Завантаження...

train_s

Потяг Вінниця - Кам'янець-Подільський

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Вінниця - Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський – відомий історичний центр України. Розташований у Хмельницькій області. Є одним із найдавніших міст нашої країни. У ньому знаходиться заповідник Старе місто, на території регіону безліч замків, фортифікаційних споруд. А ландшафт каньйону річки Смотрич може зрівнятися із Гранд Каньйоном у США.

Сам Кам'янець-Подільський – невелике місто, але кількість туристів, що відвідує його протягом року, у кілька десятків разів перевищує чисельність його населення. Він розташований лише за кілька годин їзди від Вінниці. І найкращий варіант при плануванні подорожі – це скористатися поїздом. В даний час з Вінниці до Кам'янця-Подільського ходить поїзд 771Ш. Він вирушає вже ввечері, а прибуває в місто близько опівночі.

Зверніть увагу, що Укрзалізниця пропонує всього один поїзд, тому досвідчені мандрівники вважають за краще замовити квитки на поїзд заздалегідь. Сайт skybooking.ua пропонує таку можливість. Якщо ж поїздка не вдалася, оформлення повернення займе кілька хвилин.

;

Залізничні квитки Вінниця - Кам'янець-Подільський

Рейс 771Ш пропонує широкий вибір типів вагонів. Класичні – плацкарт, купе та сидячі місця 2 класу (як в електропоїздах Інтерсіті). Подорож порівняно недовга – близько шостої години. Якщо хочете подрімати в дорозі, варто зупинити вибір на класичних вагонах із комфортними спальними місцями. Так як люкс-вагон на цьому рейсі не передбачено, максимальний рівень комфорту – купе. Зі зміною класу вагона пропорційно змінюється і вартість залізничного квитка Вінниця - Кам'янець-Подільський. Найбільш бюджетні в цьому випадку сидячі місця.

Скільки коштує квиток на поїзд Вінниця - Кам'янець-Подільський

Вартість проїзду поїздом Вінниця – Кам'янець-Подільський в першу чергу залежить від класу вагона. Важливу роль грають передбачені державою пільги деяких верств населення.

За спеціальними цінами можуть подорожувати діти та студенти. Дитяча знижка дійсна для всіх рівнів комфорту, студентська – для плацкарту та сидячого 2 класу. Звичайно ж, за перевезення тварини, надлишкового багажу чи апаратури доведеться доплатити.

Як купити залізничні квитки Вінниця - Кам'янець-Подільський

Інструкція проста, оскільки купити квиток на поїзд онлайн, скориставшись сайтом skybooking.ua, під силу кожному:

  1. Вказати маршрут подорожі – в рядок пошуку на головній сторінці ввести в пункт "звідки" місто Вінниця, у "куди" – Кам'янець-Подільський. Вибрати на календарі дату та натиснути “Знайти”.
  2. Зачекати кілька секунд, поки система опрацює запит і сформує перелік доступних пропозицій.
  3. Виберіть зі списку відповідний рейс. Відразу відображається орієнтовна вартість проїзду, час у дорозі та наявність квитків на поїзд по кожному вагону.
  4. Натисніть на відповідний варіант.
  5. Виберіть вільне місце з відображених на схемі.
  6. Заповніть інформацію про пасажира, яка потрібна для реєстрації – ім'я та прізвище. Тут же можна вказати пільги, додатковий багаж та послуги. Натисніть "купити".
  7. Залиште дані для зворотного зв'язку – телефон та адресу електронної пошти. Натисніть на "оплатити".

Далі вам прийдуть індивідуальні інструкції, залежно від того, клієнтом якого банку ви є. Після підтвердження успішної оплати електронний проїзний документ прийде на вказаний email.

Де купити квиток на поїзд

Вибір методу купівлі проїзного документа є обов'язковим перед кожною подорожжю. Благо він не такий великий: скористатися послугами каси залізничного вокзалу або купити залізничні квитки онлайн. Рекомендуємо зупинитись на другому, адже це швидко, безпечно та можливо реалізувати, перебуваючи вдома, на роботі, під час прогулянки чи вечері в кафе – головне, щоб був Інтернет.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Сучасний та ефективний метод, щоб купити залізничний квиток – скористатися нашим сервісом SkyBooking. Просто вкажіть маршрут та дату, інше зробить система. Електронний квиток набагато зручніший за паперовий, адже його неможливо забути вдома або випадково пошкодити в кишені. Е-квиток завжди можна знайти на електронній пошті або в особистому кабінеті на сайті.

Купити квиток на поїзд в касі

Перевірений століттями метод, який все ще доступний. Однак без нюансів не обійтись. Основні незручності, пов'язані з купівлею проїзного в касі, - це черга до віконця і неможливість заздалегідь дізнатися про кількість вільних місць у поїзді.

Розклад руху поїздів Вінниця - Кам'янець-Подільський

З обласного центру Вінницької області до Кам'янця-Подільського ходить рейс за досить специфічним графіком – лише по п'ятницях та суботах. Звісно, у розкладі поїздів можуть відбутися зміни. Тому обов'язково перевіряйте актуальну інформацію від Укрзалізниці. Наш сайт skybooking.ua ідеально для цього підходить. Інтерфейс зрозумілий, а інформація для мандрівників регулярно оновлюється.

Приєної подорожі

Замовлення залізничних квитків онлайн - зручне рішення для комфортної подорожі.