Завантаження...

train_s

Потяг Вінниця - Чернігів

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Вінниця - Чернігів

З Вінниці до Чернігова найкраще добиратися поїздом. Пряме сполучення без пересадок забезпечує поїзд, що прямує з Івано-Франківська. Це регулярний маршрут, популярний серед туристів та пасажирів, яким доводиться часто їздити по роботі, навчанню чи побутовим питанням. Час у дорозі займає близько шести годин. Посадка у Вінниці відбувається після опівночі, що потрібно враховувати під час організації дороги на вокзал, коли міський транспорт не працює. Поїзд прибуває до Чернігова після 7:00, коли до рейсу вже виходять основні автобуси. Скоротити час на вокзалі можна у цілодобових кафе.

Потяг із Вінниці до Чернігова ходить не щодня, тож попит на квитки високий. Їх слід викуповувати за кілька тижнів до дати виїзду. На нашому сайті skybooking.ua надано доступ до актуального розкладу залізничних поїздів по всій Україні з можливістю швидкої купівлі квитків та віддаленої оплати. Замовлення залізничних квитків онлайн - відмінне рішення для мандрівників, які цінують свій час і хочуть почати поїздку в піднесеному настрої з комфортом.

;

Жд Квитки Вінниця - Чернігів

Сучасні способи оплати проїзду на поїзд дозволяють уникнути стомлюючих черг біля галасливих залізничних кас. Для посадки на рейс із Вінниці до Чернігова підходять як класичні квитки на стандартизованих бланках, так і електронні бланки чи їх роздруківки. У бортпровідників на маршруті є портативні термінали, за допомогою яких можуть вважати QR-код. Додатково пасажиру слід надати паспорт (ID-карту) для порівняння персональних даних на проїзному документі.

Скільки коштує квиток на поїзд Вінниця - Чернігів

Вартість залізничних квитків залежить від багатьох факторів:

 • відстані;
 • популярність напряму;
 • типу поїздів, які обслуговують маршрут;
 • типу посадкового місця (сидячі та плацкарт – найдешевші, люкс – найдорожчі);
 • сезонності (наприклад, взимку південні напрямки значно дешевші, ніж у літній сезон відпусток);
 • часу прямування поїзда.

Дізнатися про актуальні ціни та наявність квитків на поїзд можна за допомогою сервісу SkyBooking, система якого автоматично оновлюється, відповідно до змін у базі даних Укрзалізниці.

Як купити залізничні квитки Вінниця - Чернігів

Сьогодні купити квиток на поїзд онлайн можна в будь-який час з будь-якого гаджета. Сервіс SkyBooking працює цілодобово, забезпечуючи безперебійний доступ до достовірної інформації про залізничні пасажирські перевезення. Щоб замовити електронний квиток, достатньо виконати лише кілька простих кроків:

 1. Відкрити на сайті сторінку пошуку залізничних квитків.
 2. Ввести дані маршруту Вінниця - Чернігів.
 3. Із запропонованого списку доступних рейсів вибрати найзручніший.
 4. Вказати номер вагона та посадкове місце з числа вільних.
 5. Заповнити особисті дані (повне ім'я та адресу електронної пошти для отримання електронного квитка), додаткові послуги.
 6. Вибрати спосіб оплати (банківською карткою, через систему інтернет-банкінгу чи платіжні системи) та провести оплату.

Перевірте правильність оформлення проїзного документа, що надійшов на вказаний e-mail.

Де купити квиток на поїзд

На маршруті діють електронні квитки та класичні бланки залізничних кас. Спосіб купівлі – індивідуальне рішення кожного, що має свої незаперечні переваги та недоліки.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Сервіс SkyBooking доступний цілодобово. На ньому можна замовити квитки на поїзд онлайн у будь-який зручний момент. Для цього не потрібно витрачати час на дорогу до залізничних кас і штовхатися в чергах. У вас буде скільки завгодно часу на оформлення замовлення.

Купити квитки на поїзд в касі

Зазвичай каси розташовані на залізничних вокзалах. У співробітника Укрзалізниці ви можете дізнатися різні подробиці про рейс, що цікавить. При цьому через великі черги та шум у касі важко зібратися з думками і зробити зважену покупку квитка.

Розклад руху поїздів Вінниця - Чернігів

Сайт skybooking.ua надає повний розклад поїздів Вінниця – Чернігів, а також на інших маршрутах по всій країні, зокрема Київ – Трускавець, Черкаси – Хмельницький та ін. Графік руху може змінюватися раптово та відповідно до сезонності. Рекомендується перевіряти розклад перед кожною поїздкою, щоб бути в курсі останніх подій.

Приємної подорожі

Бронюйте квитки Вінниця - Чернігів за своїми правилами і подорожуйте з комфортом!