Завантаження...

hero

Авіакомпанія Air Malta

Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Напрями авіакомпанії

europe
Європа
asia
Азія

Air Malta

icon
Про авіакомпанію
icon
Про авіакомпанію
teritory
Розмір та опис флоту
flight_way
Напрямки польотів

Про авіакомпанію

Мальта популярна серед туристів як універсальне місце культурного та безтурботного відпочинку, завдяки багатій природі, м'якому клімату та цікавій історії. Сполучення з туристичною принадою забезпечує національна авіакомпанія Air Malta, яка обслуговує повітряні пасажирські перевезення вже понад 50 років. Вона є символом Мальти, її гордістю та за сумісництвом одним із двигунів місцевої процвітаючої економіки.

Пасажиропотік авіаліній перевищує 2 млн осіб щорічно, що для національного перевізника є дуже солідним показником. Власні регулярні рейси пов'язують аеропорт Мальти з понад 30 аеропортами Європи. Завдяки грамотно продуманій логістиці, жителі практично будь-якої країни на Європи можуть скористатися послугами "Мальтійських Авіаліній".

Компанія дотримуэться принципыв надання сервісу найвищої якості та соціальної відповідальності. Корпоративна філософія полягає в тому, щоб зробити все можливе для задоволення клієнта – справити настільки позитивне враження, щоб людині знову захотілося купити квиток на Air Malta. Окрім пасажирських перевезень компанія активно працює з доставкою вантажу та здійснює комерційні рейси для транспортування медичних товарів, продуктів фармакології та гуманітарної допомоги.

Керівництво Air Malta піклується про позитивний імідж компанії, приділяючи увагу її екологічному впливу та культурній діяльності. Авіакомпанія бере активну участь у розвитку туристичної інфраструктури Мальти. Подібна політика успішно впливає на популяризацію перевізника, який за останні роки суттєво піднявся у різноманітних незалежних рейтингах.

Історія розвитку

Авіакомпанія Air Malta створена рішенням мальтійського уряду в 1973 р. Свій перший рейс вона здійснила 1974 р. За кілька років було укомплектовано власний флот перевізника та відкрито багато європейських та африканських напрямків. До початку нового століття авіакомпанія зміцнила свої партнерські відносини із закордонними авіалініями, у тому числі з німецькою Lufthansa, що обслуговує аеропорт Air Malta.

Сьогодні мальтійські авіалінії тісно співпрацюють з Air France, Alitalia, Czech Airlines, Emirates та Brussels Airlines у рамках код-шерингу. Авіаквитки за 150 напрямками активно поширюються серед любителів комфортних подорожей.

Корпоративний стиль

В оформленні мальтійських літаків використані яскраві фарби, що відображають багату природу Мальти – жовтий, помаранчевий, блакитний, салатовий і червоний кольори. Красиво розфарбовані хвостова частина та турбіни. На хвостовому оперенні розташований великий білий хрест, який відразу ж викликає асоціації з офіційними символами держави.

Лаконічний червоний напис "malta" прикрашає бічні сторони судна. Кольори лівреї літака перегукуються із яскравими шийними хустками бортпровідників, що освіжають суворі чорні костюми з червоними декоративними елементами.

Бонусна програма

Авіакомпанія пропонує участь у бонусній програмі FlyPass, яка передбачає накопичення миль за перельоти рейсами Air Malta або користування послугами компаній-партнерів. Умови стандартні, як і в більшості авіаперевізників.

Щоб взяти участь у програмі, потрібно пройти швидку реєстрацію на сайті. Відразу після цього клієнт набуває статусу тимчасового учасника. Якщо за 12 місяців він накопичить 10 тис. миль, його статус зросте до рівня постійного учасника. Найвищий рівень – елітний учасник, який присуджується при накопиченні 35 тис. миль за 12 місяців на регулярних рейсах авіакомпанії. Якщо ви часто подорожуєте по роботі, то вам не важко накопичити необхідну кількістю миль і стати самим привілейованим клієнтом.

Кожен ранг передбачає різні преференції та рівень коефіцієнта перерахунку миль за політ, а також бонусних миль. Крім статусу значення має напрямок польоту, відстань і клас літака. Якщо купити дешевий квиток в економічний клас, то нарахування миль буде мінімальним. Якщо дорогий – у бізнес-клас, то, відповідно, максимальний.

Накопичення бонусів сприяє отриманню різних акційних пропозицій:

  • можливості підвищення класу обраного комфорту літака без зростання ціни за квиток;
  • можливості безкоштовного перельоту (якщо кількість накопичених бонусів дозволяє сплатити повну вартість потрібного вам квитка);
  • знижки або часткової оплати бонусними милями оренди автомобіля в аеропорту або номера в готелі (у програмі беруть участь лише партнери "Мальтійських Авіаліній", але їх велика кількість у різних країнах сприяє широкому вибору послуг);
  • доступу до VIP-послуг авіакомпанії без додаткової оплати. Ви можете отримати елітне обслуговування на борту як VIP-персона.

Розмір та опис флоту

Цей перевізник спеціалізується переважно на сполученні Мальти з іншими країнами, тому для покриття всієї карти польотів йому вистачає малої кількості літаків. У розпорядженні авіакомпанії знаходиться вісім суден класу Airbus для малих та середніх дистанцій польоту, які відповідають найвищим міжнародним стандартам безпеки:

  • модель A320ceo – 4 судна, розраховані на 180 пасажирів;
  • модель A320neo – 4 літаки на 180 пасажирів із оновленою системою роботи двигуна.

Напрямки польотів

Air Malta здійснює рейси у 39 напрямках на двох континентах. Її картка польотів охоплює найпопулярніші європейські країни: Швейцарію, Австрію, Францію, Чехію, Болгарію, Норвегію, Велику Британію та Україну. Час перельоту з Києва на Мальту становить трохи більше трьох годин, без пересадок. Ціна квитка на прямий рейс Air Malta  складає в середньому 100-200$ на сайті skybooking.ua. Але за кілька місяців можна купити дешевий авіаквиток від 50$.

Південний та південно-східний напрямок "Мальтійських Авіаліні" охоплює Лівію, Ізраїль, ОАЕ та Кіпр. Ці рейси не такі популярні, тому вони здійснюються набагато рідше за основні європейські польоти.