Завантаження...

Авіакомпанія Georgian Airways

founding_date
Створена 2004
headquarters
Штаб квартира: Тбілісі, Грузія
callsign
Позивний: TAMAZI
cup
Слоган: Fly with us
cup
Тип авіакомпанії: Регулярна
Код ИАТА A9
Код ИКАО TGZ
Цифровой код 606

Напрями

ok round benefit 1
Європа
not ok round benefit 2
Північна Америка
not ok round benefit 3
Південна Америка
not ok round benefit 4
Австралія та Океанiя
ok round benefit 5
Азія
not ok round benefit 6
Африка

Georgian Airways

Про авіакомпанію
Розмір та опис флоту
Напрямки польотів

Приватна авіакомпанія Georgian Airways є одним із найвідоміших у регіоні та головним національним авіаперевізником Грузії. Штаб-квартира розташована у Міжнародному аеропорту Тбілісі, звідки здійснюються регулярні рейси по всьому материку, а також усередині країни, включно з популярними напрямками серед закордонних туристів, що вирушають на відпочинок біля моря чи гірськолижні курорти.

Грузинські Авіалінії входять у світові організації повітряного транспорту та мають повноцінну акредитацію на польоти на ближні, середні та далекі дистанції. Компанія підтримує соціально відповідальну корпоративну політику та регулярно підвищує якість своїх послуг.

Купити авіаквиток на рейс від Georgian Airways можна не тільки через авіакаси та туристичні агенції (класичний варіант) але й безпосередньо через мобільний додаток від самого авіаоператора, що дає нові можливості з точки зору планування та економії часу.

Доступний інтерфейс та можливість розрахунку у будь-якій із трьох найпопулярніших валют спрощують завдання для потенційного пасажира. Навіть якщо ви вперше користуєтеся мобільним застосунком від цього перевізника, ви зможете на інтуїтивному рівні розібратися «що, до чого і куди». Висока якість послуг переноситься з «онлайн» до «офлайну»: професійний та привітний персонал на найвищому рівні обслужать вас в аеропорту та на борту літака. Головна філософія компанії — прагнути до того, щоб клієнт, який щойно висадився на землю, захотів знову піднятися в повітря!

Історія розвитку

Головна авіакомпанія Грузії почала зароджуватися практично відразу після здобуття Грузії незалежності від СРСР. Офіційний вихід ринку відбувся в 1993 року під назвою Airzena. 

На початку своєї роботи компанія виконувала переважно чартерні рейси до Австрії, Китаю, ОАЕ, Італії, Єгипту, Індії та Сирії. До кінця 90-х років, завоювавши довіру постійних клієнтів, авіаперевізник вийшов більш масштабний ринок регулярних рейсів. В 1999 авіакомпанія Airzena стає національним авіаперевізником, що істотно піднімає її статус як в очах самих грузинів, так і серед іноземних туристів.

У 2004 році назва була змінена на Georgian Airways, але стара коротка марка все ще жива. Вона часто застосовується в побуті та у позначенні Грузинських Авіаліній. З 2010 року авіакомпанія є повноправним членом організації IATA. Наразі її літаки забезпечують зв'язок Тбілісі з багатьма містами Європи та Азії.

Корпоративний дизайн

Літаки Грузинських Авіаліній оформлені в червону ліврею з національним прапором, що розвивається. Через весь корпус проходить червона зігнута смуга.

Стюардеси носять витончені чорні костюми із золотим рядком та яскраві червоно-сині шийні хустки з традиційним візерунком. У вбранні читаються народні мотиви та простежується знаменитий грузинський колорит. При цьому форма обслуговуючого персоналу відповідає найвищим міжнародним стандартам. Їй притаманна зокрема деяка «європейськість».

Умови перельоту

Грузинські авіалінії на момент 2022 року не пропонують яскраво-виражені акційні програми, але славляться високою гнучкістю ціноутворення. На всіх рейсах діють умови економічного та бізнес-класу. До ваших послуг пропонуються:

  • Економ Light. Найдешевший варіант перельоту, що включає в ціну квитка лише провезення ручної поклажі до 8 кг та харчування на борту.
  • Економ Standard. Тариф передбачає перевезення багажу вагою до 23 кг, а за доплату в 50 доларів можна змінити дату вильоту на більш зручну.
  • Економ Flexible. Найгнучкіший тариф, ціна авіаквитка за яким включає харчування на борту, провезення багажу, вибір місця при купівлі квитка.
  • Business. Авіаквиток у бізнес-клас передбачає можливість вибору посадкового місця, покращене меню, максимально комфортні крісла в літаку, доступ до кімнат відпочинку для бізнес-класу в багатьох аеропортах під час очікування рейсу.

На зорі свого існування авіакомпанія мала кілька суден мінімальної місткості, в основному призначених для чартерних рейсів. Розширення флоту Georgian Airways почалося наприкінці 90-х років, паралельно з виходом більший ринок. Станом на 2022 рік в ангарах авіакомпанії знаходяться 6 власних літаків, середній вік яких становить 19 років:

  • Boeing 737-700 – 1 літак із місткістю 143 місця, 12 з яких відносяться до бізнес-класу.
  • Boeing 737-800 – 3 літаки, розраховані на 189 посадочних місць.
  • CRJ-200 - 2 машини на 50 пасажирів, для 6 з яких передбачені місця в бізнес-класі.

Флагман Грузії здійснює регулярні рейси з аеропорту Тбілісі, де розташований їх хаб, у трьох основних напрямках:

  • Європа. Літаки Georgian Airways літають у столиці Австрії, Нідерландів, Великобританії, Чехії, України. Авіаквиток з Києва в Тбілісі дешевий, він обійдеться в 50-100 $, а час у дорозі займе близько двох з половиною годин.
  • Ізраїль. Повідомлення налагоджено із столицею Ізраїлю Тель-Авівом через аеропорт імені Давида Бен-Гуріона.
  • Закавказзя. У Тбілісі можна купити авіаквиток до Вірменії, а також на внутрішній рейс до Батумі — грузинський курорт, що стрімко розвивається.