Завантаження...

Потяг Запоріжжя - Хмельницький

Мінімальний час у дорозі 21 г. 31 хв.
Поїздів маршрутом 2 поїзд(ів)
Відстань між станціями 763 км
Раннє/пізнє відправлення 10:15 / 19:08
Від 231 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Темп життя сучасної людини вносить свої корективи до всіх сфер нашої діяльності. Не виняток та покупка квитків на поїзд Запоріжжя-Хмельницький, яку зараз можна здійснити онлайн, у вільний час та у зручній обстановці.

У мережі можна знайти різні сайти, де можна купити залізничні квитки, проте сервіс SkyBooking вигідно виділяється серед усього розмаїття. Ми є партнерами Укрзалізниці та пропонуємо користувачам лише актуальну інформацію, достовірні ціни, а також службу підтримки, яка готова відповісти на всі питання та зручний інтерфейс, розібратися в якому зможе навіть людина без особливих навичок.
​​​​​​
Замовлення залізничних квитків та їх покупка на skybooking.ua – процес, який можна здійснити буквально за пару хвилин. Вказавши пункт призначення та відправлення, бажану дату, користувач побачить простий та зрозумілий список зі зручними фільтрами, які дозволяють відсортувати актуальні варіанти відповідно до персональних уподобань. При цьому не потрібно далеко заходити, щоб ознайомитися з цінами відповідно до наявності вільних місць у вагонах. Вагони кожного класу відображаються окремо, що дає можливість вибирати найкращий варіант, відповідно до фінансових можливостей.

Їздити маршрутом Запоріжжя-Хмельницький, купуючи квитки на поїзд онлайн, вже стало для пасажирів справою звичною, а тому мало хто звертає увагу на тип документа, отриманого після оплати. Не всі квитки надають право на посадку у вагон. Так, квиток з QR-кодом можна пред'являти провіднику у паперовому чи електронному варіанті, а ось документ із кодом замовлення потрібно обмінювати в залізничній касі на квиток і до моменту відправлення поїзда має залишатися не менше 30 хвилин.

Залізничний квиток з QR-кодом нічим не відрізняється від звичного нам проїзного, має такий самий статус і може пред'являтися, наприклад, для компенсації витрат на поїздку у відрядження. Крім того, після замовлення залізничних квитків, їх електронна версія приходить на пошту, а значить квитки не можна втратити, зіпсувати або забути вдома. У такому вигляді документи завжди під рукою.

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя-Хмельницький

За допомогою SkyBooking можна також передбачити бюджет передбачуваної поїздки, адже наш сервіс дозволяє отримати не тільки загальну вартість квитків, але й дізнатися ціну з урахуванням, наприклад, перевезення тварини або габаритного багажу. Це дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант поїзда з урахуванням маршруту, ціни, не звертаючись при цьому додатково до довідкової служби, а отже, заощаджуючи час.

Купити квитки на поїзд Запоріжжя-Хмельницький

Придбати квитки на поїзд Запоріжжя-Хмельницький можна буквально в пару кліків, адже для цього потрібно:

  • Вказати пункт відправлення та прибуття, бажану дату, вибрати зі списку поїздів кращий варіант.
  • Вибрати вагон та місця з урахуванням ціни та особистих вимог.
  • Заповнити поля з особистими даними, вказати тип квитка, а в разі потреби вказати додаткову інформацію.
  • Залишити телефон та адресу електронної пошти для надсилання листа з квитками.
  • Сплатити замовлення банківською карткою.

Після отримання електронних квитків варто ще раз уточнити якийсь тип документа на руках. Якщо QR, надрукований у лівій частині квитка, закреслено, потрібно звернутися до каси для обміну коду замовлення на звичайний квиток.

Де купити квитки Запоріжжя-Хмельницький

SkyBooking – прямий партнер компанії Укрзалізниця, тому ціни, представлені на нашому сайті, не мають прихованих комісій, а інформація щодо швидких поїздів та Інтерсіті завжди актуальна. Крім того, ми постаралися реалізувати простий та зрозумілий функціонал, який дає можливість користуватися сайтом людям із мінімальним досвідом серфінгу в мережі.

Розклад поїздів та електричок за маршрутом Запоріжжя-Хмельницький

skybooking.ua – це не тільки найкраще рішення для замовлення залізничних квитків, які мають таку ж силу, як і куплені на офіційному сайті Укрзалізниці. Це ще й чинний розклад поїздів, що курсують між Запоріжжям та Хмельницьким. Інформація, яку ми надаємо, дозволить вам до дрібниць спланувати майбутню поїздку, включивши графік часу, необхідний для переїзду між містами.

SkyBooking чекає на вас і готовий допомогти у вирішенні будь-яких завдань, що стосуються придбання квитків по всій Україні та за її кордонами.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa