Завантаження...

train_s

Потяг Суми - Мукачево

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Суми - Мукачево

Мукачево — місто на заході України (Закарпаття), відоме з ХІІ ст, де можна побачити красу річки Латориця, гір Тупча, Галіш і Ловачка, липи “1848” поета Шандора Петефі. У місті розташована найпівнічніша у світі чайна плантація. Окрасами Мукачева є такі пам'ятки:

 1. Замок Паланок, зведений у ХІ ст. У споруді, що є зразком середньовічної фортифікації, розміщений історичний музей.
 2. Палац Ракоці, збудований 1667 р. в неокласичному стилі. “Білий дім”, як його ще називають, був резиденцією князів Трансильванії.
 3. Костел святого Мартина, споруджений 1904 р. Храм прикрашають ікони, колони і  барельєфи.
 4. Пам`ятник щасливому сажотрусу Берталону Товту. Біля бронзового красеня з котом щороку проходять паради його колег по ремеслу.

Їздити з Сум до Мукачева краще залізницею. 17-20 годин у дорозі цілком достатньо, аби насолодитися краєвидами десятка областей України, поспілкуватися із сусідами по вагону, прочитати книгу, послухати музику і просто відіспатися. Якщо вам не все одно, в яких умовах подорожувати, варто завчасно придбати залізничні квитки Суми - Мукачево. Укрзалізниця починає продавати їх за 3 тижні до поїздки. 

Вважаєте за краще купити залізничні квитки онлайн? Таку можливість дарує сервіс SkyBooking. Його пошукова система миттєво знаходить потрібний рейс, пропонує варіанти з пересадкою, інформує про наявність квитків на потяг. Дані оновлюються в реальному часі,  відповідно до змін на офіційному сайті Укрзалізниці. 

;

Залізничні квитки Суми - Мукачево

Під час організації мандрівки поїздом Суми - Мукачево ви можете отримати один з трьох видів залізничних квитків. Укрзалізниця сама встановлює, який різновид проїзного документа буде діяти на той чи інший рейс. В продажу є такі варіанти:

 1. Паперовий проїзний документ, який можна купити в залізничній касі на вокзалі. 
 2. Електронний квиток з номером замовлення. Його обов'язково потрібно обміняти на звичайний (паперовий) у вокзальній касі перед відправкою поїзда.
 3. Електронний з QR-кодом. Його можна показати з екрана смартфона при посадці у вагон. 

На залізничних квитках Суми - Мукачево є дані про пасажира та рейс, відправку поїзда та прибуття до пункту призначення. При посадці обов’язково мати при собі паспорт або інший документ, що підтвердить особу.

Скільки коштує квиток на поїзд Суми - Мукачево

Коли купуєте залізничні квитки, враховуйте фактори, що визначають їх ціну. Зокрема в поїздах Інтерсіті мандрівка обійдеться значно дорожче, ніж у швидкому пасажирському. Ціна квитка також залежить від:

 • пори року;
 • дня тижня покупки;
 • святкових днів;
 • пільг, право на які ви маєте.

Аби заощадити, краще ознайомитися з актуальними пропозиціями за допомогою сервісу SkyBooking. Спочатку порівняйте всі доступні варіанти, щоб мати можливість обрати найкраще. Не забувайте, що додаткові послуги, які можна відмітити при заповненні бланку замовлення, теж впливають на ціну. 

Як купити залізничні квитки на поїзд Суми - Мукачево

Що потрібно, аби купити залізничні квитки на поїзд Суми - Мукачево онлайн на skybooking.ua? Відповідь проста: мінімум часу, доступ до Інтернету і кошти на картці. Ви точно  впораєтеся, якщо діятимете за таким алгоритмом:

 1. Позначте у пошуку маршрут (Суми - Мукачево).
 2. Вкажіть дату поїздки.
 3. Перевірте наявність квитків на потяг та оберіть у списку рейсів свій.
 4. Виберіть вагон та місце.
 5. Введіть особисті дані.
 6. Розрахуйтеся за квиток через інтернет-банкінг.

Зачекайте, поки надійде підтвердження оплати. Файл з проїзним документом має надійти до електронної скриньки. Його варто завантажити на смартфон. За такою схемою ви можете купити квиток на поїзд Суми - Путивль та в інші міста. 

Де купити квиток на потяг

Купити залізничні квитки онлайн - спосіб, який є оптимальним для більшості пасажирів. Дехто вважає за краще їздити на вокзал. У такий спосіб можна у касі придбати квиток на потяг Суми - Мукачево або за іншим маршрутом.

Купити квиток на потяг онлайн

Пасажир, який колись мав справу з електронним квитком, впевнився: цей проїзний документ є зручним у користуванні. Щоб купити квиток на поїзд онлайн, кудись їздити не потрібно. Ви отримаєте електронний квиток, який дає чимало переваг перед паперовим. Він не брудниться, не рветься та не губиться. 

Купити квиток на потяг в касі

Можна поїхати на вокзал за паперовим квитком. Доведеться постояти у черзі до каси, змарнувати час та, можливо, дізнатися, що проїзні документи на потрібний рейс закінчилися. Не виключена й інша ситуація, коли вибирати треба буде між просто дорогими і занадто дорогими квитками. Зорієнтуватися у розкладі поїздів біля каси доведеться поспіхом, щоб не затримувати чергу.

Розклад руху потягів Суми - Мукачево

Зміни у графіку руху часто зумовлені затримкою поїздів або погодними умовами. Аби зорієнтуватися, краще перевірити розклад поїздів на сайті skybooking.ua. Тут розміщено оперативну інформацію про час відправлення та прибуття, зібрану з офіційного сайту Укрзалізниці. Дані постійно оновлюються, аби користувачі могли планувати подорож детально і виважено.