Завантаження...

train_s

Потяг Трускавець - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Трускавець - Київ

Мандрівка поїздом зі здравниці України міста Трускавця, який розмістився у передгір'ї Карпат у мальовничій долині річки Воротище, що є притоком Солониці до Києва, займає близько 14 години. Всю подорож пасажир може насолоджуватися краєвидами з вікна під мірний стукіт коліс. Напрямок забезпечують стандартні поїзди з посадковими місцями типів плацкарт, купе та люкс.

Можна підібрати рейс із ранковим або вечірнім прибуттям. Поїзди ходять регулярно, але з великими інтервалами, тому квитки мають великий попит і швидко розкуповуються. Досвідчені користувачі залізниці, кому доводиться їздити регулярно, знають, щоб встигнути купити залізничні квитки на популярний рейс, краще забронювати їх заздалегідь - за 3-4 тижні до дати відбуття.

SkyBooking надає онлайн-сервіс замовлення та купівлі залізничних квитків, де можна швидко і недорого купити квитки на поїзд Трускавець – Київ у будь-який час доби та з будь-якого гаджета, підключеного до інтернету. Купити жд квиток через інтернет - комфортний спосіб організації поїздки, не виходячи з дому. Система пошуку SkyBooking заощадить час, нерви та гроші та допоможе почати подорож з гарним настроєм.

;

Жд Квитки Трускавець - Київ

Для посадки на поїзд достатньо пред'явити електронний білет на екрані свого смартфона. Бортпровідник відсканує його штрих-код портативним терміналом та перевірить в базі відповідність особистих даних пасажира. Залізничні квитки онлайн дозволяють не турбуватися про стомлюючий візит до каси.

Аналогічна процедура передбачена для друкованих електронних версій або стандартних бланків, придбаних у залізничній касі. При посадці на поїзд важливо мати при собі посвідчення особи.

Скільки коштує квиток на поїзд Трускавець - Київ

Дізнатися вартість проїзду з Трускавця до Києва можна заздалегідь, скориставшись вікном пошуку залізничних квитків з допомогою сервісу SkyBooking. Для цього необхідно задати у рядок запиту пункти відбуття та призначення та дату виїзду. Система автоматично підбере відповідні результати з бази даних “Укрзалізниці” та видасть їх у порядку зростання ціни. Із запропонованих варіантів можна вибрати оптимальний за співвідношенням вартості та умов проїзду: типу вагона (загальний, плацкарт, купе, люкс або СВ), часу відправлення.

Як купити залізничні квитки Трускавець - Київ

Купити квиток на поїзд Трускавець - Київ на сайті skybooking.ua можна за пару натискань:

  • вибираємо оптимальний поїзд із запропонованих варіантів на сторінці пошуку;
  • вибираємо тип вагона – плацкарт, купе чи люкс;
  • на сторінці поїзда, що відкрилася, вказуємо бажаний вагон і відповідне вільне місце в ньому. Посадкові місця вказані з урахуванням розташування – верхні та нижні полиці;
  • вводимо особисті дані (ПІБ), повний або дитячий квиток, потреба постільної білизни та напоїв у дорозі;
  • підтверджуємо свій вибір натисканням кнопки "Оплатити";
  • вказуємо спосіб оплати (за допомогою банківської картки Visa/MasterCard);
  • після підтвердження оплати отримуємо електронний квиток на вказаний e-mail.

В отриманому документі буде написано, яким чином його необхідно пред'явити для посадки на поїзд – в електронному вигляді, роздрукованому або попередньо обміняти у вокзальній касі без черги.

Де купити квиток на поїзд Трускавець - Київ?

Придбати квитки на потяг із Трускавця до Києва можна у залізничних касах, на офіційному сайті "Укрзалізниця" або через онлайн-сервіс Skybooking. Придбати квиток на поїзд онлайн через систему пошуку можна у будь-який зручний час з комп'ютера, планшета чи смартфона. Це зручний та швидкий спосіб доступу до залізничних напрямків по Україні, в тому числі найпопулярнішим, як Київ - Одеса чи Львів - Ужгород.

Розклад поїздів та електричок Трускавець - Київ

Сервіс замовлення залізничних квитків SkyBooking безпосередньо пов'язаний із залізничною базою даних Укрзалізниці, а тому тут найактуальніша та найсвіжіша інформація про рейси та вартість проїзду. На сайті представлений зручний розклад поїздів Трускавець - Київ, за яким можна легко знайти рейс на потрібну дату, вибрати станцію відправлення та призначення, уточнити час прибуття поїзда саме до цих пунктів, тип вагона та вартість квитка. У розкладі враховано всі типи пасажирського залізничного транспорту: поїзди далекого прямування, електропоїзди (приміські), експреси, нові поїзди Hyundai, швидкісні InterCity та Інтерсіті+.

При виборі поїзда Трускавець - Київ звертайте увагу на час відправлення – ранковий, денний чи нічний та тривалість рейсу. Важливо враховувати час прибуття, щоб спланувати маршрут від вокзалу до готелю або за заданою адресою. Якщо поїзд приходить вночі, коли міський транспорт ще не працює, потрібно розраховувати на таксі. На вокзалі можна перекусити в цілодобових кафе або випити кави, що бадьорить. Щасливої ​​дороги!