Завантаження...

Потяг Тернопіль - Харків

Мінімальний час у дорозі 13 г. 51 хв.
Поїздів маршрутом 1 поїзд(ів)
Відстань між станціями 910 км
Раннє/пізнє відправлення 20:34 / 20:34
Від 600 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Подорож потягом маршрутом Тернопіль - Харків  – це незабутня пригода для будь-якого мандрівника. Ця подорож дає можливість побачити красу України з іншого боку та насолодитися комфортною поїздкою потягом.

Під час подорожі потягом ви зможете побачити багато чудових пейзажів, таких як поля та ліси. З вікон потяга відкривається прекрасний вид на красу країни. Ви зможете заспокоїтися та насолодитися пейзажами, слухаючи спокійну музику або читаючи улюблену книгу.

Потяги по маршруту Тернопіль - Харків мають високий рівень комфортабельності. В них зазвичай є все необхідне для приємної подорожі: зручні крісла, кафе, туалети, Wi-Fi та розетки для зарядки електронних пристроїв. Вам не доведеться хвилюватися про довгі перерви на заправку, відпочинок чи пошуки місця для перекусу, оскільки у потязі все є на місці.

Подорож потягом дає можливість познайомитися з новими людьми, які мандрують в цей час. Це можуть бути як туристи, так і місцеві мешканці, які повертаються додому. Ви можете поділитися своїми історіями та послухати розповіді інших, або просто насолоджуватися спільною мандрівкою.

Допомогти з організацією подорожі може сервіс SkyBooking – він дозволяє порівняти графіки руху потягів, тривалість маршруту, час відправлення та прибуття, а також вартість квитків на поїзди різних категорій. 

Залізничні квитки Тернопіль - Харків

На нашому сайті ви можете купити квитки на залізничний поїзд Тернопіль - Харків. Щоб знайти та купити квитки, вам потрібно виконати лише кілька нескладних кроків. Наш сервіс є простим і зрозумілим у використанні, тож ви зможете знайти та оплатити найвигідніші квитки з легкістю. У разі виникнення будь-яких труднощів, ви можете звернутися до наших спеціалістів зі служби підтримки.

Першим і найважливішим кроком у плануванні вашої подорожі є пошук та замовлення залізничних квитків на поїзд. На нашому сайті ви зможете знайти всю необхідну інформацію про маршрут. 

Скільки коштує квиток на потяг Тернопіль - Харків

Вартість квитків залежить від обраного класу вагона: плацкартного, купейного або люкс. Після вибору вагона та потрібних послуг вартість буде показана на екрані. Не забудьте про правила перевезення багажу та домашніх тварин, оскільки є обмеження щодо ваги багажу, який можна брати з собою у поїзд.

Як купити залізничні квитки на потяг Тернопіль - Харків

Купити квитки онлайн на поїзд Тернопіль - Харків можна на нашому сайті, відповідно до такого алгоритму:

  1. Вказати у полях "Звідки" та "Куди" міста запланованої подорожі: Тернопіль – Харків. Додатково вибрати дату відправлення.
  2. Вибрати відповідний за ціною, часом відправлення або прибуття рейс з запропонованого списку.
  3. Натиснути на вільне місце в обраний вагон на схемі.
  4. Заповнити форму пасажира з іменем, прізвищем, номером телефону та електронною поштою.
  5. Вибрати додаткові послуги.
  6. Перевірити дані та перейти до оплати замовлення через банкінг.

Ознайомитися з інформацією на електронному квитку і переконатися, що всі дані вказані вірно. Після проведення оплати проїзний документ приходить на вказану пошту.

Де купити квиток на потяг

Отримати квиток на поїзд Тернопіль - Харків можна через наш сервіс або касу на залізничному вокзалі.

Купити квиток на потяг онлайн

З розвитком новітніх технологій пошук та покупка залізничних квитків на потяг став надзвичайно простим та швидким. Наш сервіс дозволяє пасажирам в режимі реального часу дізнатися про розклад поїздів, наявність та вартість квитків на потяг, і головне - купити їх онлайн. Система пошуку рейсів дуже проста, тож зробити замовлення можна за кілька хвилин. Цей спосіб має кілька переваг:

  1. Заощадження часу. Купити залізничні квитки можна швидко та в зручних умовах.
  2. Можливість вибору рейсу зі списку запропонованих поїздів, класу вагона та місця. Розклад поїздів, кількість квитків та ціни на нашому сайті оновлюються постійно.

Купити квиток на потяг в касі

Якщо ви не звикли до інтернет-покупок, то можна скористатися традиційним методом і купити квитки в касі на залізничному вокзалі. Проте варто мати на увазі, що цей спосіб має значний недолік – він займає час. Вам потрібно прибути на вокзал заздалегідь (ідеально за кілька днів). Тому замовлення залізничних квитків онлайн є чудовим варіантом.

Розклад руху потягів Тернопіль - Харків 

Однією з головних переваг сервісу SkyBooking є можливість переглянути актуальний розклад поїздів на всіх напрямках. Будьте впевнені, що у разі змін у часі відправлення, це буде відображено на сайті згідно з даними Укрзалізниці. Ми надаємо повну й актуальну інформацію про графік руху поїздів.

Приємної подорожі

Починайте вашу подорож до Харкова замовивши квитки онлайн через сервіс SkyBooking. Ми бажаємо вам насолоджуватись усіма найкрасивішими містами нашої країни.

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa