Завантаження...

hero

Авіакомпанія El Al

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Напрями авіакомпанії

europe
Європа
north_america
Північна Америка
south_america
Південна Америка
asia
Азія
africa
Африка

El Al

icon
Про авіакомпанію
icon
Про авіакомпанію
teritory
Розмір та опис флоту
flight_way
Напрямки польотів
members
Дочірні компанії

Про авіакомпанію

Національний перевізник Ізраїлю El Al Israel протягом десятиліть розвиває свій бренд та позиціонує себе як досить велика та конкурентна одиницю на авіаринку. Він базується в аеропорту Тель-Авіва, який носить ім'я Бен-Гуріона. Флот авіакомпанії складається з 45 літаків і переважно виконує регулярні міжнародні рейси до Америки, Африки, Європи та Азії в 51 напрямку.

Національна авіакомпанія Ізраїля – єдиний комерційний авіаперевізник, який оснащує свої літаки протиракетним захистом. Таке рішення обумовлене напруженою обстановкою в країні, підвищеною увагою до безпеки та запобігання терористичних загроз. Цей перевізник вважається одним із найнадійніших у світі.

Історія розвитку

Компанія розпочала свою активну діяльність у 1948 р. По суті, на самому старті існування такої держави як Ізраїль (незалежність від Великобританії була набута 14 травня 1948 р.). Дебютний політ було здійснено до Женеви. Його метою була доставка президента Ізраїля до Тель-Авіва, який на той час перебував у Швейцарії.

Регулярні рейси для звичайних громадян відкрилися трохи згодом – 1949 р. Перші польоти були здійснені до Парижа, Риму, Лондона та Йоганнесбурга. У 1950 р. відбулося відкриття вантажного підрозділу компанії, оснащеного військовими літаками Curtiss C-46 Commando. Також відкрилися чартерні рейси до США, які з перших днів мали підвищений попит.

У 60-ті рр. літаки "Ель Аль" перевозили близько 60 тис. пасажирів щорічно, що на ті часи було дуже великою цифрою. А їхній літак Boeing 707 став світовим рекордсменом з дальності безпосадкового польоту, покривши близько 1000 км.

У 70-80-х рр. діяльність компанії в економічному сенсі пішла на спад. Причиною цього стали кілька терористичних нападів, які суттєво підірвали довіру клієнтів. Ці події спричинили негайну збитковість та тимчасову зупинку роботи.

Завдяки грамотним діям вищого керівництва надалі вдалося не лише відновити обсяги перельотів до кризи, а й розширити карту маршрутів. Були навіть закуплені додаткові літаки класу Boeing, що дало поштовх до масштабування компанії та підвищення її міжнародного статусу. З початку 2000-х рр. авіакомпанія налагодила співпрацю з перевізниками із США та Європи. У тому числі успішними є колаборації з компаніями, котрі займаються стикуванням на міжконтинентальних рейсах.

Корпоративний стиль

Літаки "Ель Аль" прикрашені синьою лівреєю. Уздовж усього борту проходять широкі синя та срібляста смуги. Хвостове оперення прикрашене національним прапором. Фірмова назва розташована на боці, а в носовій частині знаходиться назва літака.

Національна ідентичність – одна з філософій компанії. Вона простежується у дизайні, а також у деяких маркетингових кроках. Наприклад, більшість суден мають назви міст Ізраїля, що дуже позитивно сприймається самими ізраїльтянами та сприяє популяризації країни в світі. Є й інші цікаві рішення: місткість літака компанії відповідає чисельності населення міста, назву якого він носить. Кількість крісел відповідає кількості тисяч людей у ​​місті.

Що стосується форми бортового персоналу, то вона виконана у строгому стилі. Над дизайном працювали ізраїльські майстри. Нічого особливого: просто чорні костюми з білими блузами та темно-синіми хустками, але виглядає дуже ефектно!

Бонусна програма

Перевізник El Al використовує бонусну програму Matmid, яка полягає у накопиченні кількості миль при використанні послуг компанії та її партнерів на регулярних рейсах. Для участі в акції необхідно зробити разовий внесок та зареєструватись у системі. Процедура не складна і потребує кілька хвилин вашої уваги.

Після реєстрації за кожний рейс на літаку компанії нараховуватимуться милі. Стежити за їх кількістю можна в особистому кабінеті на сайті компанії. Накопичені бонуси частково можна використовувати для оплати готелю, оренди автомобіля з аеропорту, з яким співпрацює El Al, для підвищення класу авіаквитка, а також для зниження ціни при купівлі квитка. Наприклад, якщо ви плануєте політ і у вас вже є певна кількість бонусів, що відповідає вартості квитка на рейс, то вирушити у подорож ви можете безкоштовно.

Розмір та опис флоту

"Ель Аль" особливу увагу приділяє оновленню власного флоту. Літаки відносно нові, їхній середній вік становить 10,5 років, що є дуже хорошим показником. У власних ангарах ізраїльського флагмана авіаперевезень знаходяться:

 • Boeing 737-800 – 16 суден для середньої та дальньої дистанції польотів, розрахованих на 154 посадкові місця;
 • Boeing 737-900ER – 8 літаків на 172 пасажирські крісла;
 • Boeing 777-200ER – 6 гігантів для середніх та далеких польотів із місткістю у 279 пасажирів;
 • Boeing 787-8 – 3 машини, розраховані на 238 осіб;
 • Boeing 787-9 – 12 літаків далекого прямування з місткістю 282 особи. Два літаки з 12 розфарбовані у національному стилі.

Напрямки польотів

"Ель Аль" здійснює рейси в усіх напрямках. Користуючись послугами цього перевізника, ви без перебільшення можете полетіти в найвіддаленіший куточок Землі:

 1. Європа. Регулярні перельоти до Британії, Італії, Франції, Іспанії, Португалії, Австрії, Німеччини, України та інших країн. Цінова політика цілком демократична. Наприклад, ціна авіаквитка з Києва в Тель-Авів на літаку "Ель Аль" складає всього 100-200$, в залежності від дати і класу. Придбати квиток можна на сайті skybooking.ua. Дешевий переліт зі столиці України займе трохи більше ніж три години.
 2. Азія. Ізраїльські авіалінії забезпечують сполучення з аеропортами Японії та Китаю. Підвищеною популярністю користується Таїланд. У цьому напрямку через Ізраїль летять багато туристів із Європи.
 3. Америка. Компанія надає регулярні міжконтинентальні перельоти до США та Канади.
 4. Африка. Виконуються перельоти тільки в Йоганнесбург, що знаходиться в ПАР.

Дочірні компанії

У складі "Ель Аль" функціонує кілька перевізників та обслуговуючих підприємств, які є дочірніми компаніями:

 1. Sun D'or. Підрозділ, що займається чартерними перевезеннями. Авіакомпанія виконує регулярні, чартерні та спеціальні рейси, орієнтуючись на людей з підвищеною платоспроможністю.
 2. Тамам. Виробник кошерних страв авіакомпаній.
 3. Kalit. Виробник кошерної їжі для ізраїльських авіакомпаній.
 4. Borenstein. Американська філія харчового виробництва для співробітників авіакомпаній.
 5. Superstar Holidays. Дистриб'ютор, що розповсюджує акційні квитки за зниженою ціною від "Ель Аль" і займається популяризацією авіакомпанії. Завдяки їхнім послугам можна купити найдешевший авіаквиток на зручний рейс.