Завантаження...

Потяг Запоріжжя - Кам'янське

Мінімальний час у дорозі 02 г. 42 хв.
Поїздів маршрутом 5 поїзд(ів)
Відстань між станціями 108 км
Раннє/пізнє відправлення 15:03 / 19:08
Від 129 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Сьогодні щоб купити квитки на поїзд Запоріжжя-Кам'янське не потрібно особливих витрат сил та часу. Хтось робить це звичним способом, відстоюючи велику чергу біля залізничної каси, інші ж купують квитки онлайн у будь-який зручний час. Для пасажирів, які цінують свій особистий час, працює агрегатор квитків SkyBooking. У нас публікуються лише актуальні дані про поточний розклад поїздів, вартість квитків завдяки прямій співпраці з національним залізничним оператором Укрзалізницею. Крім цього, наш сайт має простий і зручний функціонал, доступний з будь-якого пристрою, а менеджери готові надати користувачам вичерпну інформацію з питань, що виникають.
​​​​​​
Замовлення залізничних квитків на skybooking.ua займає буквально пару хвилин. Від користувача знадобиться вказати місто, дату та скористатися зручними фільтрами, які дозволяють відсортувати актуальні варіанти поїздів за часом відбуття та приїзду до місця призначення, тимчасових витрат на дорогу від Запоріжжя до Кам'янського.

При цьому користувач відразу може ознайомитися з тим, скільки вільних місць є в кожному вагоні і вартістю квитків в залежності від класу (купе, плацкарт, 1 клас і т.д.). Така система пошуку та відображення результатів дуже зручна для пасажирів, адже дає можливість робити вибір з урахуванням фінансових та тимчасових можливостей.

У ході пошуку та замовлення залізничних квитків варто звертати увагу на тип документа. Ми звикли, що онлайн-купівля дозволяє отримати посадковий документ, з яким відразу пропустять у вагон. Насправді ж квитки трапляються двох видів:

  • з QR-кодом є повноцінним проїзним, який можна пред'являти в електронному вигляді;
  • з кодом замовлення потребує обміну в касі залізничного вокзалу не пізніше ніж за 30 хвилин до від'їзду поїзда.

При цьому, не варто забувати, що електронний квиток має такий самий статус, що і звичайний паперовий, підходить для звітності та повернення грошей, витрачених на відрядження. А найголовнішою перевагою електронного квитка є те, що його неможливо втратити чи забути вдома. На пошті лежатиме лист із проїзним документом, тому відновлення квитка займе буквально хвилину.

Скільки коштує квиток на поїзд Запоріжжя-Кам'янське

Сервіс SkyBooking - це не тільки покупка залізничних квитків онлайн, але ще й можливість спланувати бюджет на поїздку. Заповнивши форму пошуку квитків з пунктами відправлення та призначення, датою, обравши вагон та місце, можна дізнатися вартість подорожі з урахуванням різних нюансів, серед яких вік пасажира (дитина, дорослий), наявність постільної білизни тощо. Втім, ці опції працюють і на офіційному сайті Укрзалізниці, але ми пішли далі та реалізували можливість дізнатися про ціну квитка з урахуванням додаткового багажу, або подорожей з домашніми тваринами. Таким чином гості та постійні користувачі нашого сайту можуть вибрати найоптимальнішу пропозицію щодо квитків з урахуванням індивідуальних можливостей.

Купити квитки на поїзд Запоріжжя-Кам'янське

Щоб купити квиток на поїзд Запоріжжя–Кам'янське за допомогою нашого агрегатора, не потрібно витрачати зайвий час, розбираючись у тонкощах користування сайтом. Потрібно лише:

  1. Вказати на яку дату планується поїздка та вибрати найзручніший час відправлення поїзда.
  2. Визначитись з кращим типом вагона (плацкарт, купе і т.д.) та місцем (нижнє, верхнє тощо).
  3. Заповнити поля ПІБ, вік пасажира (дитина, дорослий) та, у разі потреби, вказати додаткові особливості.
  4. Вказати телефон та адресу електронної пошти, на яку прийде лист із квитками.
  5. Сплатити броню.
  6. Завантажити проїзні документи на телефон, або зробити роздруківку.

Купуючи електронні квитки для поїздки із Запоріжжя до Кам'янське, потрібно не забувати про QR, який є на кожному документі. Закреслений код означає, що потрібно звернутися до каси залізничного вокзалу, щоб за кодом замовлення отримати сам проїзний.

Де купити квитки Запоріжжя-Кам'янське

В інтернеті можна знайти велику кількість сайтів, що спеціалізуються на продажу квитків. Окремі агрегатори співпрацюють з Укрзалізницею, а інші подають користувачам інформацію, яка відрізняється від представленої на сайті національного залізничного перевізника. Сервіс SkyBooking пропонує прозору систему ціноутворення, завдяки чому користувачі можуть бути впевнені у відсутності прихованих комісій. Крім цього, простий інтерфейс дозволяє не витрачати багато часу на освоєння процесу покупки, який можна здійснити у кілька кліків.

Розклад поїздів та електричок за маршрутом Запоріжжя-Кам'янське

skybooking.ua надає широкі можливості придбання залізничних квитків по Україні та в інших країнах світу, а також актуальну інформацію з розкладу поїздів та Інтерсіті, часу в дорозі, що дає можливість найкращим чином розпланувати подорож, вибрати зручний час для початку поїздки, щоб встигнути до місця призначення. буквально хвилина на хвилину.

Сервіс SkyBooking – це кілька кліків між вами та комфортним переїздом за маршрутом Запоріжжя-Кам'янське. Не проґавте таку можливість!

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa