Завантаження...

train_s

Потяг Запоріжжя - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Запоріжжя - Київ

Бажаєте купити квитки на поїзд Запоріжжя-Київ без втомливого очікування та черги в касі? Сервіс SkyBooking – це можливість знайти та замовити залізничні квитки без комісій та націнок у зручний час. Ми безпосередньо співпрацюємо з національним перевізником, компанією Укрзалізниця, тому на нашому сайті представлена ​​актуальна інформація щодо руху поїздів та вартості квитків. За потреби вона допоможе скласти складний маршрут поїздки.

Придбати або дізнатися вартість залізничних квитків на сайті skybooking.ua дуже просто. Потрібно вказати місто відправлення та прибуття, бажану дату, а сервіс автоматично відсортує всі пропозиції по часу відправлення поїзда, відобразивши, при цьому, наявність вільних місць у вагонах та вартість проїзного документа залежно від класу (плацкарт, люкс тощо). Також зручна система фільтрів дає можливість сортувати актуальні пропозиції за часом у дорозі та годині прибуття, що дуже зручно при плануванні ділової поїздки та для тих, у кого день розписаний за хвилинами.

;

Залізничні квитки Запоріжжя - Київ

Купівля квитків на поїзд онлайн передбачає моментальне отримання проїзного документа, який можна роздрукувати або пред'явити провіднику зі смартфона. Однак такий документ дає право на посадку не до всіх поїздів. У продажу можна зустріти 2 види документів:

  • з QR-кодом друкувати не обов'язково, дозволяється мати при собі електронну версію;
  • з кодом замовлення підлягає обміну в касі не пізніше ніж за 35 хвилин до відправлення поїзда.

Варто зазначити, що електронний проїзний документ нічим не відрізняється від паперової версії, має статус розрахункового, може бути пред'явлений у бухгалтерії для отримання компенсації за відрядження. Крім того, такий документ неможливо втратити, адже лист із квитками надходить на особисту пошту.

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя - Київ

За допомогою сервісу SkyBooking можна також дізнатися про актуальну вартість квитка на поїзд Запоріжжя - Київ. Вказавши бажану дату поїздки, пункт відправлення та призначення, ви отримаєте детальну інформацію про всі можливі варіанти квитків на задану дату, зможете вибрати найбільш оптимальний. Також можна додати додаткові опції, як то дитячий квиток, перевезення тварин або багажу залізничним і т. д. Внаслідок таких маніпуляцій пасажир заздалегідь знає вартість поїздки та може підбирати доступні варіанти залежно від фінансових можливостей.

Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Київ

Щоб купити квитки на поїзд, знадобиться всього кілька хвилин. Оформлення онлайн-замовлення складається з кількох етапів:

  1. Вибрати напрямок та дату, зручний час відправлення поїзда.
  2. Визначитись з типом вагона (плацкарт, купе тощо) та кращими місцями.
  3. Вибрати вид квитка (дорослий, дитячий), заповнити відповідні поля та вибрати за потреби додаткові опції.
  4. Вказати контактні дані та провести оплату документа.
  5. Завантажити квиток із пошти на телефон або роздрукувати його у зручний час.

Під час придбання квитка варто звертати увагу на QR-код, який відображається на етапі підтвердження замовлення. Перекреслений код означає, що для обраного поїзда доступне оформлення онлайн лише бланка замовлення, яким квиток потрібно роздрукувати в касі вокзалу.

Де купити квитки Запоріжжя - Київ

Крім сервісу SkyBooking, існує низка інших агрегаторів для покупки проїзних документів. Роблячи свій вибір, варто враховувати, що саме у нас користувачі можуть отримати актуальну інформацію від Укрзалізниці та «прозору» ціну без прихованих платежів та комісій. Ще однією перевагою нашого сайту є проста навігація та інтуїтивно зрозумілий процес покупки, що дозволяє здійснити бронювання у будь-який час та з будь-якого пристрою.

Розклад поїздів Запоріжжя - Київ

skybooking.ua – це можливість не тільки купити залізничні квитки, що котируються нарівні з придбаними на офіційному сайті Укрзалізниці, а й ознайомитися з розкладом руху пасажирських, швидкісних поїздів інтерсіті та приміських електричок. Наявність актуального графіка руху дає можливість обирати найприйнятніший час для прибуття до міста призначення відповідно до індивідуального плану та врахування часу, витраченого на поїздку.