Завантаження...

train_s

Потяг Тернопіль - Одеса

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Тернопіль - Одеса

Швидко та легко знайти квитки на поїзд в Тернопіль - Одеса можна за допомогою сервісу SkyBooking. Онлайн-помічник дозволить забронювати квитки у будь-якому місці. Вам не доведеться стояти в черзі до кас та переживати, що бажаного місця може вже на той час не бути. Наш сервіс дозволить вибрати та купити будь-яке вільне місце у вагонах люкс, купе, плацкарт або сидячий першого/другого класу.

У нас ви можете знайти та забронювати квитки на пасажирські поїзди, електрички, поїзди Хюндай, Інтерсіті, Інтерсіті+.

Для пошуку наявних квитків на поїзди за маршрутом Тернопіль – Одеса необхідно заповнити форму, яка передбачає вибір дати поїздки, час відправлення та прибуття, час у дорозі. Також ви можете відсортувати представлені варіанти за ціною та іншими критеріями та знайти квитки як в один бік, так і туди-назад, вказавши напрямки та дати в полі пошуку.

Сервіс інтегрується з сайтом Укрзалізниці та знайде варіанти поїздів, на які є квитки, що прямують з Тернополя до Одеси на необхідні вам дати.

Поїзди маршрутом Тернопіль - Одеса в основному прямують зі Львова, проходячи через такі станції:

  • Хмельницький;
  • Жмеринка;
  • Вапнярка.

Середній час пороїзду – 10 годин.

;

Залізничні квитки Тернопіль - Одеса

Наш сайт має зручний інтерфейс, при пошуку поїздів Тернопіль - Одеса висвічується кількість знайдених варіантів, а також такі параметри як:

  • ціна;
  • тип вагона;
  • тип поїзда;
  • назва поїзда;
  • час в дорозі;
  • карта маршруту.

Залізничні квитки Тернопіль - Одеса можна знайти за вигідними цінами у нас на сайті.

Скільки коштує квиток на поїзд Тернопіль - Одеса

Вартість квитків Тернопіль - Одеса залежить від дати відправлення та пунктів відправлення та прибуття, а також замовлення додаткових послуг, типу поїзда, його часу у дорозі, квитків в один бік або в обидва кінці.

Сервіс автоматично знайде доступні квитки, використовуючи офіційний сайт Укрзалізниці, і висвітить вам квитки від найдешевшого варіанту до найдорожчого. Ви можете підібрати квиток за відповідною для вас ціною.

Як купити залізничні квитки Тернопіль - Одеса

Знайти, забронювати та оплатити квиток з Тернополя до Одеси ви можете одразу на нашому сайті, ввівши при оформленні замовлення дані банківської картки, з якої буде здійснюватись оплата або, скориставшись сервісом інтернет-банкінгу. Після того, як оплата буде успішно проведена, на вашу електронну адресу надійде лист, в якому буде квиток, а також інформація для подальших дій.

Проїзний документ дає право на посадку та проїзд у поїзді, якщо містить QR-код. Такий квиток можна просто зберегти на телефон або інший гаджет і пред'явити при посадці в поїзд разом із документами, що засвідчують особу. Його можна роздрукувати заздалегідь у касі за потреби. Інші типи проїзних документів містять інструкції щодо подальших дій, залежно від виду квитка.

Де купити квиток на поїзд

Придбати залізничний квиток в одну або обидві сторони на зручні для вас дати завжди можна на нашому сайті. Достатньо просто ввести в наш пошуковик назви міст відправлення та прибуття та вибрати в календарі потрібні дати. Сервіс швидко підбере необхідні варіанти залізничних рейсів, тим самим заощадивши ваш час.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Зручність пошуку на сайті SkyBooking обумовлена ​​ще й тим, що вам відразу відображається вся інформація про рейс, кількість вільних місць, тип вагону, назву поїзда, час в дорозі і т.д. При покупці квитка онлайн також ви можете бачити наявність вільних місць, вид полиці – нижня або верхня і вибрати бажаний номер. У формі оформлення замовлення, що висвічується, коли пасажир відзначить потрібне йому місце, також можна замовити додаткові послуги у вигляді постільної білизни, чаю/кави/води, наявності додаткового багажу і типу квитка (повний або дитячий).

Розклад руху поїздів Тернопіль - Одеса

Всього за кілька хвилин ви можете придбати квитки на нашому веб-сайті онлайн. Крім цього, вам завжди є розклад поїздів, які прямують з Тернополя до Одеси. Це як пасажирські поїзди, так і електропоїзди (електрички). Ви також можете просто ознайомитися з графіком руху поїздів за часом та датами та максимально зручно для себе спланувати поїздку.

Вибираючи залізничний квиток, необхідно звертати увагу на час у дорозі, відстань, дати та час відправлення та прибуття. Особливо уважно будьте із датами. Нічні поїзди дуже зручні, оскільки прибувають вранці або вдень, так отримуєте цілий день в місті.

Команда SkyBooking бажає вам гарної подорожі та комфортної дороги!