Завантаження...

Авіакомпанія Flydubai

founding_date
Створена 19 березня 2008
location
Базовий аеропорт: Дубай
callsign
Позивний: Це так легко
bonus programm
Бонусна програма: Skywards
cup
Слоган: Це так легко
cup
Тип авіакомпанії: Регулярна
Код ИАТА FZ
Код ИКАО FDB
Цифровой код 141

Напрями

ok round benefit 1
Європа
not ok round benefit 2
Північна Америка
not ok round benefit 3
Південна Америка
not ok round benefit 4
Австралія та Океанiя
ok round benefit 5
Азія
ok round benefit 6
Африка

Flydubai

Про авіакомпанію
Розмір та опис флоту
Напрямки польотів

Flydubai – національна авіакомпанія Об'єднаних Арабських Еміратів, штаб-квартира знаходиться у міжнародному аеропорту Дубай.
З цього аеропорту виконує авіарейси з другого терміналу.

Про авіакомпанію Flydubai

Офіційне відкриття компанії відбулося у 2008 році. Цього ж року було укладено контракт із відомою корпорацією Boeing, яка постачала літаки моделей Boeing 737-800. Угода була оформлена на загальну суму 3,70 мільярда доларів.
Перший літак, згідно з контрактними домовленостями, компанія отримала у 2009 році.
Після цього почалося постійне авіасполучення з Дубаї до Йорданії та Лівану.
У 2013 році було оголошено переговори з об'єднаним підприємством Boeing та Airbus – найбільшою авіабудівною компанією у світі про постачання ще 50 авіасуден. Нові літаки мали передбачати бізнес-класи, розраховані на дванадцять пасажирських місць.
2019 року авіакомпанія відзначила десятирічний ювілей з дня початку польотів.
У 2015 році оборот авіакомпанії Flydubai склав 4900 мільйонів дірхам, прибуток – 100,7 мільйонів дирхам, пасажиропотік – 9,4 мільйонів осіб, кількість авіамаршрутів – 95.

Історія перевізника

В історії компанії є три авіапригоди. У 2012 році літаком Boeing 737-800 було допущено небезпечну відстань до зближення з літаком Airbus А320 у повітрі. Але зіткнення не відбулося. У 2015 році в Багдаді під час заходу на посадку терористи обстріляли літак Boeing 737-800, який прилетів із Дубая.
Внаслідок пригоди було поранено трьох пасажирів. 2016 року авіакатастрофа сталася з літаком Boeing 737-800, який летів у Ростов-На-Дону. Усі члени екіпажу та пасажири загинули.

Додаткові послуги та бонуси

Компанія Flydubai має бонусну програму для пасажирів, яка передбачає накопичувальну систему за милі.
Накопичуючи милі, ви можете розраховуватися за авіаперельоти та різні послуги у поїздках.
Авіамаршрути та дати не мають значення. Авіакомпанією Flydubai також не встановлено мінімального ліміту для миль.
Щоб користуватися милями, необхідно підключити свій обліковий запис до програми Емірейтс Skywards, використовуючи сайт flydubai.com. Придбати квиток на рейс компанії Flydubai можна на нашому сайті.
Для учасників програми Skywards передбачені милі двох видів:

  • Милі Skywards – милі, що налічуються за польоти авіакомпаніями Flydubai та Емірейтс. Також зараховується використання акцій, вигідних пропозицій від партнерів компанії. Милі можна обмінювати на інші послуги та знижки.
  • Милі рівнів – це фішки, які можна отримати, літаючи рейсами лише Флайдубай чи Емірейтс. Після польотів ви можете переходити на вищі рівні учасників, що дасть більше привілеїв.

При подорожі бізнес-класом нараховуються додаткові бонуси. Літаючи з компанією Flydubai, ви також можете брати участь у сімейній бонусній програмі. Для цього необхідно завести обліковий запис в Емірейтс Skywards.
Милі нараховуються за кожен рейс Емірейтс та Флайдубай, від перельотів інших авіакомпаній-партнерів. Участь у програмі можуть усі члени сім'ї, зокрема й діти. Авіаквиток можна купувати на нашому сайті.

Серед додаткових послуг авіакомпанії:

Бронь бажаного місця - вибір місця особливо підходить для тих, хто подорожує з сім'єю і бажає летіти поряд, а також для людей похилого віку і пасажирів, яким потрібно більше простору, наприклад, для ніг. Резервування місця може коштувати від 15 дирхамів та вище.
Додатковий багаж – можна окремо придбати необхідне місце для багажу за додаткову плату, краще купувати онлайн, ніж після прибуття в аеропорт, тому послуга буде дешевшою.
Замовлення меню на борту із правом вибору страв із передбаченого переліку продуктів.
Забронювати додаткове місце можна не менш як за дві доби до вильоту. У купленому квитку не передбачено заміну даних пасажира.
При виборі місця в аварійному та першому ряді пріоритет віддається наступним категоріям громадян:

  • особам, які мають проблеми зі слухом;
  • не володіє англійською;
  • людям із обмеженими можливостями;
  • людям похилого віку;
  • клієнтам із дітьми;
  • жінкам у положенні;
  • особам віку до 16 років.

Перед бронюванням авіакомпанія Flydubai просить уточнювати вартість конкретної послуги.
Також компанія має право на внесення змін до цін на додаткові послуги. Квиток економ-класу передбачає до 20 кілограмів зареєстрованого багажу та 7 кг ручної поклажі, додатково в салон літака можна взяти сумку з ноутбуком.
У бізнес-класі можна провести ручну поклажу до 15 кг, ноутбук та 40 кг зареєстрованого багажу. За 4 години до рейсу можна додатково сплатити 10 кг – 45 доларів, 1 кг – 12 доларів.
У компанії Flydubai працює понад 4000 осіб. Це багатонаціональна команда співробітників як у наземній частині, так і екіпажу, стюардес, пілотів, працівників офісу.

Брендинг і уніформа 

У 2017 році для співробітників компанії було представлено нову уніформу. Її концепція полягає в наступному:
Виглядати добре. Почуватися ще краще. Працювати на висоті».
Дизайн форми розроблений відповідно до різних особливостей клімату, релігії, культури, практичності, гігієни, універсальності.
Також вона відображає динамічний розвиток компанії, безпеку та етичність.
Уніформа бортпровідників передбачає костюми темно-синього кольору, сорочки та кольорові краватки.
Наприкінці 2023 року в компанію очікується постачання 100 авіалайнерів моделі Boeing 737 MAX 8, які були замовлені на Дубайському авіашоу у 2013 році.
Салон літаків економ-класу передбачає м'які зручні крісла, по три ряди. Характерна кольорова гама здебільшого – темно-синя із сірими відтінками.
Крісла зроблені з матеріалів високої якості, в ергономічному сучасному дизайні, з достатнім простором для ніг пасажира, що сидить. Попереду передбачаються відкидні столики, на яких зручно можна розмістити склянку, пляшку з водою, телефон та різне приладдя, яке може знадобитися в польоті.
Просторий та світлий салон дозволить насолоджуватись приємною атмосферою протягом усього польоту.
Також на борту компанії Флайдубай передбачено розважальну систему – вбудовані сенсорні екрани в крісло, попереду пасажира.
Також крісла трохи відкидаються назад, зверху спинки є зручні підголівники, які також регулюються в зручне для вас положення.
Також купуючи квиток на літак, ви можете обрати перегляд голлівудських чи боллівудських фільмів, а також музику, шоу, ігри.
В економ-класі, на тарифах «Гнучкий» та «Вигідний» харчування включено у вартість квитка. Ви можете попередньо вибирати вегетаріанські та невегетаріанські страви.
На борту літаків компанії Flydubai передбачено Wi-Fi. Сьогодні пасажирам пропонується придбати три способи використання інтернету на борту літаків:

  • доступ на добу;
  • доступ на півгодини (на маршрутах польоту від 2-х годин);
  • доступ на одному секторі (можна користуватися протягом одного сектора польоту).
  • Ціна замовлення Wi-Fi залежить від маршруту та тривалості авіаперельоту.

Бізнес-клас передбачає зручні сидіння, щоб ви могли повноцінно розслабитися та насолодитися відпочинком.
У кріслах можна зручно розташуватися в положенні сидячи, лежачи.
Також можна подивитися фільм чи попрацювати за ноутбуком.
Окремий відсік сидіння з перегородкою дозволить не заважати сусідові по кріслу, а також зручно розмістити особисті речі, води та їжу на спеціальних підставках.
Багажні відділення для ручної поклажі досить ергономічні.
Спочатку шлях розвитку компанії Flydubai, компанія The Emirates Group вагомо підтримала нового перевізника незважаючи на те, що авіакомпанія Flydubai не є дочірнім підприємством авіахолдингу.
За допомогою нашого сайту ви можете відсортувати квитки за такими параметрами, як ціна, маршрут, клас літака, додаткові послуги тощо та знайти дешевший варіант перельоту.

У 2021 році авіакомпанія використовувала для польотів такі повітряні судна, як:
1. Boeing 737 MAX 8 – пасажирські літаки, розраховані на середню дальність, четвертого покоління компанії Боїнг.
У цих авіалайнерах використовуються потужніші і більші рухові системи. Експлуатувалося 30 штук.
2. Boeing 737-800 – серія третього покоління від компанії Боїнг використовувалися в кількості 33 одиниць.
3. Boeing 737 MAX 9 – пасажирські літаки у четвертому поколінні, передбачають більші двигуни з більшою потужністю.
4. Boeing 737 MAX 10 – авіалайнери для пасажирських перевезень четвертого покоління компанії Боїнг. Також у їх удосконаленому вигляді застосовувалися більші та потужніші двигуни.

Маршрути постійних авіаперевезень становлять понад 90 пунктів в Африці, країнах Азії, Європи та Близького Сходу.