Завантаження...

train_s

Потяг Вінниця - Тернопіль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Вінниця - Тернопіль

Залізничне сполучення між обласними центрами Вінниця та Тернопіль вкрай різноманітне. Плануючи подорож, рекомендуємо звернути на нього увагу. Маршрут досить короткий – час у дорозі займе від трьох до п'яти годин.

Щодня між цими населеними пунктами курсують кілька поїздів, серед яких: звичайний швидкий поїзд, фірмові, нічні та два високошвидкісні електропоїзди Інтерсіті+.

Незалежно від обраного рейсу, час у дорозі пролетить непомітно, а сама подорож для пасажира пройде із задоволенням.

Завдяки різноманітності щоденних рейсів, можна вибрати найбільш зручний для вас час. Є нічні поїзди Вінниця - Тернопіль, два ранкові та два денні. Головне, не забувайте, що на гарячі напрямки місця розкуповують швидко, особливо перед святами. Щоб подорож пройшла за планом, радимо замовити квитки на поїзд раніше.

Сервіс Skybooking надає можливість оформити проїзні документи онлайн за 20 днів до бажаної дати подорожі. Не бійтеся брати залізничні квитки Вінниця - Тернопіль наперед, адже у разі зміни планів (скасування або перенесення вашої подорожі) їх можна легко замінити або повернути.

;

Залізничні квитки Вінниця - Тернопіль

Рейс Вінниця - Тернопіль пропонує стандартний вибір вагонів: плацкарт, купе та люкс, а також сидячі першого та другого класів в електропоїздах Інтерсіті+.

Проїзні документи можна придбати у касі або на сайті skybooking.ua. У другому випадку їх навіть не доведеться друкувати. Пасажирам достатньо показати їх із екрана смартфона.

Скільки коштує квиток на поїзд Вінниця - Тернопіль

Головний фактор, що впливає на вартість подорожі потягом з Вінниці до Тернополя, звичайно ж, – рівень комфорту вагона. Чим він вищий, тим дорожчий. Попередня вартість вказується одразу в результатах пошуку.

Крім комфортабельності є такий фактор як пільги. В Україні за спеціальними цінами на поїздах можуть їздити неповнолітні та учні вищих навчальних закладів. Перші – у будь-якому класі вагона, другі – лише у плацкарті.

На точну суму впливають також додаткові послуги та нестандартний багаж – тварина чи апаратура. Остаточна вартість відображається перед оплатою.

Як купити залізничні квитки Вінниця - Тернопіль

Спеціалізовані сайти для замовлення залізничних квитків – сучасна альтернатива віконцям каси на вокзалі. Користуватися ними нітрохи не важче, а тільки зручніше. Як купити квиток на поїзд онлайн за допомогою Skybooking:

  1. На головній сторінці офіційного сайту вкажіть маршрут у пошуковому рядку.
  2. Виберіть дату в календарі та натисніть "знайти".
  3. Потрібно кілька секунд на обробку запиту, після чого користувачеві нададуть детальний перелік можливих варіантів.
  4. У переліку відразу вказано попередню вартість проїзду, доступні вагони та місця. Натисніть на відповідний.
  5. На схемі різними кольорами відзначені незайняті та вже куплені місця. Натисніть на те, що сподобалося.
  6. Внесіть дані про пасажира, необхідні для оформлення проїзного документа: ім'я та прізвище точно як у паспорті. На цьому етапі обирають тип квитка (повний, дитячий, студентський) та додаткові послуги.
  7. Натисніть "купити".
  8. Залишіть дані для зворотного зв'язку – адресу електронної пошти та номер мобільного телефону.
  9. Натисніть "оплатити" і здійсніть транзакцію за допомогою онлайн-банкінгу.
  10. Купити залізничні квитки онлайн може клієнт будь-якого банку. Пам'ятайте, що слід вказувати актуальний емейл – саме на нього прийде електронний проїзний.

Де купити квиток на поїзд

Вибір способу купівлі проїзних зараз скоротився до двох основних варіантів – онлайн та у касі. Рекомендуємо зупинитися на першому, адже це можна зробити прямо з дому, офісу або під час прогулянки.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Придбати проїзний онлайн – просто та швидко. Зробити це можна із будь-якого місця. Процедура займе кілька хвилин, і електронний документ опиниться на пошті пасажира. Замовте його наперед, він не загубиться і не зіпсується. Його не те що друкувати, навіть завантажувати на пристрій необов'язково. Він перманентно залишається в особистому кабінеті користувача на сайті skybooking.ua та на електронній пошті.

Купити квиток на поїзд до каси

Вибравши для покупки квитка залізничні каси, пам'ятайте про пару нюансів. По-перше, черга, в якій можна надовго залишитися. По-друге, про наявність квитків на поїзд або їх відсутність ви дізнаєтеся тільки біля вікна. По-третє, касири – теж люди і можуть відлучитися в самий невідповідний момент.

Розклад руху поїздів Вінниця - Тернопіль

Вибір рейсів для подорожі з Вінниці до Тернополя максимально різноманітний. По маршруту курсує більше десяти : 049К, 021О, 086Д, 055К, 081К, 705К, 059К, 057О, 041П, 715К та ін.

Щоб не заплутатися, обов'язково ознайомтеся з розкладом поїздів. На веб-сайті skybooking.ua це зробити дуже комфортно. Дані регулярно оновлюються та точно відповідають інформації Укрзалізниці.

Хорошої подорожі

Довірте пошук квитків на поїзд за найкращими цінами сервісу Skybooking – подорожуйте вигідно та приємно.