Завантаження...

train_s

Потяг Тернопіль - Олександрія

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Тернопіль - Олександрія

Квитки на поїзд за вигідними умовами ви можете придбати на нашому сайті. SkyBooking дозволяє швидко знайти залізничні квитки та купити їх, не виходячи з дому. За маршрутом Тернопіль - Олександрія можна знайти різні варіанти поїздів. В основному вони прямують зі Львова до Дніпра, Запоріжжя та інших міст. Детальніше дізнатися про маршрут повністю ви можете, подивившись на інтерактивну карту, представлену в кожному варіанті поїзда. Знаходиться вона між містами відправлення та прибуття, біля номера поїзда. Натиснувши на неї, ви побачите всі міста та станції, а також час зупинок, через які слідує пасажирський поїзд.

Відстань між Тернополем та Олександрією – 648 км, їхати приблизно 13-15 годин, залежно від поїзда. Є варіанти відправлення вдень та ввечері, прибуття – вранці або вдень. Більш детальна інформація представлена ​​на сторінці кожного поїзда, натиснувши на який ви можете детальніше ознайомитися з умовами поїздки та здійснити замовлення залізничних квитків.

На сторінці пошуку представлені поля, заповнивши які висвітяться варіанти поїздів за маршрутом Тернопіль - Олександрія. Буде вказано номер поїзда, відправлення, час у дорозі, прибуття, вид поїзда (нічний, швидкий, фірмовий тощо), а також кількість вільних місць у кожному з типів вагонів.

;

Залізничні квитки Тернопіль - Олександрія

Придбати квитки без черг та поїздок на вокзал ви можете за допомогою нашого сайту. Достатньо просто вбити в пошукові запити міста відправлення, прибуття та вибрати в календарі потрібну вам дату й система автоматично підбере оптимальні варіанти поїздів у цей день. Залізничні квитки, куплені онлайн, поділяються на два основні види:

  • електронний квиток із QR-кодом;
  • бланк замовлення.

У першому випадку друк квитка не потрібний, достатньо показати його провіднику при посадці в поїзд. Якщо ж ви оформляєте бланк замовлення, його потрібно буде обміняти на звичайний квиток в залізничній касі. Також у нас пасажир може придбати квитки різних видів – дорослий, дитячий, студентський та у різні типи вагонів:

  • плацкарт;
  • купе;
  • люкс;
  • загальний;
  • сидячий.

Електронний квиток – сучасна альтернатива паперовому квитку. Такий варіант набагато зручніший і вигідніший за звичайний, до того ж, його швидко і легко можна купити за допомогою нашого сервісу. Залізничні квитки онлайн оформити дуже просто.

Скільки коштує квиток Тернопіль - Олександрія

Вартість квитка залежатиме від того, на які дати він купується і за скільки часу. Раннє бронювання буде за ціною нижче, ніж за кілька днів до відправлення поїзда. Продаж квитків відкривається за 20 діб до рейсу. Також на ціни впливають рівень комфортності поїзда, вагон та вид квитка, додаткові послуги у вигляді постільної білизни та напоїв, перевезення тварин, відстань та час у дорозі.

У нас ви можете знайти квитки за найнижчими цінами та оформити покупку максимально вигідно для себе. Також можна одразу придбати декілька квитків в одному чи різних вагонах. Загальна сума висвітиться під час оформлення замовлення.

Як купити залізничний квиток Тернопіль - Олександрія

Щоб оформити покупку квитків, потрібно спочатку вибрати поїзд зі списку запропонованих, а потім – вид вагона та місце. Інтерактивну схему представлено на сторінці внизу. Ви наочно бачитимете розташування місць. Вільні виділені світло-сірим кольором, а при натисканні на них стають зеленими. Після того, як ви визначитеся з місцем, потрібно буде заповнити форму замовлення, де вказати прізвище та ім'я пасажира, наявність додаткового багажу, тип квитка, потребу у постільній білизні та напоях.

Над формою замовлення міститься інформація про кондиціювання. Після заповнення всіх полів ви будете перенаправлені на сторінку оплати. Щодо безпеки платежів можете не перейматися, система захищає ваші особисті дані.

Де купити квиток на поїзд Тернопіль - Олександрія

Придбати квитки у будь-якій кількості краще у нас на сайті. Заповнивши пошукову форму, пасажир вказує адресу електронної пошти, на яку потім прийде проїзний документ та номер мобільного телефону. Таким чином, купуючи електронний квиток, ви значно економите свій час та зусилля, адже за ним не потрібно їздити до залізничних кас.

Але придбати квиток також можете, як і раніше, в касі залізничного вокзалу. Однак це вимагатиме більше часу і зусиль, до того ж, потрібних місць на ваші дати може не виявитися. Купуючи квиток онлайн, ви одразу зможете бачити наявність вільних місць та вибрати найбільш комфортні.

Розклад руху поїздів Тернопіль - Олександрія

На нашому сайті ви можете не тільки вигідно придбати квитки, а й дізнатися про актуальний розклад поїздів пасажирських та електричок, а також Інтерсіті. Можна подивитися варіанти з пересадками або із сусіднього міста.