Завантаження...

Авіакомпанія Aegean Airlines

founding_date
Створена у 1999 році
headquarters
callsign
Позивний: AEGEAN
alliance
Альянс: Star Alliance
bonus programm
Бонусна програма: Miles+Bonus
cup
Слоган: "Я хочу літати зараз!"
cup
Тип авіакомпанії: регулярна
Код ИАТА A3
Код ИКАО AEE
Цифровой код 390

Напрями

ok round benefit 1
Європа
not ok round benefit 2
Північна Америка
not ok round benefit 3
Південна Америка
not ok round benefit 4
Австралія та Океанiя
ok round benefit 5
Азія
ok round benefit 6
Африка

Aegean Airlines

Про авіакомпанію
Розмір та опис флоту
Напрямки польотів
Дочірні компанії

Основний грецький авіаперевізник Aegean Airlines працює з 1987 р. та базується в Афінському міжнародному аеропорті. Його додатковий хаб знаходиться в аеропорту Солоніки Македонія. "Егейські Авіалінії" щорічно отримують державні та міжнародні нагороди як найкращий регіональний авіаперевізник.

Високий сервіс – основа корпоративної політики компанії. Керівництво робить максимальну ставку на бездоганну якість послуг. В комплексі з досить великою кількістю напрямків це робить авіаперевізника одним з найбільш затребуваних і популярних у регіоні. Великий флот і щорічний оборот у 14-15 млн пасажирів ставлять цю авіакомпанію на один щабель зі світовими лідерами авіаперевезень.

Історія розвитку

Авіакомпанія існує з 1987 р. під брендом Aegean Aviation. Спочатку вона спеціалізувалася на приватних VIP-рейсах та функціях повітряної невідкладної допомоги. Пізніше трохи змінила акценти у бік масштабних перевезень. Вже 1992 р. компанія стає першим сертифікованим приватним грецьким авіаперевізником. Після об'єднання у 1994 р. з компанією Vassilakis, Aegean Aviation вийшла на міжнародний ринок і займає особливі позиції до сьогодні.

У 1999 р. компанія проходила через значну реорганізацію, змінювала назву на Aegean Airlines і суттєво розширювала свій флот. Саме з цього року вона проводить регулярні рейси до кількох грецьких міст, покриваючи основні напрямки країною.

З 2005 р. "Егейські Авіалінії" оголосили про взаємовигідну співпрацю з визнаними світом гігантами Lufthansa, Brussels Airlines та TAP Portugal. Компанія виступала як код-шеринговий партнер. Серед іншого вона використовує німецьку бонусну програму Miles & More.

У 2010 р., після досягнення рекордного на той час річного обороту 6,6 млн пасажирів, "Егейські Авіалінії" входять до організації Star Alliance. Після поглинання у 2012-2013 рр. свого основного конкурента Olympic Air OA, купити якого робилися спроби з 2009 р., обороти перевізника зростають до 14-15 млн на рік.

Корпоративний стиль

До 2020 р. літаки авіакомпанії були прикрашені сірою та червоною смужками вздовж корпусу, а також стилізовані виразними зображеннями чайок на тлі сонця на хвості. Новий дизайн було розроблено у співпраці з провідними європейськими фахівцями. Він натхненний природою Греції: представлений у вигляді синьої лівреї та двох перевернутих птахів на хвості.

Форма бортового персоналу також втратила червоні деталі на рукавичках і поясі. Замість неї з'явилися синьо-блакитні хустки. Темно-сині костюми залишилися незмінними. Зовнішній вигляд обслуговуючого персоналу набув більш суворих, дуже мінімалістичних і при цьому не нудних рис.

Бонусна програма

Miles+Bonus – головна бонусна програма "Егейських Авіаліній". Вона корелює з німецькими та європейськими системами накопичення миль при користуванні послугами однієї авіакомпанії або її дочірніх підприємств та партнерів. Мета такої програми – залучення та збереження клієнтів. Інтерес для пасажира проявляється у різноманітних бонусах та знижках, які він може отримати при регулярному використанні послуг одного оператора. Як свідчить практика, це дуже ефективна система!

При першому польоті на ім'я клієнта реєструється Блакитна бонусна картка. Після накопичення 12 тис. миль протягом шести місяців або 24 тис. за рік вона може бути підвищена до Срібної картки. Найвищий рівень знижок – Платинова карта. Програма накопичення миль передбачає регулярні перельоти. В результаті, пасажир може розраховувати на знижки при купівлі чергового квитка, підвищення класу польоту без шкоди для ціни. Тобто, користуючись звичайними послугами, клієнт отримує додаткові плюси.

На сайті компанії є зручна послуга підбору дешевого квитка. Якщо купити авіаквиток за кілька місяців до бажаної дати вильоту, ціна буде значно нижчою. "Егейські Авіалінії" полегшують процес пошуку вигідних пропозицій, беручи цей процес під свій контроль. Завдяки простому сервісу можна розраховувати на найдешевший авіаквиток у вибраному напрямку з гарантією від авіаперевізника. Приємна ціна та професійне обслуговування на борту – візитні картки авіакомпанії. Допоможе з придбанням квитків і наш сервіс SkyBooking

Після безлічі злиттів та поглинань авіакомпаній, Aegean Aviation суттєво розширили свій флот. Сьогодні він налічує 49 літаків, і ця цифра щороку зростає, що дозволяє з упевненістю передбачати подальше розширення. Важлива риса – відсутність старих суден. Середній вік літаків компанії становить лише 10,5 років, чим авіакомпанія цілком обґрунтовано "козиряє" перед конкурентами на ринку. У рейс виходять:

  • Airbus A319-100 – 1 вузькофюзеляжний літак для малої та середньої дальності польотів на 144 посадочні місця;
  • Airbus A320-200 – 30 машин із місткістю 174 осіб;
  • Airbus A320neo – 5 літаків із покращеним двигуном, салон яких розрахований на 180 пасажирів;
  • Airbus A321-200 – 10 гігантів на 209 посадочних місць для малих та середніх відстаней. Використовуються для регіональних напрямів або для здійснення рейсів до найближчих європейських країн;
  • Airbus A321neo – 3 літаки, що вміщують 220 пасажирів. Одні з найкращих моделей у всьому флоті. Вирізняються ідеальною надійністю та стильним дизайном салону.

Карта польотів літаків Aegean Aviation велика і різноманітна. Крім регулярних внутрішніх рейсів компанія забезпечує сполучення Афін з багатьма містами світу – переважно європейські туристичні міста та столиці. Авіакомпанія працює у трьох основних напрямках:

  1. Греція. Щоденні рейси між Афінами та десятками міст країни, у тому числі Міконосом, Салоніками, Ікарією, Карпатосом, Каламатою, Лемносом, Корфу, Мілосом, Ханьєю та Санторіні.
  2. Європа. Регулярні рейси до Амстердама, Белграда, Кишинева, Берліна, Відня, Загреба, Лондона, Мальти, Люксембурга, Дрездена, Гамбурга, Мадрида, Парижа та Пізи.
  3. Інші країни. Компанія здійснює далекі перельоти в Австралію, Канаду, Африку та Далекий Схід, але їх періодичність значно менша, оскільки попит на такі рейси нижчий серед пасажирів.

У складі "Егейських Авіаліній" з 2012 р. перебуває великий грецький авіаперевізник – Olympic Air OA. У минулому головний конкурент був викуплений та приєднаний для розширення монополії на внутрішньому ринку авіаперевезень. "Олімпік Ейр" виконує рейси в межах країни, а також у багатьох європейських напрямках.