Завантаження...

Тернопіль - Кривий Ріг

Мінімальний час у дорозі 17 г. 32 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 688 км
Раннє/пізнє відправлення 16:12 / 16:12
Від 278 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Придбати залізничні квитки на поїзд Тернопіль - Кривий Ріг дуже просто, скориставшись сервісом SkyBooking. Завдяки сучасним технологіям, сьогодні можна забути про великі черги та час на дорогу до залізничних кас. Придбати квитки можна, не виходячи з дому. Для цього просто потрібно заповнити пошукову форму, в якій вказати напрямок подорожі та дати поїздки. Система швидко знайде всі варіанти за маршрутом та видасть результати.

З Тернополя до Кривого Рогу передбачено прохідний маршрут, поїзд відправляється зі Львова та прямує до Запоріжжя, роблячи зупинки у Тернополі та Кривому Розі. З Тернополя вирушає увечері, а перебуває вранці, що дуже зручно.

Купуючи квиток онлайн у нас, ви можете бачити віртуальну карту маршруту з усіма зупинками, часом прибуття та відправлення та часом зупинок на тій чи іншій станції.

Також пасажир одразу бачить інформацію про кількість вільних місць та класи вагонів.

Вибравши відповідний варіант поїзда за вашим маршрутом, можна приступати до заповнення форми оформлення квитка – вона доступна внизу сайту, після вибору місць.

Залізничний квиток Тернопіль - Кривий Ріг

Оформити покупку залізничних квитків Тернопіль - Кривий Ріг ви можете у нас на сайті в будь-який зручний для вас час. Сервіс доступний цілодобово, з будь-якого місця, де є Інтернет.

Квиток в електронному вигляді з QR-кодом дає право на проїзд без обов'язкового роздрукування в касі вокзалу. Ви можете лише пред'явити його у своєму електронному пристрої провіднику та пройти на посадку.

Квиток із кодом замовлення потрібно буде роздруковувати у касі за 35 хвилин до відправлення вашого поїзда.

Скільки коштує квиток на поїзд Тернопіль - Кривий Ріг

Ціна квитків на поїзд Тернопіль - Кривий Ріг доступна до перегляду після того, як введено міста відправлення та прибуття та дати поїздки. В автоматичному режимі система здійснить пошук за заданими параметрами та видасть результати.

На вартість квитка впливає:

  • дати та дні тижня;
  • тип квитка;
  • відстань між містом відправлення та кінцевим пунктом;
  • вагон певного класу;
  • додаткові послуги.

Найдешевші квитки зазначаються при ранньому бронюванні. Продаж квитків відкривається за 20 діб до відправлення поїзда.

Наш офіційний сайт допоможе придбати квитки на ваш залізничний рейс і відразу вибрати додаткову оплату за перевезення тварин і особливо великого багажу, якщо такі є.

У формі замовлення доступні квитки різних видів – стандартний дорослий, дитячий, студентський. Останні два ви можете придбати зі знижкою. Остаточна сума замовлення висвічується після заповнення всіх полів форми квитків та перенаправлення на сторінку покупки.

Як купити залізничні квитки Тернопіль - Кривий Ріг

За допомогою нашого сервісу, замовлення залізничних квитків здійснюється онлайн, оплата здійснюється через введення даних картки. Після оформлення покупки, електронний квиток надходить на email, вказаний у заповненій формі. Квиток з QR-кодом не вимагає додаткового друку, його можна просто зберегти на телефон і показати при посадці в поїзд. Але його можна роздрукувати самостійно або в касі залізничного вокзалу без черги. Квитки на поїзд купувати краще заздалегідь.

Де купити квиток на поїзд

Придбати квитки за маршрутом Тернопіль - Кривий Ріг можна двома способами – онлайн та офлайн. У першому випадку вам не доведеться стояти у довгих чергах до каси та витрачати додатковий час, щоб їздити за ними. Здійснити покупку швидко, вигідно та надійно пропонуємо за допомогою нашого сервісу. Сайт-агрегатор протягом хвилини знайде відповідні варіанти поїздів та видасть результати. Пасажир самостійно обирає поїзд, вагон, місце та додаткові послуги, а також зручний спосіб оплати.

У другому випадку друкований квиток можна купити в касі залізничного вокзалу, але вам потрібно буде самостійно приїхати за квитком, якого на момент купівлі  може не виявитися. Тому краще купувати залізничні квитки онлайн, без особливих зусиль.

Розклад руху поїздів Тернопіль - Кривий Ріг

Ви можете не тільки придбати залізничний квиток на напрямки, що вас цікавлять, а й дізнатися графік руху поїздів по різних маршрутах. У нас ви знайдете розклад поїздів пасажирських та приміських, а також поїздів Інтерсіті.

Графік доступний у будь-який час. Сайт Укрзалізниці містить актуальний розклад по різних містах України. Це дозволяє зручно спланувати подорож на прямі або прохідні поїзди, враховуючи час у поїздці, а також час відправлення, прибуття та наявність вільних місць.

Наша команда бажає вам щасливого шляху та гарної подорожі.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa