Завантаження...

train_s

Потяг Вінниця - Одеса

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Вінниця - Одеса

Подорожі поїздом є найпопулярнішим рішенням серед більшості людей в Україні завдяки вигідній вартості, чіткому графіку та комфорту. В цьому випадку можна до дрібниць спланувати поїздку з Вінниці до Одеси з кількома зупинками. При цьому скільки б не зайняла дорога, в поїзді можна зручно розміститися і відпочити.

Купити залізничні квитки Вінниця - Одеса за вигідною ціною можна за допомогою сервісу SkyBooking. Напрямок обслуговується кількома поїздами, що відправляються вночі та вранці. Час у дорозі – шість та сім годин.

На офіційному сайті skybooking.ua можна дізнатися більше про маршрут, розклад поїздів компанії Укрзалізниця. Оформлення квитків онлайн дозволить заощадити час, який можна використовувати з іншою метою, а не стояти у черзі. Замовлення залізничних квитків робиться за кілька хвилин, за наявності стабільного та швидкого Інтернету. За потреби завжди можна звернутися за допомогою до наших фахівців, завдяки чому ви вирішите, яким маршрутом краще їхати туди та назад. Купити квиток на поїзд онлайн можна у будь-який час доби, не прив'язуючись до графіка роботи залізничної каси або нашого офісу.

;

Залізничні квитки Вінниця - Одеса

На нашому сайті всього в кілька кліків можна зробити замовлення залізничних квитків і отримати їх на пошту. І щоб подорож подарувала вам тільки позитивні емоції, варто вибрати тип вагона, який буде відповідати вашим очікуванням:

 1. Плацкарт. Найдешевший вагон із загальними місцями. Підходить тим, хто хоче заощадити на дорозі і комусь не заважає сторонній шум.
 2. Купе. Кожна секція відокремлена перегородками та дверима. Максимум чотири особи в одному купе.
 3. Люкс. Найкомфортніший і найдорожчий варіант. В одній секції може розташуватися щонайбільше дві людини.

Купити залізничні квитки онлайн з Вінниці в Одесу можна за пару хвилин. В основному електронний квиток має QR-код, що містить усі дані про пасажира та маршрут. Після оплати він завжди доступний електронною поштою пасажира або в особистому кабінеті на нашому сайті skybooking.ua.

Скільки коштує квиток на поїзд Вінниця - Одеса

Найкраще рішення для кожного користувача – замовити квитки на поїзд Вінниця – Одеса задовго до передбачуваного виїзду. Це дозволить бути впевненим у тому, що ви не просто поїдете у запланований день, а й купите квитки вигідно. Ціна проїзду маршрутом Вінниця - Одеса є актуальною на момент покупки, тому вам не потрібно доплачувати різницю у разі подорожчання через кілька тижнів. Остаточна вартість квитка завжди вказується внизу сторінки із бланком замовлення.

Як купити залізничні квитки Вінниця - Одеса

Щоб виконати замовлення залізничних квитків, потрібно перейти на головну сторінку нашого сайту, після чого діяти в такому порядку:

 1. Виберіть вкладку "Жд квитки";
 2. Впишіть назви міст у полях "куди", "звідки";
 3. Вкажіть дату подорожі в календарі.
 4. Натисніть кнопку "Знайти". При розширеному пошуку можна вибрати дату подорожі назад.
 5. Вибирайте тип вагона серед доступних конкретному маршруті.
 6. Підберіть для себе найзручніше місце. Вільні підсвічені на графіку.

Замовити квитки заздалегідь – найкращий спосіб зарезервувати собі місце, не відволікаючись від важливіших справ. Електронні квитки можна обміняти або повернути у разі зміни планів.

Де купити квиток на поїзд

У пасажира є можливість замовити залізничні квитки Вінниця - Одеса у касах на вокзалі або зробити це онлайн. При необхідності наші фахівці допоможуть оформити квиток на напрямок, що розглядається, на той день, який буде кращим для вас.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купуючи квиток на поїзд онлайн, ви отримуєте електронний варіант, що має очевидні переваги:

 • його неможливо втратити;
 • зловмисники не зможуть вкрасти;
 • квиток неможливо пошкодити чи знищити;
 • доступ завжди є через електронну пошту чи особистий кабінет.

Вся процедура пошуку та оплати місця в поїзді займає мінімум часу та не потребує особливих зусиль.

Купити квиток на поїзд в касі

Ви можете замовити квитки на поїзд Вінниця – Одеса через касу, якщо мешкаєте поряд з вокзалом або є можливість відлучитися з роботи для цього. У цьому випадку ви отримаєте квиток надрукований на спеціальному бланку. Його потрібно берегти, щоб запланована подорож не зірвалася і ви точно сіли на потяг, що цікавить. Однак, чекаючи в черзі, можна елементарно не отримати бажане місце. Рекомендуємо не їздити даремно на вокзал, а придбати квиток на будь-який поїзд у кілька кліків на нашому сайті.

Розклад руху поїздів Вінниця - Одеса

На веб-сайті skybooking.ua можна переглянути актуальний розклад поїздів для маршруту Вінниця – Одеса, Вінниця – Київ та інших напрямків Укрзалізниці. Про всі зміни у графіку руху ви будете сповіщені, якщо вже купили квиток.

Приємної подорожі

Дізнавшись про наявність квитків на поїзд, їх можна купити онлайн. Придбати квиток ви можете для подорожей по всій території України. Подорожуйте комфортно, безпечно та захоплююче.