Завантаження...

Авіакомпанія FlexFlight

founding_date
Створена 2003
cup
Тип авіакомпанії: Регулярна
Код ИАТА W2
Код ИКАО FXT
Цифровой код 365

Напрями

ok round benefit 1
Європа
not ok round benefit 2
Північна Америка
not ok round benefit 3
Південна Америка
ok round benefit 4
Австралія та Океанiя
ok round benefit 5
Азія
ok round benefit 6
Африка

FlexFlight

Про авіакомпанію
Розмір та опис флоту
Напрямки польотів

FlexFlight — авіакомпанія з Данії з базою в аеропорту Копенгаген-Роскілле. Здійснює в основному міжнародні чартерні пасажирські перевезення за доступними цінами, термінові медичні рейси та перельоти кількома регіональними маршрутами. Також у рамках партнерських угод вона продає квитки на літаки 42 авіакомпаній з усього світу. Додатково FlexFlight займається управлінням парків повітряних машин інших перевізників та виступає в ролі авіаброкера.

Компанія була заснована у 2003 році. Її засновник — цивільний льотчик Крістіан Оноре. Спочатку були організовані дешеві регулярні перевезення двічі на тиждень на острів Лаєсо з Роскілле та шведського Гетеборга. У міру свого розвитку компанія набула статусу одного з найбільших авіаоператорів регіону в сегменті чартерних рейсів. Її персонал невеликий і становить 19 осіб — це переважно пілоти.

В даний час пасажири літаків FlexFlight обслуговуються лише у категорії «бізнес-клас». На борту подаються гарячі та холодні закуски, крім того є бари самообслуговування, встановлені індивідуальні мультимедійні монітори. У зв'язку з тим, що компанія експлуатує літаки невеликої місткості, квота на перевезення багажу — не більше двох місць із сумарною вагою 40 кілограмів.

Додаткові опції для пасажирів

У FlexFlight немає жодних програм лояльності для клієнтів, що часто літають. Проте періодично перевізник оголошує про акції, за якими можна купити дешевші авіаквитки, «гарячі пропозиції» або про вигідні цінові пропозиції для перельотів в обидва кінці. За бажанням замовника компанія може змінити маршрут і навіть додати до нього посадку в кількох проміжних аеропортах.

Платний трансфер в аеропорт або з нього на території таких країн, як Німеччина, Австрія, Бельгія та Швейцарія, на вибір пасажира може здійснюватися поїздами Deutsche Bahn при оформленні авіаквитка в рамках програми Rail & Fly. Бронювання цієї послуги здійснюється лише на міжнародних рейсах. Квиток на поїзд, куплений при резервуванні авіаперельоту, можна використовувати у вказану дату без прив'язки до конкретного поїзда.

Брендове оформлення повітряних машин та уніформа співробітників

На літаки компанії наносяться різні лівреї.

Основні типи фарбування повітряних машин FlexFlight:

 • Три плавно вигнуті смуги сірого, червоного та синього кольорів, що проходять по нижній частині бічної сторони білого фюзеляжу із завуженням до кабіни пілотів. На кінцівках вертикального стабілізатора хвостового оперення та крил нанесені три короткі прямі лінії тих самих кольорів;
 • Дві лінії синього та сірого кольору на тих же ділянках борту та окремо — трохи вище за середину вертикального стабілізатора. Основна частина фюзеляжу — біла. Додатково торцева поверхня крил і хвостового оперення, а також задня частина гондол двигунів пофарбовані в синій колір;
 • Більше вигнута помаранчева лінія на тих же площинах. Під нею розташовується зафарбована повністю в синій колір нижня ділянка фюзеляжу разом з днищем. Законцювання вертикального стабілізатора оформлене за дзеркальним принципом — зверху над помаранчевою смугою розташовується синя ділянка. У цей же колір повністю пофарбовані гондоли двигунів.

Пілоти перевізника одягають білу сорочку з синіми погонами, чорний костюм та сіру краватку. У літній сезон дозволяється знімати піджак. Для бортпровідників офіційна уніформа не запроваджувалась.

Враховуючи спеціалізацію компанії переважно на чартерних перевезеннях, вона експлуатує в основному бізнес-джети. Авіапарк перевізника представлений 11 повітряними машинами Bombardier, Gulfstream, Cessna та Pilatus.

Літаки флоту FlexFlight:

 • Bombardier: Global 6000, Challenger 604 та 605;
 • Gulfstream G200;
 • Cessna Citation CJ2+, D-IMIM Private Cessna 525 Citation M2;
 • Pilatus PC-12 та PC-12/47E.

Літаки FlexFlight здійснюють внутрішні рейси за чотирма напрямками в Данії та ще 211 — за міжнародними маршрутами. Більшість із них — до Європи, крім того, організовані чартерні перельоти до Азії, включаючи країни Перської затоки та Індію, у Південну Африку, Австралію та регіони Карибського басейну. Загалом маршрутами FlexFlight покрито 50 держав.

Найбільш популярні міжнародні напрямки:

 • Бейрут (Ліван);
 • Амстердам (Нідерланди);
 • Кельн (ФРН);
 • Скеллефтео (Швеція);
 • Йоганнесбург (ПАР).