Завантаження...

Потяг Запоріжжя - Рівне

Мінімальний час у дорозі 18 г. 04 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 877 км
Раннє/пізнє відправлення 18:12 / 18:12
Від 305 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Ритм сучасного суспільства вносить корективи у всі галузі нашого життя. Не виняток складає пошук та замовлення залізничних квитків, які зараз можна купити онлайн, не витрачаючи багато часу на очікування в касі.

Існує досить багато агрегаторів, де знайдеться інформація про вартість поїздок, графіки руху нічних, швидкісних поїздів, Інтерсіті, однак серед інших виділяється сервіс SkyBooking. Укрзалізниця є нашим прямим партнером, а тому для наших користувачів надається лише остання інформація, зручна навігація сайтом та телефонна підтримка, менеджери якої готові дати вичерпні відповіді на всі запитання.

Щоб купити skybooking.ua квиток на поїзд Запоріжжя-Рівне, не потрібно витрачати багато часу, щоб розібратися на сайті. Достатньо заповнити поля відправлення та призначення, вибрати передбачувану дату подорожі, а наш пошук видасть результат зручним та зрозумілим списком, який можна фільтрувати в залежності від індивідуальних вимог. При цьому можна відразу бачити не тільки час від'їзду та прибуття поїзда, але також наявність місць у вагонах різних класів (люкс, плацкарт тощо) та ціну квитка. Це дуже зручно при купівлі проїзних документів, так і при плануванні подорожі з урахуванням фінансових можливостей конкретного пасажира.

Купуючи онлайн квиток на поїзд Запоріжжя-Рівне, ви, як правило, отримуєте електронний документ, який можна надрукувати, або пред'явити провіднику під час посадки. Однак тут варто неодмінно зважати на сам документ. Не всі квитки на залізничні, куплені в мережі, дають право на вільну посадку у вагон. На онлайн-сервісах можна знайти квитки двох типів:

  • код замовлення – документ, який необхідно обміняти на проїзний у касі не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення поїзда;
  • електронний квиток із QR – документ, що дозволяє посадку в поїзд без наявності паперового варіанту.

Залізничний квиток з QR нічим не відрізняється від звичайного паперового, має такий самий статус і може пред'являтися для компенсації витрат, наприклад, на ділову поїздку до бухгалтерії. Крім того, після замовлення залізничних квитків, лист з ними лежатиме на особистій електронній пошті, а це означає, що їх можна скачати будь-якої хвилини.

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя-Рівне

За допомогою SkyBooking легко можна прорахувати бюджет майбутньої поїздки. Заповнивши поля з датою виїзду, містами від'їзду та прибуття, ви отримуєте детальну інформацію про поїзди, які їздитимуть маршрутом Запоріжжя-Рівне у зазначені дні. Вибравши місце у вагоні, ви дізнаєтеся про фінальну вартість з урахуванням додаткових опцій, якщо такі передбачені (провезення багажу, перевезення тварин тощо). Таким чином вибрати найбільш оптимальний варіант квитків у фінансовому плані та з інших міркувань не складе труднощів.

Купити квитки на поїзд Запоріжжя-Рівне

Купити квитки на поїзд на SkyBooking – питання пари хвилин та кількох кліків. Щоб оформити замовлення, вам необхідно:

  • Заповнити поля міст від'їзду та прибуття, вибрати дату та переважний час відправлення з урахуванням розкладу руху поїздів.
  • Вибрати клас вагона та кращі місця (купе, люкс, верхню або нижню полицю).
  • Заповнити особисті дані, вибрати тип квитка (дорослий, студентський) та за необхідності заповнити додаткові поля.
  • Вказати адресу пошти, телефон та оплатити покупку.
  • Зачекати на лист, який з'явиться на пошті протягом декількох хвилин.

Після отримання квитків, їх можна завантажити у свій телефон, або роздрукувати, проте перш за все варто звернути увагу на QR-код, розташований на квитку. Якщо він перекреслено, значить у вас в руках код замовлення, а сам документ належить роздрукувати в залізничній касі.

Де купити квитки Запоріжжя-Рівне

У мережі можна знайти безліч різних сервісів для покупки квитків на поїзд. Кожен може запропонувати користувачам як переваги, і масу недоліків. SkyBooking співпрацює з Укрзалізницею безпосередньо, а тому забезпечує потенційних пасажирів виключно «свіжою» інформацією, а ціни у нас представлені без прихованих націнок та зборів. Крім того, простота навігації нашому сайті дає можливість купувати квитки з будь-якого пристрою будь-якої вільної хвилини скрізь, де є інтернет.

Розклад поїздів та електричок за маршрутом Запоріжжя-Рівне

skybooking.ua – це не тільки замовлення залізничних квитків, які мають такі ж «прави, як і придбані на офіційному сайті Укрзалізниці, але й отримання актуального розкладу поїздів за маршрутом Запоріжжя-Рівне. Детальна інформація дає можливість до дрібниць спланувати майбутню поїздку, вибрати найбільш оптимальний час початку поїздки та прибуття, щоб не відставати від особистого розкладу навіть з урахуванням часу, витраченого на переїзд.

​​​​SkyBooking – ваш провідник та найкраще рішення для придбання квитків та комфортних подорожей. Хорошої вам дороги, друзі!

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa