Завантаження...

train_s

Потяг Суми - Вінниця

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Суми - Вінниця

Вінниця приваблює туристів особливою атмосферою міста – зеленими зонами прогулянок, затишними локальними кафе, ресторанами з українською кухнею.

Вона розташована далеко від Сум, тому найкращим та найкомфортнішим способом дістатися до міста залишається залізничне сполучення Укрзалізниці.

Запорука вдалої поїздки для пасажирів – своєчасне придбання квитків. Щоб купити квиток на поїзд вигідно, скористайтеся сервісом придбання онлайн-квитків. Оформлення та замовлення залізничних квитків на поїзд Суми - Вінниця на потрібні вам дати онлайн – це швидко і просто!

Забронювати квитки на поїзд зі SkyBooking дуже легко! Введіть дані про поїздку до системи бронювання та ми запропонуємо варіанти рейсів для заданого напрямку.

Після того як ви введете інформацію про свою подорож, на сайті з'явиться час виїзду поїздів та вартість квитків. Завершіть бронювання квитків, вибравши час та тариф, потім введіть у поля анкети дані пасажира та здійсніть оплату.

;

Залізничні квитки Суми - Вінниця

Для того, щоб поїхати до Вінниці поїздом, ви повинні мати один із двох видів залізничних квитків:

 • електронні квитки, купуєте через агрегатор та отримуєте на email, вказаний при реєстрації. Купуйте залізничний квиток на сайті skybooking.ua, а потім покажіть його провіднику на своєму телефоні під час посадки;
 • паперові квитки, куплені в касі залізничного вокзалу. Зазначимо, що свій електронний квиток можна обміняти на паперовий у касі Укрзалізниці.

Пам'ятайте: будь-які залізничні квитки необхідно купувати заздалегідь. Тому покупка квитків на поїзд онлайн вважається раціональнішою, оскільки ви легко можете оформити замовлення з телефону або ноутбука з будь-якого міста світу.

Скільки коштує квиток на поїзд Суми - Вінниця

Вартість квитків на залізничні склади іноді змінюється. На ціну можуть впливати такі фактори, як день тижня, сезон, прийдешні свята або вихідні дні. Саме тому завжди важливо розуміти актуальну вартість. Для цього в спеціальному полі введіть пункти відправлення та прибуття запланованої поїздки, виберіть бажані дати та місця у вагоні. Далі система підбере рейси та покаже ціну.

Якщо ваша поїздка гнучка за датами, тоді спробуйте змінити дні, це може вплинути на ціну, адже вона росте або знижуэться в залежності від дня тижня.

Крім того, пам'ятайте, що на ціну також впливатимуть такі параметри, як клас вагона (сидячий, плацкарт, купе або люкс) та включення додаткових послуг (білизни, напоїв).

Змінюйте цю інформацію онлайн, тим самим вибирайте потрібну вартість.

Як купити залізничні квитки Суми - Вінниця

Купівля залізничних квитків онлайн – це дуже швидкий процес, адже сервіс SkyBooking спеціалізується на підборі та продажу квитків. Для оформлення замовлення пройдіть наступний алгоритм:

 1. На нашому офіційному сайті вкажіть місця відправлення та прибуття.
 2. Виберіть відповідну дату та час.
 3. Вкажіть бажані вагон та місце.
 4. Вкажіть свої дані – прізвище, ім'я, по-батькові (це необхідно для відображення у квитку).
 5. Проведіть оплату – виберіть відповідний метод інтернет-платежу та підтвердіть операцію у своєму банку.

Далі електронний квиток із QR-кодом буде відправлено на вашу пошту. Вам залишиться лише показати його провіднику. Не забудьте взяти із собою посвідчення особи.

Де купити квиток на поїзд

Ви можете купити квиток на поїзд, який курсує за напрямом Суми - Вінниця двома способами: онлайн або через касу залізничного вокзалу.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купівля через агрегатори дає можливість підбирати оптимальні квитки на поїзд за найприємнішими цінами. Тут ви можете самостійно вибрати місце, вагон та його клас, а також підібрати дату та час. Покупка онлайн, за допомогою SkyBooking, займе у вас мало часу.

Серед переваг оформлення квитків на поїзд онлайн через агрегатори виділяють:

 • простий та швидкий шлях покупки;
 • вибір потрібної дати від'їзду;
 • функціональність та можливість застосовувати фільтри;
 • доступність рейсів згідно з інформаційною базою Укрзалізниці.

SkyBooking – це сучасний спосіб замовлення та купівлі квитків у кілька кліків!

Купити квиток на поїзд у касі

Ви також можете придбати залізничний квиток в касі, але пам'ятайте, що цей метод є менш зручним у порівнянні з онлайн-покупкою. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь, не пізніше, ніж за один-два дні до відправлення. Щоб купити квиток, вам необхідно відвідати залізничний вокзал, прийти до кас та зачекати на свою чергу.

Такий варіант підійде тим людям, хто не звик робити онлайн-покупки. Але відзначимо, що ви можете роздрукувати і електронний квиток.

Розклад руху поїздів Суми - Вінниця

Перед відправленням ознайомтеся з розкладом поїздів Суми - Вінниця за допомогою сервісу SkyBooking.

Вкажіть напрямок та дату, після чого програма видасть коректний час відправлення. SkyBooking співпрацює з державним перевізником Укрзалізниця, тож розклад поїздів повністю збігається.

Хорошої подорожі

Бажаємо вам вдалої подорожі! Плануйте свої туристичні або бізнес-поїздки разом із сервісом SkyBooking!