розвивається.