Завантаження...

train_s

Потяг Тернопіль - Львів

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Тернопіль - Львів

Швидко та зручно знайти залізничні квитки на рейс Тернопіль - Львів можна за допомогою нашого сервісу SkyBooking. Відстань між цими містами всього 117 км, тому доїхати поїздом можна за дві години. Простий інтерфейс сайту дозволить підібрати квитки на поїзди, що прямують через Тернопіль до Львова. Усього за п'ять хвилин можна знайти, забронювати та викупити квитки, не стоячи у черзі до залізничної каси.

Швидко знайти квиток на поїзд Тернопіль - Львів можна, заповнивши пошукову форму на нашому сайті. Потрібно лише вказати напрямки поїздки, обравши в календарі необхідні дати.

Поїзди маршрутом Тернопіль - Львів прохідні. Маршрут поїзда залежить від початкової станції відправлення та тієї залізничної гілки, по якій рухається поїзд. Більшість поїздів Тернопіль - Львів не мають між цими містами зупинок, тобто більша частина швидкісних поїздів зупиняється у Тернополі, а потім одразу слідує зупинка у Львові. Але деякі також зупиняються на станції Злочів, Червоне та інших. Вагони поїздів, що прямують маршрутом Тернопіль - Львів, можуть бути різних типів:

 • плацкарт;
 • купе;
 • люкс;
 • сидячий 1-го, 2-го, 3-го класів;
 • загальний.
;

Залізничні квитки Тернопіль - Львів

Знайти та купити залізничні квитки за вигідною ціною можна за допомогою нашого сайту skybooking.ua. Сервіс бронювання та купівлі квитків в режимі онлайн дозволить швидко знайти потрібний залізничний рейс та придбати квитки у потрібній кількості, вибравши з вільних місць. Квитки на поїзд Тернопіль - Львів можуть бути повними дорослими та дитячими. Також на нашому сайті ви можете придбати додатковий квиток для перевезення домашніх тварин та сплатити додатковий багаж.

Придбати квиток на поїзд за допомогою нашого сервісу можна з будь-якого місця, де є доступ до мережі Інтернет. Електронний залізничний квиток – сучасна альтернатива стандартному квитку, купленому та роздрукованому у залізничній касі.

Залізничні квитки Тернопіль - Львів – вигідніше та зручніше придбати онлайн, вам не доведеться особисто їхати на вокзал і стояти в черзі. До того ж ви можете самостійно вибрати поїзд та тип вагона, а також номер місця, яке вільне.

Скільки коштує квиток на поїзд Тернопіль - Львів

Вартість проїзду поїздом за маршрутом Тернопіль - Львів залежить від різних параметрів, серед яких:

 • назва та вид поїзда;
 • тип вагона – плацкарт, купе, сидячий і т.д.;
 • тип квитка – дорослий/дитячий/студентський;
 • дальність прямування поїзда;
 • додатковий сервіс – замовлення постільної білизни, харчування, напоїв;
 • ступінь комфортності поїзда.

На швидкісні поїзди типу Хюндай, Інтерсіті, Інтерсіті+, а також швидкісні пасажирські поїзди підвищеної комфортності ціна квитка, як правило, вища.

Як купити залізничні квитки Тернопіль - Львів

Щоб купити квитки на поїзди з Тернополя до Львова, можна скористатися нашим простим сайтом. Його зручний інтерфейс дозволяє швидко знайти квитки на потрібні вам дати. Для цього необхідно лише:

 1. Ввести в пошукові рядки місто відправлення та прибуття.
 2. Вибрати в календарі дати, що цікавлять, і натиснути на вільне місце, що сподобалося.
 3. Далі потрібно оформити замовлення, вказавши дані пасажира і додаткові деталі поїздки, що запитуються – наявність багажу, додаткові послуги і т.п.

Де купити квиток на поїзд

Швидкий та надійний сервіс знайде необхідні варіанти та видасть результати, виходячи із запитуваного маршруту та дат. Ви можете відразу оформити купівлю залізничних квитків, після чого отримаєте на свою електронну адресу лист, в якому буде електронний квиток. Якщо він з QR-кодом, його необов'язково роздруковувати перед поїздкою, достатньо пред'явити при посадці на своєму електронному пристрої. Також ви можете придбати квитки на поїзд Тернопіль - Львів стандартно, в залізничних касах та на вокзалах.

Розклад руху поїздів Тернопіль - Львів

На нашому сайті ви також завжди можете дізнатися актуальний розклад поїздів та електричок за маршрутом Тернопіль - Львів. Поїздом дістатися з Тернополя до Львова буде дешевше, проте електричкою також можна доїхати без пересадок, за дешевшою вартістю. Безліч варіантів поїздів Тернопіль - Львів, доступних на нашому сайті, дозволять швидко дістатися місця призначення, вибравши нічний або денний поїзд. За цим маршрутом є багато пропозицій на різні дати та час. При замовленні квитка уважно вводьте свої дані та перевіряйте їх до того, як здійснити оплату.