Завантаження...

train_s

Потяг Рівне - Олександрія

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Рівне - Олександрія

Якщо ви шукаєте швидкий спосіб, як купити залізничний квиток онлайн, це з легкістю можна зробити, не залишаючи цю сторінку. Наш сервіс із замовлення квитків SkyBooking допоможе вам завжди бути в курсі діючого розкладу міжміських, приміських та Інтерсіті поїздів, а також вартості проїзду поїздами Укрзалізниці.

Щоб купити залізничний квиток, вам потрібно мати кілька хвилин вільного часу, будь-який гаджет, доступ до Інтернету та банківську картку для онлайн-оплати.

;

Залізничні квитки Рівне - Олександрія

Купуючи залізничний квиток Рівне - Олександрія, ви можете просто завантажити його з вашої електронної пошти на смартфон. Роздруковувати його не потрібно. Провідник при посадці у вагон поїзда попросить вас показати квиток з телефону та відсканує унікальний QR-код. Крім нього, в залізничному квитку є й інша важлива інформація: номер поїзда та вагона, посадкове місце, ім'я та прізвище пасажира, дата та час відправлення та прибуття, вартість проїзду. Також ви, за бажанням, можете відразу включити у вартість квитка постільну білизну та чай.

Для замовлення залізничних квитків не залишайте цю сторінку. Для того, щоб пасажири вибрали те посадкове місце, яке підходить найкраще, ми створили віртуальну схему вагона, за допомогою якої вам легше буде визначитися, який квиток купити. Якщо на потрібну дату за маршрутом Рівне - Олександрія квитків немає або вони розкуплені іншими пасажирами, перевірте наявність поїздів на інші дні. Є ймовірність, що за цим маршрутом рейси здійснюються за певними датами.

Скільки коштує квиток на поїзд Рівне - Олександрія

Уточнюйте вартість квитків на поїзд Рівне - Олександрія за допомогою меню пошуку. Вона може періодично змінюватися. Наш офіційний сайт skybooking.ua подбав про те, щоб ви першими дізнавалися про актуальні ціни на всі поїзди: Інтерсіті, приміські та міжміські.

Вибираючи той квиток, який вам краще підходить, зверніть увагу, що вартість змінюється від рівня комфортабельності вагона. Люкс та купе коштують дорожче, ніж плацкарт, проте поїздка буде набагато зручнішою. Врахуйте це при далеких переїздах. Ви також можете заощадити на квитку, якщо порівняєте ціни на кілька дат. Вони можуть відрізнятися.

Як купити залізничні квитки Рівне - Олександрія

Щоб купити жд квитки Рівне - Олександрія, вам потрібно виконати кілька простих дій:

  1. Введіть маршрут у пошуку на цій сторінці та визначтеся з датою від'їзду. Відразу подумайте, чи вам потрібен зворотній квиток.
  2. Виберіть той варіант, який краще підходить за вартістю та рівнем комфортабельності.
  3. Оберіть вільне місце на віртуальній карті вагона.
  4. Заповніть поля особистої інформації.
  5. Оплатіть покупку за допомогою банківської картки через Інтернет.
  6. Чекайте на залізничний квиток на вашій електронній пошті.
  7. Після того як ви отримаєте свій електронний квиток, скачайте його на смартфон і пред'явіть провіднику при посадці.

Де купити квиток на поїзд

Є кілька варіантів, як купити квиток на поїзди Укрзалізниці. Деякі пасажири вважають за краще робити замовлення залізничних квитків, не виходячи з дому, а деяким все ще зручніше дізнаватися про поїздки в залізничних касах вокзалу.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Такий спосіб значно економить ваш час та гроші. Вам не потрібно зайвий раз їздити на вокзал та стояти у черзі біля каси. Наш сервіс SkyBooking однаково зручний як на комп'ютері, так і смартфоні. Робіть замовлення залізничних квитків онлайн по дорозі з роботи або, не виходячи з дому.

Купити квиток на поїзд в касі

Деякі пасажири вважають, що вони зможуть отримати більше інформації у касі вокзалу. Також тим, хто ще не користувався електронними квитками, важливо мати надрукований паперовий документ. Однак поїздки на вокзал займають додатковий час, квитки можуть розкупити інші пасажири, а для провідників не має значення, електронний у вас квиток чи паперовий.

Розклад руху поїздів Рівне - Олександрія

Щоб дізнатись про розклад руху поїздів та ціни на залізничні квитки, на цій сторінці введіть місто Рівне в поле "звідки", а в поле "куди" – Олександрія. Також не забудьте вказати дату, на яку у вас запланована подорож. Нижче з'являться варіанти поїздів. Розклад та вартість квитків періодично змінюється, тому уточнюйте цю інформацію перед тим, як плануєте поїздку та збираєтеся сплатити залізничний квиток онлайн.

Розклад поїздів за маршрутами Рівне - Олександрія, Рівне - Дніпро, Рівне - Київ та багатьом іншим періодично змінюється. На нашому офіційному сайті skybooking.ua ця інформація постійно оновлюється. Перед тим, як планувати поїздку та думати про оплату квитка, уточніть, в який час і по яких днях здійснюються рейси.

Команда SkyBooking бажає вам чудового настрою та приємної подорожі!