Завантаження...

train_s

Потяг Вінниця - Івано-Франківськ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Вінниця - Івано-Франківськ

Українські міста Вінниця та Івано-Франківськ знаходяться приблизно за 400 км одне від одного. Більшість людей, яким потрібно дістатися з одного населеного пункту до іншого, вибирають саме залізничний транспорт. Він зручний, швидкий та відносно бюджетний. До того ж можна вибрати зручний день та час відправки. Поїзд Вінниця – Івано-Франківськ їздить щодня у різний час. Є ранкові рейси, а навпаки — вечірні.

Купити залізничні квитки онлайн найкраще на офіційному сайті skybooking.ua. Тут можна переглянути наявність місць, дізнатися розклад поїздів та оформити замовлення всього за кілька хвилин. SkyBooking співпрацює з оператором Укрзалізниці, тому дані точні та відповідають реальності.

На сайті можна замовити квитки на день відправлення. Враховуючи те, що поїзд Вінниця – Івано-Франківськ їздить не один, з наявністю місць проблем не має бути. Але ті, хто любить все планувати заздалегідь, можуть купити залізничні квитки навіть за 2-3 тижні до відправки.

Україною їздить швидкісний поїзд Інтерсіті. Він допомагає скоротити час у дорозі. Але за заданим напрямом його поки що не передбачено. Його маршрут можна також переглянути на SkyBooking.

;

Залізничні квитки Вінниця - Івано-Франківськ

У напрямку Вінниці до Івано-Франківська курсує кілька поїздів. Деякі курсують щодня, інші – лише за певними числами. Загалом у дорозі доведеться провести приблизно дев'ять годин. Це досить довгий час, тому для подорожі знадобляться зручні місця. Замовити квитки на поїзд можна у трьох різних вагонах:

 • плацкарт;
 • купе;
 • люкс.

Плацкарт користується великою популярністю, оскільки вважається бюджетним варіантом. Тут усі їдуть разом, кожний – на своєму індивідуальному місці. Купе - найбільш відокремлений варіант, призначений для чотирьох осіб. Люкс – дорогий та комфортний. Він вміщує двох пасажирів.

Неважливо в який вагон ви зробите замовлення залізничних квитків. Їхати буде зручно, цікаво, а ще й можна буде поспати. Всі місця виготовлені у вигляді м'якої кушетки.

Скільки коштує квиток на поїзд Вінниця - Івано-Франківськ

Якщо наявність квитків на поїзд можна побачити на сайті відразу, після вибору напрямку, то для обчислення вартості знадобляться дані про поїздку. Програма порахує ціну та вкаже її внизу сторінки після того, як користувач уточнить у фільтрі дату та час відправлення, тип вагона, місця.

Як купити залізничні квитки Вінниця - Івано-Франківськ

Залізничні квитки Вінниця - Івано-Франківськ можна з легкістю купити на нашому сайті skybooking.ua. Лише кілька кроків і проїзний вже чекає на вас поштою:

 1. Для початку потрібно на головній сторінці вказати міста відправлення та прибуття.
 2. Потім у календарі вибрати потрібну дату.
 3. На екрані з'явиться список поїздів, серед них натисніть на відповідний час.
 4. На схемі з вільними місцями позначте ті, що найбільше сподобалися.
 5. Тепер потрібно заповнити анкету. Напишіть ПІБ (як у паспорті), телефон та електронну пошту.
 6. В кінці оплатите проїзний натиснувши кнопку "купити", і прописавши реквізити картки.

Після всього на пошту прийде електронний залізничний квиток. Його не треба друкувати. Просто скачайте на телефон та покажіть перед відправкою провіднику. Він відсканує QR-код та покаже ваше місце. Як бачите, купити квиток на поїзд онлайн - дуже просто і набагато швидше, ніж у касі.

Де купити квиток на поїзд

Кожен пасажир має вибір, де робити замовлення залізничних квитків. Деякі купують всі онлайн, інші йдуть до каси на вокзалі. Ми рекомендуємо скористатися першим способом.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Наш сайт skybooking.ua не даремно користується популярністю серед пасажирів. Покупка квитків онлайн має безліч переваг:

 • це швидко та зручно;
 • не потрібно витрачати час на дорогу до вокзалу та очікування у черзі;
 • залізничний квиток в електронному вигляді ніхто не вкраде, його неможливо втратити або порвати;
 • можна спокійно вибрати підходящий час та місце для поїздки.

Це вагомі аргументи чому варто купити залізничні квитки онлайн.

Купити квитки на поїзд в касі

На вокзалах майже завжди є черги до каси, це говорить, що багато покупців досі віддають перевагу цьому способу. Але процес забирає дуже багато часу та сил. До того ж буває, що потрібного місця не буде, а вигадувати альтернативні варіанти на ходу – незручно.

Розклад руху поїздів Вінниця - Івано-Франківськ

Наявність квитків на поїзд, а також графіки відправлення та прибуття доступні на сервісі SkyBooking. За достовірність інформації можна не переживати, оскільки сайт співпрацює з оператором Укрзалізниці.

Важливо розуміти, що у розкладі поїздів можуть відбуватися зміни залежно від погодних умов чи інших непередбачених ситуацій. Перед кожною поїздкою пасажирам рекомендується перевіряти, чи не змінився час відправлення.

Приємної подорожі

Офіційний сайт skybooking.ua - це найкраща можливість замовити квитки на поїзд. Замовлення займе всього кілька хвилин, а подорож буде комфортною та приємною.