Завантаження...

hero

Авіакомпанія FlexFlight

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Напрями авіакомпанії

europe
Європа
australia
Австралія та Океанiя
asia
Азія
africa
Африка

FlexFlight

icon
Про авіакомпанію
icon
Про авіакомпанію
teritory
Розмір та опис флоту
flight_way
Напрямки польотів

Про авіакомпанію

FlexFlight – авіакомпанія з Данії з базою в аеропорту Копенгаген-Роскілле. Здійснює переважно міжнародні чартерні пасажирські перевезення за доступними цінами, термінові медичні рейси та перельоти кількома регіональними маршрутами. Також у рамках партнерських угод вона продає квитки на літаки 42 авіакомпаній з усього світу, придбати квитки на які можна за допомогою сервісу SkyBooking. Додатково FlexFlight займається управлінням парків повітряних машин інших перевізників та виступає в ролі авіаброкера.

Компанія була заснована у 2003 р. Її засновник – цивільний льотчик Крістіан Оноре. Спочатку були організовані дешеві регулярні перевезення двічі на тиждень на острів Лаєсо з Роскілле та шведського Гетеборга. У міру свого розвитку компанія набула статусу одного з найбільших авіаоператорів регіону в сегменті чартерних рейсів. Її персонал невеликий і становить 19 осіб – це переважно пілоти.

В даний час пасажири літаків FlexFlight обслуговуються лише у категорії "бізнес-клас". На борту подають гарячі та холодні закуски, крім того є бари самообслуговування, встановлені індивідуальні мультимедійні монітори. У зв'язку з тим, що компанія експлуатує літаки невеликої місткості, квота на перевезення багажу – не більше двох місць із сумарною вагою 40 кг.

Додаткові опції для пасажирів

У FlexFlight немає жодних програм лояльності для клієнтів, що часто літають. Проте періодично перевізник оголошує про акції, за якими можна купити дешевші авіаквитки, гарячі пропозиції або про вигідні цінові пропозиції для перельотів в обидва кінці. За бажанням замовника компанія може змінити маршрут і навіть додати до нього посадку в кількох проміжних аеропортах.

Платний трансфер в аеропорт або з нього на території таких країн, як Німеччина, Австрія, Бельгія та Швейцарія, на вибір пасажира може здійснюватися поїздами Deutsche Bahn при оформленні авіаквитка в рамках програми Rail & Fly. Бронювання цієї послуги здійснюється лише на міжнародних рейсах. Квиток на поїзд, куплений при резервуванні авіаперельоту, можна використовувати у вказану дату без прив'язки до конкретного поїзда.

Фирмовий стиль

На літаки компанії наносять різні лівреї.

Основні типи фарбування повітряних машин FlexFlight:

  1. Три плавно вигнуті смуги сірого, червоного та синього кольорів, що проходять по нижній частині бічної сторони білого фюзеляжу із завуженням до кабіни пілотів. На кінцівках вертикального стабілізатора хвостового оперення та крил нанесені три короткі прямі лінії тих самих кольорів.
  2. Дві лінії синього та сірого кольорів на тих же ділянках борту та окремо – трохи вище за середину вертикального стабілізатора. Основна частина фюзеляжу – біла. Додатково торцева поверхня крил і хвостового оперення, а також задня частина гондол двигунів пофарбовані в синій колір.
  3. Більше вигнута помаранчева лінія на тих же площинах. Під нею розташовується зафарбована повністю в синій колір нижня ділянка фюзеляжу разом із днищем. Законцювання вертикального стабілізатора оформлене за дзеркальним принципом – зверху над помаранчевою смугою розташовується синя ділянка. У цей же колір повністю пофарбовані гондоли двигунів.

Пілоти перевізника одягають білу сорочку з синіми погонами, чорний костюм та сіру краватку. У літній сезон дозволяється знімати піджак. Для бортпровідників офіційна уніформа не запроваджувалась.

Розмір та опис флоту

Враховуючи спеціалізацію компанії переважно на чартерних перевезеннях, вона експлуатує переважно бізнес-джети. Авіапарк перевізника представлений 11 повітряними машинами Bombardier, Gulfstream, Cessna та Pilatus.

Літаки флоту FlexFlight:

  • Bombardier: Global 6000, Challenger 604 та 605;
  • Gulfstream G200;
  • Cessna Citation CJ2+, D-IMIM Private Cessna 525 Citation M2;
  • Pilatus PC-12 та PC-12/47E.

Напрямки польотів

Літаки FlexFlight здійснюють внутрішні рейси за чотирма напрямками в Данії та ще 211 – за міжнародними маршрутами. Більшість із них – до Європи, крім того, організовані чартерні перельоти до Азії, включаючи країни Перської затоки та Індію, у Південну Африку, Австралію та регіони Карибського басейну. Загалом маршрутами FlexFlight покрито 50 держав.

Найбільш популярні міжнародні напрямки: