Завантаження...

train_s

Потяг Вінниця - Рівне

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Вінниця - Рівне

Міста Вінниця та Рівне знаходяться на невеликій відстані – трохи менше 300 км. Якщо вам потрібно доїхати з одного населеного пункту в інший – скористайтеся залізничним транспортом. Це зручний та бюджетний варіант, яким пересуваються пасажири вже протягом багатьох років. Скільки б не було видів транспорту, а поїзди не втрачають своєї актуальності. У них можна поспати, відпочити, подивитися на гарні краєвиди по дорозі та просто безпечно дістатися пункту призначення.

Поїзд Вінниця - Рівне їздить лише один і не щодня. Час відправлення в нього нічний, а прибуває він на місце під ранок. Це дуже зручно, тому що дорога проходить непомітно і можна весь час спати.

Придбати квитки на поїзд онлайн зручніше всього на сервісі SkyBooking. Він дозволяє швидко отримати будь-яке місце в залізничному транспорті. Зробити це можна в день відправлення або навпаки, заздалегідь, – за 15-20 днів. На сайті дуже простий та зрозумілий інтерфейс. Тому розібратися у ньому буде легко.

В Україні є можливість замовити квитки на поїзд Інтерсіті. Він швидкісний, але, на жаль, не передбачений у цьому напрямі. Він їздить з Києва до Дніпра, з Харкова до Дніпра, з Києва до Вінниці тощо. Детальну інформацію можна переглянути на офіційному сайті skybooking.ua.

;

Залізничні квитки Вінниця - Рівне

У розкладі є лише один поїзд Вінниця - Рівне. Він вирушає близько другої години ночі і ближче до ранку прибуває на станцію. Пасажирам доведеться всю ніч провести в дорозі і непогано було б поспати тим часом. Кожен може вибрати місце в одному з вагонів:

  • плацкарт (усі їдуть разом, індивідуальні лише місця);
  • купе ("кімнатки" на чотири особи);
  • люкс (місця на двох).

Від обраного залізничного квитка залежатиме ціна. Багато хто обирає бюджетний варіант, але не варто жертвувати своїм комфортом. Краще купити залізничні квитки онлайн в купе або люксі і не чути всю дорогу сторонні звуки.

Скільки коштує квиток на поїзд Вінниця - Рівне

Перш ніж замовити квитки на поїзд, варто дізнатися про їхню ціну. На сайті є приблизна інформація щодо кожного напрямку. Щоб розрахувати точну вартість, потрібно спочатку вказати деякі дані у фільтрі: дату та час відправлення, тип вагона та місце. Тільки після цього програма зможе повідомити, скільки потрібно заплатити за дорогу.

Як купити залізничні квитки Вінниця - Рівне

Замовити квитки на поїзд найкраще на офіційному сайті skybooking.ua. Для цього потрібно дотримуватися короткої інструкції. Лише кілька хвилин часу – і місця будуть ваші. При цьому навіть не потрібно нікуди ходити, лише мати гаджет.

  1. Відкрийте головну сторінку нашого сайту та напишіть у пошуковому рядку назви двох міст.
  2. У календарі, він знаходиться трохи нижче, виберіть дату.
  3. Далі на екрані буде перелік поїздів. Серед них потрібно вибрати той, що підходить за часом відправлення.
  4. Тепер потрібно вибрати місця у спеціальній схемі.
  5. Завершальний етап – особисті дані. ПІБ, телефон та електронну пошту потрібно вказати в анкеті.
  6. Наприкінці – оплата. Натисніть кнопку "купити" та скористайтеся банківською картою, на якій є потрібна сума.

Замовлення залізничних квитків дійсно займає всього кілька хвилин. Після успішного придбання на пошту прийде лист від SkyBooking. У ньому і буде проїзний. Його не потрібно друкувати, просто покажіть з телефону провіднику перед відправкою. Він просканує QR-код та пустить вас у поїзд.

Де купити квитки на поїзд

Є два основні способи придбати квитки на залізничний транспорт: онлайн та каса міського вокзалу. Ми вважаємо, що краще скористатися першим варіантом. На офіційному сайті skybooking.ua можна подивитися наявність квитків на поїзд, ознайомитися з цінами та графіком відправок, а також дуже швидко зробити покупку.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Послуговуватися онлайн-покупками дуже зручно. Для цього не потрібно нікуди йти та витрачати час на довгі черги. Достатньо увымкнути гаджет та скористатися нашим сайтом skybooking.ua. Покупка має на увазі отримання е-квитка, який приходить на особисту електронну пошту. Він має низку переваг: не губиться, не рветься, його не вкрадуть. На проїзному прописано всю потрібну інформацію з особистими даними, номером вагона та місця. А для провідника є QR-код. Він його сканує і таким чином пропускає пасажирів до поїзда.

Купити квиток на поїзд у касі

Замовлення залізничних квитків у касі – не найкраще рішення. На вокзалі бувають великі черги, тому часто доводиться довго чекати, щоб купити місце на потрібний залізничний транспорт. Трапляються ситуації, коли немає наявності квитків на поїзд за потрібним напрямком, а вибирати альтернативні варіанти не вистачає часу. Тому скористатися онлайн-покупками – буде найкращою ідеєю.

Розклад руху поїздів Вінниця - Рівне

Перед тим як купити залізничні квитки онлайн, потрібно вибрати відповідний поїзд. Для цього варто ознайомитись із графіком відправок. Вся інформація точна та відповідає дійсності завдяки співпраці сервісу SkyBooking з оператором Укрзалізниця.
Іноді розклад поїздів змінюється через поломки або погодні умови. Краще вкотре перевіряти цю інформацію на сайті перед поїздкою.

Вдалої подорожі

Усі поїздки повинні проходити легко та комфортно. Саме для цього і був створений сервіс для замовлення залізничних квитків онлайн SkyBooking. З нами ви завжди зможете швидко і вигідно дістатися будь-якої точки України.