Завантаження...

train_s

Потяг Вінниця - Запоріжжя

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Вінниця - Запоріжжя

Хорошим рішенням буде обрати залізничне сполучення для подорожі з Вінниці до Запоріжжя. На автомобілі дорога буде дуже стомлююча і для людини за кермом, і для пасажирів - як-не-як їхати більше 600 км.

Цим маршрутом зараз ходить всього один склад – 086Л – нічний швидкий. Склад формується у Львові та прибуває до Вінниці о 17:20 та зупиняється лише на п'ять хвилин. У Запоріжжя поїзд прибуває рано-вранці – о 7:50. Дорога з одного міста до іншого займе близько 14,5 години, але час у дорозі пройде непомітно. Більшу частину маршруту пасажир подолає вночі, коли солодко спатиме. Це зручне рішення для сімей з дітьми – не потрібно ламати голову, ніж зайняти в дорозі своє чадо. Для ділових людей нічний поїзд теж цілком підходить – приїжджаєш відпочиваючим і весь день попереду.

Пам'ятайте, що попереднє замовлення залізничних квитків – запорука успішної поїздки, що істотно полегшує планування. Сервіс SkyBooking дозволяє зробити це за 20 діб до бажаної дати. Якщо з будь-яких причин поїздка зривається або переноситься, електронні проїзні можна повернути або оформити обмін.

;

Залізничні квитки Вінниця - Запоріжжя

Щоб подорож поїздом пройшла комфортно, важливо правильно вибрати тип вагона. Тим більше, що рейс Вінниця – Запоріжжя – нічний, тому пасажиру потрібно відпочити в дорозі:

  1. Вагон-купе – оптимальний варіант. Двері зачиняються на замок, забезпечуючи захист від випадкових відвідувачів та зайвих звуків.
  2. За бажання можна заощадити і поїхати в плацкарті, проте приватністю доведеться пожертвувати.
  3. Вагон-люкс – назва говорить сама за себе, максимальний комфорт, але й ціна вища.

Скільки коштує квиток на поїзд Вінниця - Запоріжжя

Попередня вартість замовлення залізничних квитків на сайті skybooking.ua відображається прямо при пошуку. Точна сума складається на основі таких факторів: пільг на проїзд у пасажира, вибраних додаткових послуг, перевезення тварини чи громіздкої апаратури. За зниженими цінами поїздом можуть подорожувати діти та студенти. Перші – у будь-якому вагоні, другі – лише у плацкарті.

Як купити залізничні квитки Вінниця - Запоріжжя

Купити залізничні квитки онлайн на сайті skybooking.ua вийде у кожного. Дотримуйтесь простої інструкції:

  1. Вкажіть маршрут у рядку пошуку на головному сайті. У вікно "звідки" пишемо Вінницю, у "куди" – Запоріжжя.
  2. Відразу відкриється календар. На ньому потрібно відзначити день та місяць поїздки. Натисніть кнопку "Знайти".
  3. Зачекайте кілька секунд, поки система обробить отриману від вас інформацію та сформує список пропозицій.
  4. На екрані з'являться всі доступні рейси, згідно з актуальними даними Укрзалізниці. У списку одразу вказані вільні місця, час у дорозі та попередня вартість проїзду. Натисніть на відповідний варіант.
  5. Далі з'явиться інтерактивне схематичне зображення вагона з відміченими вільними місцями. Виберіть і натисніть на нього.
  6. Щоб купити білет на поїзд онлайн, потрібно заповнити реєстраційну форму. Внесіть паспортні дані (ім'я та прізвище) у відповідні вікна. Натисніть "купити".
  7. Залишіть дані для зв'язку – номер телефону та адресу електронної пошти. Натисніть на "оплатити".

Електронні залізничні квитки Вінниця - Запоріжжя прийдуть на вказаний email. При посадці на поїзд можна пред'явити їх прямо з екрана смартфона або іншого гаджета.

Де купити квиток на поїзд

Вибір місця для покупки квитка на поїзд сьогодні звужується до двох варіантів – залізнична каса або спеціалізований сайт. У кожного з них свої переваги та недоліки, але онлайн-сервіси впевнено завойовують популярність серед мандрівників.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Більшість сучасних туристів вважають за краще замовити квитки на поїзд онлайн. Це можна зробити всього за пару кліків прямо з дому, офісу, кафе, під час прогулянки чи стоячи у пробці. Єдина умова – наявність Інтернету та банківської картки. Вкажіть маршрут на сайті skybooking.ua, а решту зробить ІІ. Оплатіть за допомогою онлайн-банкінгу та електронного проїзного вже у вас на пошті.

Купити квиток на поїзд в касі

Купити квиток в касі залізничного вокзалу все ще можна. Однак цей заход і самі паперові квитки мають кілька нюансів. По-перше, зазвичай до каси є черга. По-друге, наявність квитків на поїзд не подивитися наперед. По-третє, на вокзал доведеться їхати в окремий день або ризикнути і приїхати у день поїздки. А сам паперовий проїзний можна порвати чи втратити – за ним око та око.

Розклад руху поїздів Вінниця - Запоріжжя

Згідно з актуальними даними Укрзалізниці, поїзд Вінниця – Запоріжжя ходить щодня. Однак у графіку можуть статися зміни. Слідкуйте за розкладом поїздів на офіційному сайті skybooking.ua – там завжди свіжа інформація та зрозумілий інтерфейс.

Приємної подорожі

Не витрачайте час на пошук залізничних квитків за найкращою ціною – довірте це SkyBooking і мандруйте із задоволенням.