Завантаження...

Потяг Запоріжжя - Харків

Мінімальний час у дорозі 07 г. 20 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 297 км
Раннє/пізнє відправлення 10:20 / 10:20
Від 500 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Необхідно купити квитки на поїзд Запоріжжя-Харків, але немає ні часу, ні бажання стояти у великій черзі біля каси залізничного вокзалу? Сервіс SkyBooking – це широкі можливості для покупки квитків на поїзд у зручний для пасажирів час, без прихованих платежів та націнок. Укрзалізниця є нашим безпосереднім партнером, а тому саме у нас можна знайти актуальну інформацію щодо маршрутів швидкісних поїздів та Інтерсіті, змін у розкладі, вартості квитків та новин, які будуть корисні тим, хто планує їхати поїздом до будь-якого з українських міст, або за кордон.
​​​​​
Дізнатись вартість квитка на поїзд Запоріжжя-Харків, або купити його можна буквально у два кліки. Вказавши пункти відправлення та призначення, дату поїздки, можна одразу ознайомитись із переліком поїздів на маршруті, вільними місцями у вагонах різного класу та їх вартістю. При цьому функціонал сайту передбачає наявність фільтрів, завдяки яким можна легко сортувати варіанти в залежності від особистих вимог. Це дає можливість спланувати ділову поїздку або отримати орієнтири, згідно з якими вибирати вид транспорту для подорожей.

Сучасні пасажири, купуючи залізничні квитки онлайн, звикли, що отримують готовий проїзний, що дає право на посадку у вагон. А тим часом у продажі зустрічаються 2 види документів, один із яких вимагає додаткового візиту до залізничної каси:

  • електронний квиток із QR – звичний нам документ, пред'являти який можна з екрана телефону;
  • квиток із кодом замовлення схожий на посадковий документ, але потребує обміну в касі.

Електронний квиток має безліч переваг перед своїм паперовим варіантом. Крім того, що його не обов'язково роздруковувати, можна купити в будь-який зручний час і не потрібно нікуди їхати для цього, він має такий самий статус, проте цей квиток точно не втратиш і не зіпсуєш, наприклад, під час прання.

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя-Харків

Сервіс SkyBooking, крім покупки квитків, дозволяє також дізнатися про їх вартість з урахуванням різних обставин поїздки. Приміром, можна дізнатися підсумкову ціну з урахуванням перевезення багажу, поїздки з тваринами, вартість дитячого чи студентського квитка. І при цьому, вся інформація лежить буквально на поверхні, а для її отримання не потрібно ніяких складних маніпуляцій. Таким чином, кожен користувач може відразу аналізувати доступні варіанти та вибирати оптимальний варіант відповідно до фінансових можливостей.

Купити квитки на поїзд Запоріжжя-Харків

Як вже було сказано, щоб купити квитки на поїзд на SkyBooking, потрібно всього кілька кліків. Процес онлайн-покупки виглядає так:

  • Заповнити поля відправлення та прибуття, вибрати дату поїздки.
  • Вибрати поїзд відповідно до особистого розкладу або уподобань.
  • Вибрати вагон відповідного класу та місця (верхня або нижня полиця, що сидять на початку або в середині вагона тощо).
  • Заповнити поля для особистих даних, вказати тип квитка та додаткові опції (за потреби).
  • Залишити контактну інформацію та оплатити електронний проїзний документ.
  • Завантажити квиток на будь-який гаджет, щоб пред'явити провіднику або роздрукувати.

Замовляючи залізничний квиток, необхідно звернути увагу на тип документа. У електронного квитка код і вся інформація виглядає стандартно, тоді як у квитка з кодом замовлення QR закреслено, а отже потрібно звернутися до каси не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення поїзда.

Де придбати квитки Запоріжжя-Харків

У мережі можна знайти велику кількість різних агрегаторів для покупки квитків на поїзд та літак. На SkyBooking ціни на квитки "прозорі", а інформація завжди актуальна. Крім того, у нас реалізований простий та зручний процес навігації по сайту та купівлі квитків, який дозволяє швидко зорієнтуватися навіть новачкам.

Розклад поїздів та електричок за маршрутом Запоріжжя-Харків

Сервіс SkyBooking – це не просто найкращий агрегатор для придбання квитків на поїзд, але ще й актуальні графіки руху поїздів, розклад міжміських рейсів, електричок та інших варіантів сполучення. З нашою інформацією ви можете планувати свою поїздку буквально за хвилинами, адже у нас можна підібрати оптимальний маршрут та рейс з урахуванням часу від'їзду та прибуття.
skybooking.ua – ваш провідник у світі комфортних поїздок та найкращий вибір для тих, чий день розписаний по дрібницях.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa