Завантаження...

Потяг Запоріжжя - Кривий Ріг

Мінімальний час у дорозі 04 г. 43 хв.
Поїздів маршрутом 3 поїзд(ів)
Відстань між станціями 210 км
Раннє/пізнє відправлення 10:15 / 21:34
Від 131 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Необхідно купити квитки на поїзд Запоріжжя-Кривий Ріг, але немає ні часу, ні бажання чекати у великій черзі біля каси залізничного вокзалу? Сервіс SkyBooking – це широкі можливості для покупки квитків на поїзд у зручний для майбутніх пасажирів час, без прихованих платежів та комісій. Укрзалізниця є нашим прямим партнером, а тому саме у нас можна знайти актуальну інформацію щодо маршрутів швидкісних поїздів та Інтерсіті, змін у розкладі, вартості квитків та новин, які будуть цікаві тим, хто планує їхати поїздом територією України, або за кордон.

Дізнатись вартість квитка на поїзд Запоріжжя-Кривий Ріг, або купити його можна буквально за кілька кліків. Вказавши пункти відправлення та призначення, дату поїздки, можна одразу ознайомитись зі списком поїздів на маршруті, вільними місцями у вагонах різного класу та їх вартістю. При цьому, функціонал сайту передбачає наявність зручних фільтрів, завдяки яким можна легко сортувати актуальні варіанти в залежності від особистих вимог. Це дає можливість спланувати ділову поїздку або отримати орієнтири, згідно з якими вибирати вид транспорту для подорожей.

Сучасні пасажири, купуючи залізничні квитки онлайн, звикли, що отримують готовий проїзний документ, що дає право на посадку у вагон. А тим часом у продажу зустрічаються 2 види квитків, один із яких вимагає додаткового візиту до залізничної каси:

  • електронний квиток із QR звичний нам, пред'являти його можна з екрана телефону;
  • квиток із кодом замовлення схожий на посадковий, але потребує обміну в касі.

Електронний квиток має безліч переваг перед своїм паперовим варіантом. Крім того, що його не обов'язково роздруковувати, можна купити в будь-який зручний час, коли є доступ до інтернету, і не потрібно нікуди їхати для цього, він має такий самий статус, проте цей квиток точно не втратиш і не забудеш удома.

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя-Кривий Ріг

Сервіс SkyBooking, крім покупки квитків, дозволяє також дізнатися про їх вартість з урахуванням різних нюансів поїздки. Приміром, можна дізнатися підсумкову ціну з урахуванням габаритного багажу, поїздки з тваринами, вартість дитячого чи студентського квитка. І при цьому вся інформація знаходиться буквально «на поверхні», а для її отримання не потрібно великої кількості дій. Таким чином, кожен користувач може відразу аналізувати доступні варіанти та вибирати найбільш оптимальний відповідно до фінансових можливостей.

Купити квитки на поїзд Запоріжжя-Кривий Ріг

Щоб купити квитки на поїзд на нашому сервісі, потрібна всього кілька кліків. Процес онлайн-купівлі відбувається у кілька етапів:

  • Заповнити поля відправлення та прибуття, вказати дату поїздки.
  • Вибрати поїзд відповідно до особистого розкладу або уподобань.
  • Вибрати вагон відповідного класу та місця (верхня або нижня полиця, сидячі тощо).
  • Заповнити поля особистих даних, вказати тип квитка та додаткові опції (у разі потреби).
  • Залишити контактну інформацію та сплатити квиток банківською картою.
  • Завантажити документ на будь-який гаджет, щоб пред'явити провіднику або роздрукувати.

Замовляючи залізничний квиток, необхідно звернути увагу на його вид. У електронного квитка код і вся інформація виглядає зазвичай, тоді як у квитка з кодом замовлення QR перекреслено, а отже потрібно звернутися до каси не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення поїзда, щоб зробити обмін.

Де купити квитки Запоріжжя-Кривий Ріг

У мережі можна знайти велику кількість різних агрегаторів для покупки квитків на поїзд, автобус чи літак. Однак не варто забувати, що інформація на цих сайтах може відрізнятись від тієї, яку можна отримати у національних перевізників, серед яких офіційний сайт Укрзалізниці. На SkyBooking ціни на квитки "прозорі", а інформація завжди актуальна. Крім того, у нас реалізований простий та зручний процес навігації по сайту та купівлі квитків, який дозволяє швидко зорієнтуватися навіть новачкам.

Розклад поїздів та електричок за маршрутом Запоріжжя-Кривий Ріг

Сервіс SkyBooking – це не просто найкраще місце для придбання квитків на поїзд, але ще й актуальний розклад поїздів міжміських рейсів, електричок та інших варіантів сполучення, графіки їхнього руху з урахуванням усіх зупинок. З нашою інформацією ви можете планувати свою поїздку буквально за хвилинами, адже у нас можна підібрати найбільш прийнятний маршрут та рейс з урахуванням часу від'їзду та прибуття.

skybooking.ua – ваш провідник у світі комфортних поїздок та оптимальний вибір для тих, чий день розписаний за хвилинами

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa