Завантаження...

train_s

Потяг Ужгород - Харків

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Ужгород - Харків

Що може бути кращим за поїздку в прекрасне місто Харків. Харків приваблює туристів своєю надзвичайною красою – сучасними зеленими парками та зонами відпочинку, затишними кафе та розкішними ресторанами, а головне – дивовижною атмосферою свободи та пригод.

Незважаючи на те, що Харків знаходиться досить далеко від Ужгорода, найкращим та найкомфортнішим способом дістатися до нього залишається залізничний транспорт Укрзалізниці.

Щоб ваша поїздка залишила лише приємні враження, варто заздалегідь подбати про проїзні документи. Щоб для пасажирів купити квиток на потяг вигідно та швидко, краще скористатися спеціальним сервісом SkyBooking, який підбере найоптимальніші пропозиції. На сайті ви знайдете актуальну інформацію, на підставі якої зможете збудувати як прямий маршрут, так і пересадками. Замовлення залізничних квитків не займе багато часу, якщо ви вже точно знаєте, коли потрібно виїжджати.

;

Залізничні квитки Ужгород - Харків

Для того щоб поїхати до Харкова поїздом, ви повинні мати один із видів залізничних квитків:

 1. Паперовий варіант, який можна купити в касі залізничного вокзалу. Якщо у вас є електронний квиток, ви можете його обміняти на паперовий у касі Укрзалізниці.
 2. Електронний квиток, який ви легко отримаєте на свій e-mail, вказаний в особистому кабінеті користувача на нашому сайті. Потім його можна завантажити на смартфон і показати його провіднику.

Головне правило успішної поїздки - залізничні квитки необхідно купувати заздалегідь. Купівля квитків на поїзд онлайн вважається більш зручним та швидким, адже ви легко можете оформити замовлення на телефоні чи комп'ютері без необхідності поїздки на вокзал.

Скільки коштує квиток на поїзд Ужгород - Харків

При плануванні поїздки необхідно враховувати, що вартість квитків на поїзд може постійно змінюватися. На ціну можуть впливати такі фактори, як день тижня, пора року чи свята. Саме тому завжди важливо мати уявлення про актуальну вартість. Для цього в спеціальному полі введіть початковий та кінцевий пункти вашої поїздки та виберіть дати та місця у вагоні. Далі ви побачите список доступних рейсів. Якщо дати вашої поїздки ще не визначено, ви можете переглянути рейси в інші дні тижня. Це допоможе обрати найкращий для вас варіант.

На вартість поїздки також впливає тип вагону (плацкарт, люкс чи купе), пільги, а також додаткові послуги (напої, постіль, багаж). Вибираючи ті чи інші параметри, ви можете легко коригувати ціну залізничного квитка.

Як купити залізничні квитки Ужгород - Харків

Замовлення залізничних квитків онлайн - це дуже швидкий процес, адже сервіс SkyBooking робить все можливе для цього. Щоб знайти та сплатити зручне місце у вагоні, необхідно виконати наступне:

 • впишіть бажаний напрямок – початковий та кінцевий пункти (Ужгород – Харків);
 • виберіть дату надсилання. За необхідності одразу вкажіть дату повернення;
 • визначтеся з вагоном та місцем;
 • виберіть додаткові послуги;
 • вкажіть дані пасажира (ПІБ, номер телефону, email);
 • завершіть процес оплатою найзручнішим для вас способом.

Після підтвердження оплати е-квиток з QR-кодом буде надіслано на вказану електронну пошту. Під час посадки потрібно буде показати його провіднику на своєму смартфоні. При собі необхідно мати посвідчення особи.

Де купити квиток на поїзд

Ви можете придбати квиток на поїзд, який курсує за напрямом Ужгород – Харків двома способами – онлайн на нашому сайті або в касі на залізничному вокзалі. Давайте розберемося, який із них зручніший.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Покупка на нашому сайті дає можливість обрати квитки на поїзд за найприємнішими цінами. Тут ви можете самостійно знайти зручне місце у вагоні, а також підібрати дату та час поїздки. Це досить швидко - покупка онлайн за допомогою сервісу SkyBooking займе лише кілька хвилин. Серед переваг оформлення квитків на поїзд онлайн виділяють:

 • найпростіший спосіб пошуку та оплати залізничних квитків;
 • можливість вибирати потрібну дату та змінювати різні параметри;
 • можливість бачити всі доступні рейси відразу;
 • відсутність потреби їхати на вокзал.

Більше того, електронний квиток завжди буде у вас під рукою. Не потрібно переживати, що ви можете втратити або забути вдома.

Купити квиток на поїзд в касі

Ви також можете купити залізничний квиток в касі, але пам'ятайте, що цей метод є менш зручним. У цьому випадку потрібно виділити час за кілька днів до рейсу. Потрібно буде відвідати залізничний вокзал, прийти до кас та зачекати на свою чергу. Такий варіант може бути актуальним для тих, кому потрібні паперові квитки, наприклад, для підтвердження відправлення у відрядження. Однак так само ви можете роздрукувати і електронний квиток.

Розклад руху поїздів Ужгород - Харків

Не забудьте ознайомитись з розкладом поїздів Ужгород – Харків. Це також можна зробити за допомогою сервісу SkyBooking. Вкажіть напрямок поїзда та дату, після чого програма видасть вам актуальний час відправлення. Ви можете довіряти нашому сервісу, адже розклад на сайті повністю збігається із даними Укрзалізниці.

Гарної подорожі!