Завантаження...

train_s

Потяг Суми - Харків

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Суми - Харків

Харків завжди вважався одним із найкрасивіших і найбагатших історією міст. Тут витає особлива атмосфера легкості та дружелюбності, яка так приваблює туристів.

Найкращим і найкомфортнішим способом дістатися до нього залишається залізничний транспорт. Укрзалізниця гарантує якість своїх послуг та надає комфортні умови своїм пасажирам.

У вас залишаться приємні враження від поїздки, якщо ви заздалегідь потурбуєтеся про проїзні документи. Щоб купити квиток на поїзд вигідно та швидко, скористайтеся спеціальним сервісом SkyBooking, який підбере для вас найоптимальніші пропозиції. Тут ви знайдете актуальну інформацію, на основі якої можна будувати маршрут навіть із кількома пересадками. Замовлення залізничних квитків не займе багато часу, якщо ви вже точно знаєте, коли потрібно виїжджати.

Якщо ви купуєте квитки заздалегідь і вам не потрібно їхати того ж дня, вам може бути простіше та дешевше купити квитки онлайн. Це можна зробити за допомогою SkyBooking. Покупка онлайн дозволяє вам порівнювати та зіставляти розклад, типи квитків та ціни, що дозволяє отримати найкращу пропозицію.

;

Залізничні квитки Суми - Харків

Щоб поїхати до Харкова поїздом, ви повинні мати один із видів залізничних квитків:

 1. Паперовий, який купується у касі залізничного вокзалу. Крім того, ви можете обміняти електронний квиток на паперовий також у касі Укрзалізниці.
 2. Електронний, який ви отримаєте на email, вказаний в особистому кабінеті агрегатора. Просто придбайте залізничний квиток на сайті skybooking.ua, а потім покажіть його провіднику прямо з телефону і можете їхати.

Будь-які залізничні квитки краще бронювати заздалегідь.

Купівля квитків на поїзд онлайн вважається зручнішою та швидшою, адже ви легко можете оформити замовлення з вашого телефону чи комп'ютера без необхідності поїздки на вокзал.

Скільки коштує квиток на поїзд Суми - Харків

Ні для кого не секрет, що вартість квитків на поїзд може постійно змінюватися. На ціну впливають такі фактори як день тижня, пора року або наближення свят. Саме тому завжди важливо мати уявлення про актуальну вартість. Для цього в спеціальному полі введіть початковий та кінцевий пункти вашої поїздки та виберіть дати й місця у вагоні.

Далі система автоматично покаже ціну

Якщо ваша поїздка гнучка, спробуйте змінити дні, це може вплинути на ціну, адже вона зростає або падає в залежності від дня тижня або пори року.

Крім того, пам'ятайте, що на ціну також впливатимуть такі параметри як клас вагона (сидячий в Інтерсіті, плацкарт, купе або люкс) та включення додаткових послуг (постільна білизна, напої).

Додавайте або забирайте цю інформацію, тим самим регулюючи комфортну ціну для себе. Все це ви можете робити в онлайн-режимі.

Як купити залізничні квитки Суми - Харків

Купівля залізничних квитків онлайн – це дуже швидкий процес, адже сервіс SkyBooking робить все можливе для полегшення процесу покупки квитків. Для оформлення замовлення виконайте такі кроки:

 1. Вкажіть місця відправки та прибуття.
 2. Оберіть відповідну дату та час.
 3. Вкажіть, який вагон і місце ви б хотіли зайняти.
 4. Зазначте свої дані – прізвище, ім'я, по батькові для того, щоб це було вказано у квитку.
 5. Проведіть оплату – виберіть найбільш підходящий метод та підтвердіть оплату у своєму банку.

Далі електронний квиток із QR-кодом прийде вам на пошту. Потрібно лише показати його провіднику. І не забудьте взяти із собою посвідчення особи.

Де купити квиток на поїзд

Ви можете купити квиток на потяг, який курсує за напрямом Суми - Харків двома способами: онлайн або через касу залізничного вокзалу.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купівля через агрегатори передбачає вибір оптимальних квитків на поїзд за вигідними цінами. На нашому сайті ви можете самостійно вибрати місце, вагон та його клас, а також підібрати зручні дату та час. Це досить швидкий процес – покупка онлайн через SkyBooking займе декілька хвилин.

Серед переваг оформлення квитків на поїзд онлайн через агрегатори виділяють:

 • легкий процес покупки;
 • простоту користування;
 • можливість вибору відповідної дати;
 • застосування різноманітних параметрів;
 • можливість бачити онлайн усі доступні рейси.

Сервіс SkyBooking пропонує сучасний та дуже зручний метод купівлі квитків. Всього кілька кліків та квитки до вашої подорожі вже на вашому смартфоні!

Купити квиток на поїзд у касі

Крім того, ви також можете придбати залізничний квиток в касі, але пам'ятайте, що цей метод є менш зручним. Обов'язково купіть квиток заздалегідь, не пізніше ніж за 1-2 дні до рейсу. Вам необхідно буде відвідати залізничний вокзал, прийти до кас та почекати своєї черги.

Такий варіант може бути актуальним для тих, хто потребує паперових квитків для підтвердження від'їзду у відрядження.

Однак ви можете роздрукувати й електронний квиток.

Розклад руху поїздів Суми - Харків

Не забудьте ознайомитися із розкладом руху поїздів Суми - Харків. Це також можна зробити за допомогою сервісу SkyBooking.

Вкажіть напрямок поїзда та дату, після чого програма сервісу покаже актуальний час відправлення. Розклад, який відображається на сторінках сайту skybooking.ua, повністю збігається з інформацією Укрзалізницею.

Хорошої подорожі

Бажаємо вам приємних емоцій від поїздки до Харкова!