Завантаження...

Потяг Запоріжжя - Мукачево

Мінімальний час у дорозі 23 г. 04 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 1191 км
Раннє/пізнє відправлення 15:03 / 15:03
Від 1 164 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Купівля залізничних квитків на поїзд Запоріжжя-Мукачево сьогодні вже перейшла в розряд звичайних речей і користується дуже широкою популярністю. Затребуваність придбання електронних проїзних документів пояснюється тим, що ритм життя сучасної людини не дозволяє йому витрачати час у стомлюючих чергах до кас на вокзалі. Все вирішується в кілька кліків, та й зробити це можна будь-якої миті.

SkyBooking надає користувачам зручні можливості замовлення залізничних квитків за маршрутом Запоріжжя-Мукачево без прихованих комісій та націнок. Крім того, наш сервіс – це доступ до актуальної інформації від Укрзалізниці про швидкісні та поїзди Інтерсіті, що курсують по всій території України, зручна система пошуку та зворотного зв'язку, де можна отримати вичерпні відповіді на всі питання.
​​​​​​
Купити квиток на поїзд Запоріжжя-Мукачево skybooking.ua дуже просто. Вказавши пункт призначення та необхідну дату поїздки, користувач отримує перелік усіх поїздів на вказане число, які можна сортувати відповідно до індивідуальних уподобань. При цьому без додаткових маніпуляцій можна ознайомитися з кількістю вільних місць у кожному вагоні та вартістю квитків залежно від класу (плацкарт, вагон 1 класу тощо). Такий варіант досить зручний, адже можна порівнювати цінові пропозиції та вибирати те, що підходить за всіма параметрами (час відбуття або приїзду, вартість, тип вагона).

Ми давно звикли купити квиток на поїзд онлайн - це означає відразу отримати проїзний документ, який можна пред'явити при посадці у вагон з телефону, або в паперовому варіанті. При цьому, не звертаємо особливої ​​уваги на тип документа, а тим часом, електронні залізничні квитки бувають двох типів:

  • з QR-кодом є повноцінним проїзним;
  • з кодом замовлення необхідно обміняти на діючий квиток у залізничній касі.

Електронні квитки на поїзд Запоріжжя-Мукачево – найкраще рішення щодо зручності використання. Їх не можна втратити, адже документи завантажуються на телефон та дублюються на пошту. Крім того, вони мають однаковий статус зі звичними паперовими та можуть брати участь у розрахункових операціях бухгалтерії для виплати компенсацій.

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя-Мукачево

Окрім купівлі квитків, сервіс SkyBooking дає можливість заздалегідь планувати бюджет поїздки. Вказуючи дату, місто призначення, ви отримуєте актуальну інформацію про поїзди та вартість поїздки у вагонах різного класу. А вибравши місце у вагоні, можна одразу вказати додаткові опції та отримати підсумкову вартість (багаж, перевезення тварин, студентський квиток тощо). Таким чином, можна порівняти кілька варіантів та вибрати найбільш прийнятний.
 

Придбати квитки на поїзд Запоріжжя-Мукачево
Придбати квитки на поїзд Запоріжжя-Мукачево можна буквально за пару хвилин. Для оформлення замовлення потрібно:

Вказати пункти від'їзду та прибуття, дату та вибрати зі списку поїзд із найбільш прийнятним часом відправлення.
Визначитись з типом вагона та вибрати місця відповідно до особистих уподобань та можливостей.
Заповнити поля з особистими даними, вибрати тип квитка (дитячий, дорослий), вказати додаткову інформацію у разі потреби.
Заповнити контактну інформацію (номер телефону, адресу пошти).
Сплатити квиток за допомогою своєї банківської картки.
У процесі купівлі проїзних документів не варто забувати про QR-код, розташований у лівому кутку квитка. У перекресленому вигляді він означає, що перед вами код замовлення і потрібно додатково звертатися в касу для обміну, але не пізніше ніж за півгодини до відправлення поїзда.
Де купити квитки Запоріжжя-Мукачево
У мережі знайдеться чимало сервісів, де пасажири можуть купити квитки онлайн. Варто зазначити, що на їх ціноутворення впливають різні чинники і на виході можна отримати квиток, вартість якого в рази відрізняється представленою на офіційному сайті Укрзалізниці. Сервіс SkyBooking пропонує лише «прозорі» ціни, а також найактуальнішу інформацію завдяки прямій співпраці з національним залізничним перевізником. Крім того, нашим сайтом зручно користуватися з будь-якого пристрою, а значить квиток можна купити скрізь, де є інтернет.
Розклад поїздів та електричок за маршрутом Запоріжжя-Мукачево
skybooking.ua – це не тільки зручний і простий пошук та замовлення залізничних квитків на поїзд Запоріжжя-Мукачево, але ще й актуальний розклад поїздів за маршрутом з усіма зупинками, деталізацією часу в дорозі, завдяки чому пасажири можуть планувати подорож буквально за хвилинами та бути впевненими , Що не відстануть від особистого розкладу, в якому буде враховано досить тривалий шлях.
​​​​​​
SkyBooking – ваш провідник у світі комфортабельних подорожей, до яких всього один клік.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa