Завантаження...

train_s

Потяг Ужгород - Одеса

Подорож, яка вас надихне
Туди
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ужгород - Одеса

Города Ужгород и Одесса находятся достаточно далеко друг от друга. Пассажирам в дороге придется провести достаточно много времени, поэтому рекомендуем для путешествия выбирать жд транспорт. В нем будет гораздо удобнее преодолеть такую большую дистанцию.

Поездов Ужгород – Одесса на маршруте есть два. Один ездит каждый день, другой – в определенные дни. Оба отправляются во второй половине дня, а прибывают только на следующий день ближе к обеду. Во время поездки пассажиры могут хорошо выспаться, перекусить и выпить горячие напитки. Именно в этом преимущества железнодорожного транспорта. Ну и не стоит забывать, что путешествия на поезде являются более безопасными и бюджетными.

Заказать билеты на поезд лучше всего с помощью сервиса SkyBooking. Планируя поездку, лучше начать с заказа жд билетов за 2-3 недели до отправления. Поклонники спонтанных путешествий могут приобрести билеты непосредственно перед отправлением, только тогда может оказаться нужных мест в наличии.

Купить ж/д билеты онлайн можно на любой пассажирский поезд в любое время суток. На нашем сайте вы найдете актуальную и точную информацию, соответствующую данным системы Укрзализныцы.

;

Залізничні квитки Ужгород - Одеса

Бажаючим побувати біля моря треба заздалегідь думати про місця. Поїзд Ужгород – Одеса проводить дорогою приблизно 17 годин. Це досить багато, тому важливо вибрати зручні місця. Кожен пасажир може купити квиток в одному із трьох вагонів:

  • плацкарт (загальний вагон, де всі пасажири їдуть разом);
  • купе (розраховано на 4 особи);
  • люкс (розрахований на 2 пасажири).

Залежно від обраного вагона буде сформовано ціну. У всіх вагонах місця комфортні. Пасажири можуть відпочити та поспати. Додатково до залізничних квитків можна замовити постіль, а в самому поїзді – їжу та напої.

Скільки коштує квиток Ужгород - Одеса

Перед тим, як купити квитки на поїзд онлайн, потрібно дізнатися про їх точну вартість. Для цього за допомогою фільтрів введіть наступні дані: день відправлення, час, тип вагона, місце та вкажіть наявність пільг (якщо є підтверджуючі документи). Програма визнає ціну.

Якщо ви ще не маєте точної інформації про свою поїздку, на офіційному сайті skybooking.ua ви завжди можете переглянути докладну інформацію, в тому числі вартість залізничних квитків, по кожному напрямку.

Як купити залізничні квитки Ужгород - Одеса

Залізничні квитки Ужгород - Одеса можна замовити за допомогою сервісу SkyBooking. Це дуже просто за допомогою будь-якого гаджета, Інтернету та банківської картки. Для цього дотримуйтесь докладної інструкції:

  1. У рядку пошуку напишіть назви двох міст – Ужгород – Одеса.
  2. Потім у календарі виберіть дату надсилання.
  3. У списку поїздів натисніть на відповідний час.
  4. Далі оберіть вільні місця на даній схемі.
  5. На екрані з'явиться анкета. У ній вкажіть ПІБ, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
  6. Наприкінці натисніть кнопку "Купити" та сплатіть замовлення.

Замовлення залізничних квитків здійснюється дійсно швидко. Після того, як проїзний прийде на пошту, його обов'язково потрібно скачати на телефон і перед виїздом показати провіднику, який відсканує QR-код.

Де купити квиток на поїзд

Перевірити наявність квитків на поїзд можна за допомогою сервісу SkyBooking або в касі на вокзалі. Ми рекомендуємо скористатися першим способом, тому що він зручніший.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купити залізничні квитки онлайн можна швидко і легко на сайті skybooking.ua. Для цього не потрібно відволікатися від своїх справ і кудись іти. До того ж, електронний залізничний квиток має безліч плюсів. Він не губиться і не рветься. Його можна зберігати в телефоні або в особистому кабінеті. Завдяки QR-коду провідник може дізнатися про всю потрібну інформацію про пасажира.

Купити квиток на поїзд в касі

Замовити квитки на поїзд у касі також дуже просто. Потрібно лише надати касиру всю інформацію, надати гроші та забрати готові проїзні. Але тільки перед усім цим ще треба доїхати до вокзалу і почекати в черзі. Не виключено, що в наявності квитків на поїзд не виявиться і доведеться на ходу шукати альтернативні варіанти. Цінуйте свій час та користуйтесь онлайн-сервісом.

Розклад руху поїздів Ужгород - Одеса

На офіційному сайті skybooking.ua є точний розклад поїздів у кожному напрямку. Інформація завжди відповідає дійсності, оскільки сервіс співпрацює з оператором Укрзалізниці. Рекомендуємо всім пасажирам у день відправки перевірять актуальну інформацію про свій рейс. Це допоможе вам точніше планувати свої поїздки.

Приємної подорожі

Найкращий сервіс, де можна зробити замовлення залізничних квитків – SkyBooking. Наша команда з радістю надасть вам будь-яку допомогу в пошуку та купівлі квитків на залізничний транспорт.