Завантаження...

train_s

Потяг Тернопіль - Ужгород

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Тернопіль - Ужгород

SkyBooking – це максимально простий для користування сервіс пошуку, бронювання та купівлі квитків. Ви можете знайти залізничний квиток у напрямку Тернопіль - Ужгород всього за декілька хвилин, – достатньо просто заповнити пошукову форму, ввівши потрібні вам міста та вибравши дати.

Далі система в автоматичному режимі знайде варіанти поїздів, ви будете бачити типи вагонів і кількість вільних місць у них. Проста та зрозуміла віртуальна схема вагона дозволить також бачити розташування місць у поїзді – верхні/нижні/бокові полиці, сидячі місця біля вікна, посередині або біля проходу, місця на початку, у середині та наприкінці вагона. Таким чином ви можете підібрати максимально комфортний для себе варіант.

Можна вибрати місця у поданих видах вагонів – плацкарт, купе, люкс, сидячий. Навпроти кожного вагона конкретного поїзда вказано кількість вільних місць, а також ціну за місце.

;

Скільки коштує квиток на поїзд Тернопіль - Ужгород

Вартість квитка на поїзд залежить від декількох параметрів:

  • дати поїздки;
  • тривалості маршруту;
  • часу в дорозі;
  • рівня комфортності;
  • додаткових послуги;
  • видів квитка – дорослий, дитячий чи студентський;
  • типу вагона.

Ви також можете придбати відразу декілька квитків, вибравши вільні місця, що вам сподобалися. Додатково можна оформити квиток на перевезення тварин та великогабаритного багажу. При оформленні замовлення пасажир може вибирати додаткові послуги у вигляді замовлення постільної білизни, напоїв, їжі. Оплата здійснюється онлайн. Якщо ви оформляєте бланк замовлення, його потрібно буде обміняти в касі вокзалу.

Як купити залізничний квиток на поїзд Тернопіль - Ужгород

Придбати залізничний квиток на поїзд, що прямує з Тернополя до Ужгорода, дуже просто. Достатньо лише заповнити форму пошуку, вибрати місце, що сподобалося і натиснути кнопку "купити". Після чого вказати ПІБ пасажира, його номер телефону та електронну адресу. На email прийде лист із вкладенням квитка. Доступні місця у вибраному вагоні поїзда позначені світло-сірим кольором, коли ви наводите на них і вибираєте, вони стають зеленими. Зайняті місця позначені темно-сірим.

Де купити квиток на поїзд Тернопіль - Ужгород

Придбати квитки за вигідною ціною на поїзди за напрямом Тернопіль - Ужгород краще онлайн на нашому сайті. Оформити покупку квитків можна в будь-який зручний для вас час та в будь-якому місці. Вам не доведеться стояти в черзі до каси залізничного вокзалу, до того ж, електронний квиток ви не втратите і не пошкодите випадково. Такий документ для проїзду досить просто зберегти на ваш пристрій або пред'явити з електронної пошти провіднику під час посадки у вагон.

Електронний квиток із QR-кодом дає право на посадку без друкованого варіанта, провідник просто зчитує дані за допомогою спеціального девайсу. Але також ви можете купити квиток звичним способом – у касах залізничних вокзалів. У цьому випадку квитків вже може не бути в наявності, вам доведеться витратити час на дорогу та чергу до каси. Тому покупка онлайн зручніша і вигідніша.

Розклад руху поїздів Тернопіль - Ужгород

У нас ви можете не тільки придбати залізничні квитки на поїзд онлайн, а й дізнатися про розклад поїздів та електричок по заданому маршруту. Актуальний графік береться із офіційного сайту Укрзалізниці. У нас представлений розклад швидкісних нічних та денних пасажирських поїздів, електропоїздів, поїздів Інтерсіті.

Знаючи розклад руху, ви можете планувати свою подорож прямими маршрутами або з пересадками. Команда SkyBooking бажає вам приємної подорожі.