Завантаження...

train_s

Потяг Рівне - Вінниця

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Рівне - Вінниця

Якщо вам потрібно дістатися з Рівного до Вінниці, це зручно зробити за допомогою залізничного проїзду поїздами Укрзалізниці. До ваших послуг міжміські, приміські та поїзди Інтерсіті. Щоб купити залізничний квиток на потрібну дату, не залишайте цю сторінку. За допомогою офіційного сайту skybooking.ua обирайте той квиток на поїзд, який найкраще підходить за вартістю та вирушайте у подорож.

Купувати залізничні квитки на поїзд онлайн – це відмінний спосіб заощадити гроші та час. Вам не потрібно їздити на вокзал і юрмитися біля кас у черзі з іншими пасажирами. Робіть замовлення залізничних квитків в будь-якому зручному для вас місці. На нашому сайті є зручна мобільна версія, тому оформити покупку можна не лише з комп'ютера, а й за допомогою смартфона чи планшета.

;

Загальна інформація про рейс Рівне - Вінниця

Відстань між Рівним та Вінницею складає 317 км, швидкий поїзд подолає його за 5 годин 30 хв. Щоб зробити замовлення залізничного квитка, вкажіть у пошуку на цій сторінці потрібні міста та дату від'їзду. Також ви можете придбати зворотній квиток. Це дасть впевненість, що ви зможете повернутися в потрібний день і квитки не розкуплять.

З Рівного до Вінниці ви маєте можливість доїхати поїздом 078 Л. Варіанти вагонів – купе та плацкарт. Вони різняться за ціною та рівнем комфортабельності.

Залізничні квитки Рівне - Вінниця

Провіднику достатньо наявності електронного квитка з унікальним QR-кодом пасажира. Після того, як ви зробили замовлення на нашому сайті, шукайте квиток на вашій електронній пошті та завантажуйте його на телефон.

Бувають випадки, коли залізничних квитків на потрібну вам дату не виявилося. Це може статися через те, що поїзди курсують певними днями або всі вільні місця вже розкупили. У цьому випадку рекомендуємо переглянути наявність поїздів на інші дати.

Електронний квиток включає ту саму інформацію, що і паперовий, який ви купуєте в залізничній касі:

  • прізвище та ім'я пасажира;
  • номер поїзда;
  • номер та тип вагона;
  • номер вашого місця;
  • вартість квитка;
  • може включати постільну білизну та гарячий напій (за бажанням).

Перед покупкою квитка перевірте, чи є у вас доступ до електронної пошти.

Скільки коштує квиток на поїзд Рівне - Вінниця

Щоб дізнатися вартість квитка на поїзд Рівне - Вінниця, вкажіть потрібний напрямок та дату. Перед вами з'явиться перелік можливих варіантів. Вони різняться за ціною. Це від типу вагона, поїзда, дати поїздки.

При покупці залізничного квитка онлайн вам слід вказати наявність пільг (стосується дитячих та студентських квитків), а також те, що ви перевозите об'ємний багаж, техніку чи тварин. У цьому випадку вартість квитка також зміниться.

Як купити залізничні квитки Рівне - Вінниця

На офіційному сайті skybooking.ua робіть замовлення квитка онлайн за лічені хвилини. Щоб оплатити покупку, використовуйте ту банківську програму, яка краще вам підходить. Після оплати квиток прийде на електронну пошту.

Якщо ви робите покупку залізничного квитка онлайн вперше, уважно вивчіть меню сайту. Також у вас є можливість замовити зворотний дзвінок і задати оператору всі питання, що цікавлять.

Де купити квиток на поїзд

Завдяки покупці квитків онлайн, ви заощаджуєте бюджет на поїздку. Це пояснюється тим, що ми працюємо безпосередньо із національними перевізниками. Також вам не потрібно витрачати дорогоцінний час та їздити до залізничних кас. Усю інформацію про розклад поїздів та вартість квитків дізнавайтеся за допомогою зручного меню пошуку на цій сторінці.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Наш сервіс із замовлення залізничних квитків SkyBooking зібрав всю актуальну інформацію про розклад та вартість поїздів Укрзалізниці. Оформляйте покупки та оплачуйте квитки онлайн за допомогою банківської програми. Якщо при покупці квитків у вас виникли запитання, звертайтесь до наших операторів.

Купити квиток на поїзд в касі

Такий варіант використовують ті, хто звик їздити на вокзал і купувати залізничні квитки через віконце привокзальних залізничних кас. Цей спосіб досить ризикований, оскільки, приїхавши на вокзал і відстоявши довгу чергу, ви можете дізнатися, що всі квитки на потрібний вам поїзд вже купили. При замовленні залізничних квитків онлайн ви зможете дізнатися всю інформацію про поїздки, не виходячи з дому.

Розклад руху поїздів Рівне - Вінниця

За допомогою сервісу SkyBooking ви завжди зможете знайти актуальний розклад міжміських, приміських поїздів та Інтерсіті.

Звертаємо вашу увагу, що розклад постійно оновлюється. Уважно уточнюйте інформацію про подорожі перед тим, як плануєте придбання квитків.

На цій сторінці ви також зможете дізнатися розклад руху поїздів за такими напрямками, як Рівне - Київ, Рівне - Запоріжжя, Рівне - Дніпро та багатьох інших.