Завантаження...

train_s

Потяг Вінниця - Хмельницький

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Вінниця - Хмельницький

Якщо потрібно доїхати з Вінниці до Хмельницького, рекомендуємо купити залізничні квитки онлайн на поїзд. Цей вид транспорту дуже популярний і зручний, до того ж, можна трохи заощадити. Подорожі потягом можуть принести набагато більше приємних вражень. Тут можна провести час із цікавими попутниками, почитати, поспати, попрацювати чи просто милуватися краєвидами за чашкою гарячого чаю. Багато хто вибирає цей вид транспорту саме за особливу атмосферу.

Залізничні квитки Вінниця - Хмельницький продаються на офіційному сайті skybooking.ua. Це найзручніший спосіб отримати місця у потрібному поїзді. Відстань між містами невелика, трохи більше 100 км. Дорога займає приблизно дві години, тому проходить швидко та легко.

Придбати квитки на поїзд онлайн можна в день відправлення, тому що за заданим напрямком є дуже багато транспорту. Або ж навпаки, за кілька тижнів до поїздки. Все залежить, сплановано поїздку чи ні.

Додатково курсує швидкісний поїзд Вінниця – Хмельницький. Він називається Інтерсіті та допомагає трохи скоротити час проведений у дорозі. Їх у графіку є два і їздять вони щодня.

;

Залізничні квитки Вінниця - Хмельницький

Поїзди з Вінниці до Хмельницького їздять дуже часто, майже кожні дві години. З квитками проблем бути не повинно, але якщо вам потрібно доїхати з одного міста в іншу вночі, краще заздалегідь подбати про місця і вибрати найзручніше. Замовити квитки на поїзд можна у трьох вагонах на вибір:

  1. Плацкарт (усі їдуть разом, індивідуальне лише місце).
  2. Купе (вміщує чотири особи та відділяється дверима).
  3. Люкс (на дві особи).

Від вагона залежатиме ціна та рівень комфорту. Деякі вважають за краще заощадити та їхати з іншими пасажирами, а інші навіть дві години дороги хочуть провести максимально зручно та самотньо.

Скільки коштує квиток на поїзд Вінниця - Хмельницький

Наявність квитків на поїзд та їх ціну просто перевірити на нашому сайті skybooking.ua. Для цього у фільтрі потрібно вказати дату та час відправлення, тип вагона та місце. Якщо є пільги і це підтверджує спеціальне посвідчення, то цю інформацію також обов'язково позначити. Програма визнає точну ціну на квитки та вкаже внизу екрана.

Як купити залізничні квитки Вінниця - Хмельницький

Замовлення залізничних квитків здійснюється дуже швидко за допомогою сервісу SkyBooking. Для цього потрібно просто дотримуватися короткої інструкції:

  1. На головній сторінці у пошуковому рядку введіть назви міста відправлення та прибуття.
  2. У календарі на тій самій сторінці вкажіть дату.
  3. На екрані з'явиться перелік поїздів. Виберіть те, що підходить за часом.
  4. На схемі з вільними місцями позначте ті, хто найбільше сподобався.
  5. В анкеті введіть ПІБ (згідно з паспортом), мобільний телефон та електронну пошту.
  6. Наприкінці сплатіть замовлення, натиснувши кнопку "купити". Для проведення платежу знадобиться банківська картка.

Після успішної оплати на пошту прийде електронний залізничний квиток. Його не потрібно друкувати, просто покажіть провіднику перед відправкою. Він просканує QR-код та пропустить вас на рейс.

Де купити квиток на поїзд

Замовити квитки на поїзд можна онлайн або у касі. Перший варіант тепер набагато популярніший, тому що можна заощадити достатньо часу. До того ж не доведеться стояти у черзі та поспішати зробити замовлення.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Сервіс SkyBooking - це найкращий спосіб купити квитки на поїзд онлайн, який має безліч переваг. Вам не доведеться витрачати час на дорогу до вокзалу та стояти в черзі. Потрібно просто на сайті оформити замовлення. Електронний квиток постійно зберігатиметься на пошті або в особистому кабінеті. Його неможливо втратити чи пошкодити. Дуже зручно.

Купити квиток на поїзд в касі

Не всі роблять замовлення залізничних квитків онлайн. Дехто, як і раніше, їде на вокзал, витрачає час на величезні черги, в результаті ще й може залишитися без потрібного місця. Цей спосіб трохи застарілий, тому що існують інші комфортніші варіанти. Ми рекомендуємо спробувати купити залізничні квитки онлайн хоча б раз, і ви більше не захочете робити це в касі.

Розклад руху поїздів Вінниця - Хмельницький

Розклад руху поїздів та наявність квитків на поїзд – це та інформація, яку всі шукають перед замовленням. На сайті skybooking.ua усі дані точні та відповідають дійсності, оскільки сервіс співпрацює з оператором Укрзалізниці.
На жаль, трапляються різні ситуації та розклад поїздів може змінитися. На це впливають погодні умови, поломки тощо. Найкраще перед відправкою перевірити актуальні новини на сайті.

Приємної подорожі

Подорожувати з сервісом SkyBooking завжди зручно та вигідно. У нас можна швидко та легко зробити замовлення на будь-який напрямок всього за кілька хвилин, просто ввімкнувши Інтернет.