Завантаження...

train_s

Потяг Тернопіль - Полтава

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Тернопіль - Полтава

Потрапити із західної частини України до центральної досить просто, якщо скористатися поїздом. Це найбільш комфортабельний, безпечний та зручний спосіб подорожі країною. З Тернополя до Полтави курсують поїзди, купити квиток на які можна на нашому сайті.

Поїзд Тернопіль - Полтава відправляється зі Львова. У Тернополі він о 22:33, прибуває на станцію Полтава-Київська о 12:14. У дорозі поїзд близько 14 годин. Продаж квитків відкривається за 20 днів до відправлення та завершується за годину до відбуття.

Чим раніше ви купуєте залізничні квитки, тим більше вибору поїздів і вільних місць доступні. Також все залежить від популярності маршруту. На сьогодні, поїзд Львів-Харків – один із небагатьох поїздів, якими можна доїхати з Тернополя до Полтави, оскільки він прямує через дані міста.

Завдяки нашому сервісу ви можете забути про довгі та стомлюючі черги, бо вам не потрібно їхати купувати квиток у касі. Заповнивши форму пошуку та оформлення замовлення, залізничні квитки будуть оформлені всього за кілька хвилин, а на вашу електронну адресу прийде квиток. Якщо він містить QR-код, то друк не потрібний. Бланк замовлення потрібно роздруковувати попередньо перед посадкою. Залізничні квитки онлайн – більш вигідний варіант.

;

Залізничні квитки Тернопіль - Полтава

Залізничні квитки у різні типи вагонів представлені на нашому сайті. Ви можете придбати квитки у купе, люкс, плацкарт, а також у сидячий та загальний вагони, у потрібній кількості, за наявності вільних місць.

Зручний інтерфейс сайту дозволяє бачити вільні місця, вибравши тип та номер вагона. Після вибору місця пасажир може відразу приступити до оформлення замовлення протягом декількох хвилин. Для цього необхідно натиснути кнопку “купити” та ввести дані пасажира. В основному електронні квитки на поїзд бувають двох видів:

  • з QR кодом;
  • бланки замовлення.

У першому випадку друк квитка не потрібний, достатньо показати такий квиток на своєму пристрої при посадці в поїзд, і провідник зчитає код за допомогою спеціального пристрою. Бланк замовлення вимагає обміну на квиток у касі залізничного вокзалу. Оформляючи такий вид проїзного документа, пасажир бронює місце і потім отримує роздрукований квиток.

Скільки коштує квиток на поїзд Тернопіль - Полтава

Ціна квитка на поїзд Тернопіль - Полтава залежить від таких критеріїв, як:

  • дата поїздки;
  • вид поїзда;

Також на ціну впливає те, скільки часу купується квиток. Найдешевші варіанти можливі при ранньому бронюванні, продаж квитків на поїзди відкривається за 20 діб до відправлення. Тож купувати квиток краще заздалегідь.

  • ступінь комфортності;
  • вагон;
  • додаткові послуги у вигляді постільної білизни, напоїв.

Як купити залізничні квитки Тернопіль - Полтава

Оформити покупку квитків із нами досить просто. Для цього необхідно вибрати поїзд, вільні місця у вагоні, що сподобався, і заповнити форму нижче. Потім вказати свій email та номер телефону. Безготівкову оплату можна здійснити будь-яким зручним для вас способом. Якщо ви бажаєте придбати декілька квитків, вартість сумується. Ви можете відразу купити один і більше квитків, обравши потрібні вагони та місця. Замовлення залізничних квитків у нас – це швидко, легко і вигідно!

Де купити квиток на поїзд

Купити квитки можна за допомогою зручного сервісу. Вагони з вільними місцями будуть представлені внизу сторінки, у вигляді інтерактивної схеми, на якій видно розташування полиць та місць у поїзді – верхні й нижні, а також бічні полиці, сидіння біля вікна чи проходу (якщо мова про поїзди Інтерсіті). Можна відразу відзначити місця, що сподобалися, і приступити до оформлення замовлення. Також ви можете купити квитки в касах залізничного вокзалу. Але в цьому випадку вам доведеться витратити час на дорогу до каси та можливі черги.

Розклад руху поїздів Тернопіль - Полтава

На нашому сайті ви можете також дізнатися актуальний розклад поїздів та електричок за маршрутом Тернопіль - Полтава. Можна також підібрати варіант поїзда з пересадками або скористатися пошуком варіантом до сусіднього населеного пункту. Також є можливість відсортувати пошук поїздів за заданими параметрами, серед яких – час у дорозі, час відправлення та прибуття.

Розклад дозволить вам знати час руху поїздів, електричок, Інтерсіті та планувати свою подорож максимально комфортно та вигідно. Поїзди відправляються в різний час дня і ночі, це дає можливість вибрати варіант, який вам найбільше підходить. Актуальний графік руху поїздів сервіс синхронізує з офіційним сайтом Укрзалізниці та автоматично відображає за кілька секунд.