Завантаження...

train_s

Потяг Ужгород - Запоріжжя

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ужгород - Запоріжжя

Запоріжжя – це справжнє багатство України. Місто, яке зберігає козацьку спадщину та розвиває сучасні інновації. Якщо ви плануєте поїздку з Ужгорода до Запоріжжя, варто заздалегідь потурбуватися про придбання залізничних квитків на поїзд. Чим раніше ви це зробите, тим більше варіантів вибору у вас буде. Ближче до дати відправлення місць у вагонах стає менше і ви ризикуєте не встигнути вибрати відповідний рейс.

Щоб дістатися з Ужгорода до Запоріжжя з комфортом, купуйте квитки на поїзд від Укрзалізниці за допомогою зручного сервісу SkyBooking. За допомогою агрегатора ви можете вибрати найбільш підходящий варіант поїзда. Вся вказана на сайті інформація є достовірною та перевіреною.

Щоб купити квитки на поїзд вигідно та швидко, введіть міста відправлення та прибуття, а також потрібні дати та тип поїздки – в одну чи обидві сторони. Система вам покаже всі доступні пропозиції, серед яких можна вибрати найоптимальніший рейс. Замовлення залізничних квитків не займе багато часу, тому ви можете зробити це на роботі, вдома, в кафе або навіть в автомобільній пробці.

;

Залізничні квитки Ужгород - Запоріжжя

Замовлення залізничних квитків за допомогою сервісу SkyBooking є найкращим рішенням, адже ви зможете отримати їх відразу на пошту без необхідності їхати до каси вокзалу. При виборі проїзного документа варто звернути увагу на їхню відмінність. Є електронні квитки з QR-кодом та номером замовлення. У першому випадку ви можете відразу завантажити е-квиток на смартфон або за бажання роздрукувати. У другому – необхідно у касі на вокзалі обміняти його на роздрукований. Ця інформація буде вказана на самому електронному квитку, тому після його отримання уважно ознайомтеся з ним.

Скільки коштує квиток на поїзд Ужгород - Запоріжжя

Дізнатися вартість квитків з Ужгорода в Запоріжжя ви можете також на нашому сайті. Для цього виконайте декілька простих дій:

 1. Введіть бажаний маршрут.
 2. Виберіть дату надсилання.

Після цього ви побачите список доступних маршрутів та біля кожного вагона ціну проїзду. Однак це не остаточна вартість, оскільки на неї можуть вплинути додаткові послуги, пільги, провезення нестандартного багажу. Всі ці параметри ви зможете вказати після вибору поїзда та вагона. Точну ціну буде вказано внизу сторінки.

Також зверніть увагу, що вартість змінюється в залежності від дня тижня та свят. Якщо ваша поїздка не має чіткої дати, можна вивчити всі рейси на найближчі дні та порівняти суму.

Як купити залізничні квитки Ужгород - Запоріжжя

Придбати квитки на поїзд онлайн досить просто. Цей процес не триватиме багато часу. Для цього виконайте такі етапи:

 1. Вказати місця відправлення та прибуття (Ужгород – Запоріжжя).
 2. Вибрати передбачувану дату. За потреби можна відразу вказати день повернення.
 3. Зі запропонованого списку поїздів вибрати оптимальний і вирішити, який тип вагона вам підійде більше.
 4. На інтерактивній схемі вибрати місце.
 5. Виберіть додаткові послуги.
 6. Вказати особисті дані пасажира - ПІБ, номер телефону та email.
 7. Виконати оплату через банкінг.

Е-квиток прийде на вказану пошту. Перед посадкою покажіть його у телефоні та у роздрукованому вигляді провіднику, не забудьте також пред'явити посвідчення особи.

Де купити квиток на поїзд

Замовити квиток на поїзд можна у касі на вокзалі або на сайті skybooking.ua. Кожен спосіб має свої нюанси, які необхідно враховувати під час ухвалення рішення. Розглянемо кожен окремо.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Щоб купити квиток на поїзд Ужгород - Запоріжжя онлайн, скористайтесь сервісом SkyBooking – це швидко та зручно. Оплата квитків відбувається моментально прямо на сайті - лише виберіть зручну для вас інтернет-систему платежів, тобто здійснити покупку ви можете, не виходячи з дому. Електронні квитки неможливо втратити або порвати випадково і ви точно знатимете, що подорож відбудеться у вибраний день.

Купити квиток на поїзд в касі

Другим та більш звичним для багатьох пасажирів способом купівлі квитків на поїзд є пряме звернення до каси залізничного вокзалу. Головна перевага цього способу – це можливість отримати паперовий варіант квитка, якщо вам такий потрібен. Але в цьому випадку є деякі недоліки:

 • необхідність їхати на вокзал;
 • очікування у черзі;
 • немає можливості подивитися розклад та вартість заздалегідь.

Якщо ви хочете заощадити час, рекомендуємо вибирати покупку квитків онлайн.

Розклад руху поїздів Ужгород - Запоріжжя

Не забудьте уточнити час відправлення рейсу. Дізнатись розклад поїздів ви можете на сайті skybooking.ua. Для цього оберіть потрібний напрямок – Ужгород – Запоріжжя, а також введіть необхідну дату. Ви можете довіряти нашому сервісу, адже розклад повністю збігається з тим, що представлений на офіційному сайті Укрзалізниці.

Приємної подорожі

Сервіс SkyBooking бажає вам щасливої та комфортної подорожі! Залишайтеся з нами!