Завантаження...

train_s

Потяг Ужгород - Мукачево

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ужгород - Мукачево

Закарпатська область приваблює туристів красою гірської природи та самобутністю регіону. Маленьке місто Мукачево люб'язно запрошує гостей прогулятися затишними вуличками, щедро пригощає у колоритних ресторанчиках, відчиняє ворота замку Паланок, де знайомить з історією України, та огортає своєю могутньою енергетикою. Обов'язково виберіть Мукачеве для своєї подорожі. Найкращий спосіб дістатися з Ужгорода до Мукачевого – поїздом Укрзалізниці. Ваш шлях займе близько двох годин.

Сервіс SkyBooking допоможе пасажирам купити квиток на поїзд вигідно та швидко. Скористайтеся простою формою замовлення квитків на сайті, дотримуючись простого алгоритму: введіть основні дані та система покаже вам актуальні пропозиції.

;

Залізничні квитки Ужгород - Мукачеве

Квитки на поїзд бувають двох видів:

 1. Паперові – придбати можна лише у касі залізничного вокзалу.
 2. Електронні квитки. Сервіс Skybooking надсилає квитки на електронну пошту після оформлення замовлення.

Електронні залізничні квитки - аналог звичних нам паперових. Електронні квитки містять QR-код, який зчитують провідники перед посадкою пасажирів у вагон. Купівля квитків на поїзд онлайн вважається більш зручною та швидкою, адже ви легко можете оформити замовлення з телефону чи комп'ютера.

Скільки коштує квиток на поїзд Ужгород - Мукачеве

Для того щоб дізнатися про актуальну вартість квитків, переходьте на сайт skybooking.ua. У полі введіть початковий та кінцевий пункти вашої поїздки, виберіть дати та місця у вагоні. Далі агрегатор автоматично підбере рейси і покаже ціни. Якщо ваша подорож гнучка, ви можете міняти дні і таким чином впливати на ціну. Не забувайте, що на загальну вартість квитка можуть вплинути такі параметри:

 • день (будній, вихідний, передсвятковий);
 • пора року;
 • клас вагону – загальний, сидячий в Інтерсіті, плацкарт, купе чи люкс;
 • наявність додаткових послуг (ліжко, напої).

Як купити залізничні квитки Ужгород - Мукачеве

Замовлення залізничних квитків онлайн - інтуїтивно простий і зрозумілий шлях покупки. Для того, щоб оформити замовлення, виконайте ряд нескладних дій:

 1. Впишіть місця відправлення (Ужгород) та прибуття (Мукачево).
 2. Вкажіть потрібну дату та час.
 3. Виберіть вагон та місце.
 4. Вкажіть свої ПІБ у полі для того, щоб дані були вказані у квитку. Не забудьте взяти документи, що засвідчують.
 5. Проведіть розрахунок – виберіть платіжну систему.
 6. Підтвердьте оплату.
 7. Отримайте електронний квиток із QR-кодом на пошту.

Де купити квиток на поїзд

Ви можете вибрати один із доступних способів купівлі квитків – онлайн через спеціальний сервіс або через касу на вокзалі.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Саме цей спосіб є найкращим при покупці квитків на поїзд. Сервіс SkyBooking дозволяє придбати квиток у спокійній та комфортній обстановці. Для цього достатньо виконати покрокову коротку інструкцію, описану вище. Онлайн-сервіс дозволяє економити час, але що найголовніше - ви можете підібрати залізничні квитки згідно з будь-яким бюджетом!

Купити квиток на поїзд в касі

Крім того, ви можете купити квитки у касі. Проте, наскільки зручний такий спосіб? Для цього вам необхідно заздалегідь приїхати на вокзал (бажано за кілька днів) та купити квиток на вибраний поїзд. Не завжди хочеться витрачати вільний час на дорогу, особливо якщо є альтернатива - купівля квитків онлайн через телефон або комп'ютер.

Розклад руху поїздів Ужгород - Мукачеве

Перед кожною поїздкою важливо уважно ознайомитись із розкладом потрібного вам рейсу. Не виключено, що час відправки може змінитися, тому заздалегідь зайдіть на сайт, вкажіть дані вашого рейсу та перегляньте розклад. Не забувайте, що на вокзал потрібно приїхати за півгодини до відправлення.

Хорошої подорожі