Завантаження...

train_s

Потяг Суми - Львів

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Суми - Львів

Львів – справжнє багатство західної частини України. Саме тут знаходяться найвідоміші пам'ятки, тому кожній людині необхідно хоча б одного разу відвідати це місто.

Багато хто запитує: як же дістатися Львова із Сум з максимальним комфортом? Для цього пасажирам краще обрати транспорт Укрзалізниці.

Щоб купити квиток на поїзд вигідно та швидко, скористайтеся спеціальним сервісом, завдяки якому ви підберете оптимальний рейс. Замовлення залізничних квитків оформляється швидко, якщо ви вже знаєте точні дати відправлення. За необхідності можна відразу купити квиток на зворотний шлях.

На більшості основних станцій в Україні працюють квиткові каси або встановлені автомати з продажу квитків. Проте сільські та приміські станції можуть не мати каси або можуть мати каси лише у години пік, тому краще перевірити це перед поїздкою. Саме тому завжди зручніше скористатися сервісом покупки онлайн.

;

Залізничні квитки Суми - Львів

В даний час зустрічається два типи квитків, які є абсолютно взаємозамінними та можуть використовуватися на рівних умовах:

 1. Паперові. Продаються у касі залізничного вокзалу.  Ви можете обміняти електронний квиток на паперовий у касі Укрзалізниці.
 2. Електронні. Ви отримаєте на email, вказаний в особистому кабінеті агрегатора. Купуйте залізничний квиток на сайті skybooking.ua, а потім покажіть його провіднику прямо з телефону, і вирушайте в подорож.

Пам'ятайте, що будь-які залізничні квитки потрібно купувати заздалегідь. Купівля квитків на поїзд онлайн вважається більш зручною та швидкою, адже ви легко можете оформити замовлення з вашого телефону чи комп'ютера без необхідності поїздки на вокзал.

Скільки коштує квиток на поїзд Суми - Львів

Щоб дізнатися актуальну вартість квитків, на сайті, у спеціальному полі, введіть початковий та кінцевий пункти вашої поїздки, виберіть дати та місця у вагоні.

Далі система автоматично покаже вам ціну.

Якщо ваша подорож гнучка, спробуйте змінити дні, це може вплинути на ціну, оскільки вона може зростати або падати в залежності від дня тижня або пори року.

Крім того, пам'ятайте, що на ціну також впливатимуть такі параметри:

 • клас вагону – сидячий, в Інтерсіті, плацкарт, купе чи люкс;
 • включення додаткових послуг – постільної білизни, напоїв тощо;
 • перевезення об'ємних вантажів чи тварин.

Змінюйте цю інформацію, вибираючи комфортну ціну для себе. Все це ви можете здійснити онлайн.

Як купити залізничні квитки Суми - Львів

Купівля залізничних квитків онлайн не займе у вас багато часу, оскільки сайт має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і простий процес оформлення:

 1. На нашому офіційному сайті для купівлі квитків вкажіть місця відправлення та прибуття.
 2. Виберіть відповідну дату та час.
 3. Вкажіть, який вагон і місце ви хотіли б зайняти.
 4. Позначте свої дані – прізвище, ім'я та по батькові для того, щоб це було вказано у квитку.
 5. Проведіть оплату – виберіть найбільш підходящий метод та підтвердіть оплату у своєму банку.

Далі електронний квиток із QR-кодом прийде вам на пошту.

Тепер залишиться лише показати його провіднику. І не забудьте взяти із собою посвідчення особи.

Де купити квиток на поїзд

Існує два основних методи купівлі квитків – онлайн та через касу. Вибирайте найбільш підходящий саме для вас.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Агрегатори – це спеціальні сайти, які дозволяють підбирати оптимальні квитки на поїзд за найприємнішими цінами. Тут ви можете самостійно вибрати місце, вагон та його клас, а також підібрати дату та час. Покупка онлайн, через SkyBooking, займе у вас дуже мало часу.

Серед переваг оформлення квитків на поїзд онлайн через агрегатори виділяють:

 • високу швидкість покупки;
 • простоту інтерфейсу сайту;
 • можливість вибирати потрібну дату та змінювати різні параметри;
 • можливість бачити всі доступні рейси;
 • відсутність необхідності вкотре їхати на вокзал.

Сервіс SkyBooking пропонує сучасний та дуже зручний метод купівлі квитків. Всього кілька кліків та квитки для подорожі у вашому смартфоні!

Купити квиток на поїзд у касі

Крім того, ви все також можете придбати залізничний квиток в касі, але пам'ятайте, що цей метод є менш зручним. Обов'язково купіть квиток заздалегідь, не пізніше ніж за 1-2 дні до рейсу. Вам необхідно буде відвідати залізничний вокзал, прийти до кас та дочекатися своєї черги.

Розклад руху поїздів Суми - Львів

Перед поїздкою обов'язково вивчіть розклад руху поїздів Суми - Львів. Це також можна зробити за допомогою сервісу SkyBooking. Достатньо вказати напрямок поїзда та дату, після чого система покаже актуальний час відправлення. Ви можете довіряти сервісу SkyBooking, адже розклад на сайті повністю збігається з інформаційними даними Укрзалізниці.

Хорошої подорожі

Бажаємо вам гарної подорожі до Львова!